Logo
Logo
42
Do góry

Angielskie szklarnie ogrodowe. Sprawdź, dlaczego warto je kupić!

Szklarnie ogrodowe to doskonały pomysł dla zapalonego ogrodnika, który potrzebuje dodatkowej powierzchni do uprawy wrażliwych roślin. Pod osłonami można uprawiać rośliny jadalne: owoce, warzywa, zioła oraz ozdobne gatunki egzotyczne. Własne uprawy to nie tylko ogromna satysfakcja, ale także zdrowe jedzenie.

Wybierz praktyczny, elegancki i trwały model szklarni – raz na długie lata! Sprawdź ofertę firmy ACM Agrocentrum, która jest wyłącznym importerem angielskich szklarni ogrodowych firmy Halls.

Przygotowania do wiosny czas zacząć!

Wato już teraz pomyśleć o zakupie szklarni ogrodowej , gdy na dworze zimno i wietrznie. Oferowane przez www.agrosklep.pl szklarnie, to produkty najwyższej jakości sprowadzane z Anglii i Danii. Szklarnie wykonane z solidnych profili aluminiowych i szkła nadają się nie tylko do uprawy ale również do wypoczynku. Można je zaaranżować jako dodatkowy "pokój w ogrodzie", gdzie kontakt z naturą jest na wyciągnięcie ręki.

Szklarnie ogrodowe angielskiej firmy Halls wykonane są w całości z aluminium, malowanego proszkowo, wypełnione szkłem hartowanym o grubości 3mm, w rezultacie są niezwykle trwałe i bezpieczne. Zintegrowane rynny oraz bez wysiłku otwierane drzwi przesuwne są standardem, więc otwieranie szklarni jest bardzo proste. Uchylne okna dachowe pozwalają na ciągłą wymianę powietrza.

Polecane modele szklarni ogrodowych

Klasyczna szklarnia ogrodowa POPULAR 106

Klasyczna szklarnia ogrodowa POPULAR 106

Dostępna w trzech rozmiarach szklarnia Popular jest odpowiednia dla każdego ogrodnika, zarówno debiutanta jak i profesjonalisty.

SPRAWDŹ

Duża szklarnia ogrodowa MANGUM 148

Duża szklarnia ogrodowa MANGUM 148

Szklarnia z serii Magnum doskonale nadaje się dla zapalonego ogrodnika wymagającego dużej powierzchni uprawnej.

SPRAWDŹ

Innowacyjna szklarnia ogrodowa QUBE 610

Innowacyjna szklarnia ogrodowa QUBE 610

Ponadczasowy model szklarni Popular przeszedł gruntowną przemianę, aby stać się wyjątkowo mocną, łatwą w montażu i całkowicie niezawodną szklarnią QUBE.

SPRAWDŹFirma ACM Agrocentrum jest wyłącznym importerem szklarni angielskiej firmy Halls.

Pełną ofertę ponad 250 angielskich szklarni ogrodowych dostępne w różnych kolorach i rozmiarach znajdziesz na: agrosklep.pl

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu