Logo
Logo
43
Do góry

Angielskie szklarnie ogrodowe. Sprawdź, dlaczego warto je kupić!

Szklarnie ogrodowe to doskonały pomysł dla zapalonego ogrodnika, który potrzebuje dodatkowej powierzchni do uprawy wrażliwych roślin. Pod osłonami można uprawiać rośliny jadalne: owoce, warzywa, zioła oraz ozdobne gatunki egzotyczne. Własne uprawy to nie tylko ogromna satysfakcja, ale także zdrowe jedzenie.

Wybierz praktyczny, elegancki i trwały model szklarni – raz na długie lata! Sprawdź ofertę firmy ACM Agrocentrum, która jest wyłącznym importerem angielskich szklarni ogrodowych firmy Halls.

TEMAT NA CZASIE
50+ pomysłów na pelargonie | Kwiatowe inspiracje na 2021 rok
TEMAT NA CZASIE
50+ pomysłów na pelargonie | Kwiatowe inspiracje na 2021 rok
Wdzięczne i kolorowe pelargonie to świetne akcenty kolorystyczne, które mogą zabłysnąć w twoim ogrodzie niczym wesołe iskierki i rozświetlić nudny...

Przygotowania do wiosny czas zacząć!

Wato już teraz pomyśleć o zakupie szklarni ogrodowej , gdy na dworze zimno i wietrznie. Oferowane przez www.agrosklep.pl szklarnie, to produkty najwyższej jakości sprowadzane z Anglii i Danii. Szklarnie wykonane z solidnych profili aluminiowych i szkła nadają się nie tylko do uprawy ale również do wypoczynku. Można je zaaranżować jako dodatkowy "pokój w ogrodzie", gdzie kontakt z naturą jest na wyciągnięcie ręki.

Szklarnie ogrodowe angielskiej firmy Halls wykonane są w całości z aluminium, malowanego proszkowo, wypełnione szkłem hartowanym o grubości 3mm, w rezultacie są niezwykle trwałe i bezpieczne. Zintegrowane rynny oraz bez wysiłku otwierane drzwi przesuwne są standardem, więc otwieranie szklarni jest bardzo proste. Uchylne okna dachowe pozwalają na ciągłą wymianę powietrza.

Polecane modele szklarni ogrodowych

Klasyczna szklarnia ogrodowa POPULAR 106

Klasyczna szklarnia ogrodowa POPULAR 106

Dostępna w trzech rozmiarach szklarnia Popular jest odpowiednia dla każdego ogrodnika, zarówno debiutanta jak i profesjonalisty.

SPRAWDŹ

Duża szklarnia ogrodowa MANGUM 148

Duża szklarnia ogrodowa MANGUM 148

Szklarnia z serii Magnum doskonale nadaje się dla zapalonego ogrodnika wymagającego dużej powierzchni uprawnej.

SPRAWDŹ

Innowacyjna szklarnia ogrodowa QUBE 610

Innowacyjna szklarnia ogrodowa QUBE 610

Ponadczasowy model szklarni Popular przeszedł gruntowną przemianę, aby stać się wyjątkowo mocną, łatwą w montażu i całkowicie niezawodną szklarnią QUBE.

SPRAWDŹFirma ACM Agrocentrum jest wyłącznym importerem szklarni angielskiej firmy Halls.

Pełną ofertę ponad 250 angielskich szklarni ogrodowych dostępne w różnych kolorach i rozmiarach znajdziesz na: agrosklep.pl

Warto przeczytać
NAWOŻENIE
Na czasie
NAWOŻENIE
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu