Logo
Logo
49
Do góry

Gardena | Prezenty ogrodnicze nie tylko na Święta

Prezenty świąteczne wcale nie muszą być oczywiste. Miłośnikom ogrodów i zieleni na pewno spodobają się pomysły przygotowane przez Gardenę. Prezenty pod choinką będą nie tylko praktyczne, ale także wykonane z najwyższej jakości materiałów.

DLA DRWALA

Rozpalony kominek w święta nadaje klimatu. Dla osób lubiących pracować z drewnem doskonałym świątecznym prezentem będzie siekierka uniwersalna 900B (1). Przyda się podczas przygotowania drewna na opał, prac ogrodowych oraz wypraw turystycznych. Dodatkowo narzędzie posiada funkcję młotka, więc łatwo i skutecznie wbijemy klin.
Cena sugerowana: 169,00 zł.

prezenty ogrodnicze od Gardeny

DLA FANA PONADCZASOWYCH NARZĘDZI

Każdy ogrodnik ucieszy się z najwyższej jakości sekatora ogrodowego Alu B/L (2). Prezent wykorzysta nie tylko latem, ale także zimą, np. do przygotowania świątecznego wieńca. Dzięki precyzyjnie szlifowanym ostrzom sekator idealnie sprawdzi się do cięcia grubszych, świeżych gałęzi i pędów o większej średnicy. Wygodne i ergonomiczne rękojeści z miękkimi elementami doskonale leżą w dłoni, zapewniając komfortową pracę. Sekator posiada aż 25 lat gwarancji.
Cena sugerowana: 151,00 zł.

DLA LUBIĄCYCH PORZĄDKI

Sprzątanie przed i po świętach może być wyzwaniem. Dla miłośnika porządków w domu i w ogrodzie pomocny będzie odkurzacz ręczny EasyClean Li (3). Wilgotna ziemia, igły czy liście nie będą stanowiły problemu, ponieważ odkurzacz usuwa zarówno suche jak i mokre elementy. Jest niezwykle poręczny i dzięki temu zawsze można mieć go pod ręką. Zestaw zawiera także ssawkę i szczotkę.
Cena sugerowana 482,00 zł.

prezenty ogrodnicze od Gardeny

DLA PRAKTYCZNYCH

Dla ogrodnika ceniącego sobie uniwersalność, trafionym prezentem będzie siewnik ręczny (4). Sprawdzi się on o każdej porze roku, do rozsiewania nawozów, nasion, granulatu, piasku i soli. Ilość rozsypywanego materiału ustawia się bezpośrednio na ergonomicznym uchwycie. Siewnik obsługuje się za pomocą mechanizmu korbowego, a tarcza obrotowa zapewnia optymalne działanie i równomierne rozsiewanie bez rozsypywania czy zapychania.
Cena sugerowana: 91,90 zł.

DLA MIŁOŚNIKA ZIELENI NA BALKONIE

Osoba posiadająca rośliny na balkonie czy tarasie z pewnością będzie zadowolona z zestawu narzędzi ogrodniczych (5). Niewielki zestaw zawiera wszystko, czego potrzeba do pielęgnacji roślin - łopatkę do kwiatów, grabki i małe grabki. Dzięki narzędziom z łatwością, można sadzić, przesadzać, a także spulchniać, czy nawet usuwać chwasty.
Cena sugerowana: 76,80 zł

Idealnym dodatkiem do zestawu może być mata do sadzenia roślin (6). Przyda się ona także, podczas tworzenia wieńców świątecznych, czy dekoracji. Wykonana została z nieprzemakalnej tkaniny, którą łatwo się czyści. Matę rozłożymy w dowolnym miejscu, np. na stole czy podłodze. Po pracy wygodnie usuniemy ziemię czy pozostałości roślin, a matę złożymy oszczędzając miejsce do przechowywania.
Cena sugerowana: 85,50 zł

prezenty ogrodnicze od Gardeny

DLA FANA RÓŻ

Dla ogrodnika kochającego róże nieodłącznym elementem pracy będą rękawice do pielęgnacji krzewów (7) - wykonane z wyselekcjonowanych, ochronnych i trwałych materiałów. Zabezpieczają one wewnętrzną warstwę dłoni oraz grzbiety palców przed ukłuciami przy pielęgnacji krzewów i roślin kolczastych. Sprawdzą się także do pracy ze świątecznymi świerkami. Dodatkową ochronę zapewnia także długi mankiet, dzięki któremu unikniemy zadrapań nadgarstka i przedramienia.
Cena sugerowana: 99,90 zł.

Gardena_logo

 

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu