Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Cellfast: Kolejne wyróżnienie za design

Firma Cellfast po raz kolejny znalazła uznanie w oczach ekspertów wzornictwa przemysłowego. Na uroczystej gali w Monachium wręczono firmie iF Design Award, a w Poznaniu Cellfast zdobył kolejne wyróżnienie – Top Design Award 2017.

Firma Cellfast od kilku lat konsekwentnie stawia na design, jako jeden z głównych elementów strategii rozwoju. Oryginalne wzornictwo pozwala nie tylko budować przewagę konkurencyjną w segmencie premium na polskim rynku, ale także zwiększa rozpoznawalność marki na świecie. Najlepszym tego dowodem są prestiżowe nagrody, które stawiają Cellfast w gronie najbardziej innowacyjnych międzynarodowych firm.

Wzornictwo na pierwszym miejscu

Właśnie w takim „towarzystwie”, w centrum konferencyjnym BMW Welt w Monachium, odbyła się ceremonia wręczenia nagród iF Design. To zaszczytne wyróżnienie dla firmy Cellfast, przyznane za nową linię siekier ERGO™, odebrali młodzi projektanci ze studia KABO&PYDO.

iF Design Award to jedno z najważniejszych na świecie wyróżnień w dziedzinie tworzenia innowacyjnych produktów i profesjonalnego projektowania. Ta nagroda jest dla nas potwierdzeniem, że linia siekier ERGO™ spełnia najwyższe wymagania, że są to atrakcyjne produkty dla użytkowników. Eksperci, którzy przyznają nagrody iF Design musieli podczas obrad przeanalizować około 5,5 tysiąca różnych produktów. Ta liczba obrazuje, jak trudny był to wybór i jak wielkim wyróżnieniem jest znalezienie się w gronie laureatów – mówi Katarzyna Borkowska, współzałożycielka KABO&PYDO design studio.

Cellfast Design Award 2017 Cellfast Design Award 2017

Mamy nadzieję, że logo iF zwróci uwagę odbiorców i przełoży się na ich zaufanie do nowych produktów. Ta nagroda przyczyni się też do budowania renomy marki Cellfast, jako solidnego producenta, dla którego jakość, wzornictwo i zaspokajanie potrzeb odbiorców są na pierwszym miejscu – dodaje Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast.


Uroczysta gala iF Design była dla projektantów okazją do bliższego zapoznania się z innymi nagrodzonymi pracami oraz miejscem poszukiwania inspiracji. – Takie wydarzenia jak gala w Monachium są dla nas dodatkową motywacją do tworzenia produktów, które aspirują do najwyższego światowego poziomu. Była to również okazja, aby poznać osobiście innych laureatów iF Design Award oraz wzajemnie się inspirować – mówi projektant Tomasz Pydo.

Cellfast Design Award 2017

Top Design Award 2017

Firma Cellfast, obok Red Dot Award i iF Design Award, może pochwalić się także wieloma nagrodami przyznawanymi przez renomowane polskie festiwale designu. Tę kolekcję uzupełniła właśnie Top Design Award 2017, nagroda wręczana w ramach organizowanego w Poznaniu święta wzornictwa przemysłowego – Arena DESIGN.

W tym roku jury pod przewodnictwem prof. Bogumiły Jung, prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych wybrało 10 najlepiej zaprojektowanych produktów. Wśród nich znalazły się narzędzia ogrodowe ERGO LINE™ firmy Cellfast. W tym konkursie oceny zgłoszonych produktów dokonuje niezależne jury, złożone ze specjalistów w dziedzinie designu – właścicieli znanych biur projektowych, przedstawicieli świata nauki, wydawców i dziennikarzy zajmujących się wzornictwem przemysłowym. Pod uwagę brane są m.in. takie kryteria jak funkcjonalność, jakość zastosowanych materiałów, stopień innowacyjności i ergonomia.

Jednym z głównych celów organizacji wydarzenia pod hasłem Arena DESIGN jest wspieranie współpracy młodych projektantów z wiodącymi polskimi firmami. Właśnie dlatego tak bardzo cieszy nas wyróżnienie Top Design Award – osiągnięcia Cellfast Design Group i studia Kabo & Pydo to modelowy przykład takiej kooperacji. Dzięki niej z sukcesem wprowadzamy na rynek oryginalne, funkcjonalne produkty dla wymagających użytkowników – mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast.

2017-03-31
Źródło: Cellfast


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu