Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

GREEN DAYS: Nowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

Organizowane w dniach 7-9 kwietnia Targi Green Days to impreza adresowana zarówno do branży, jak i wszystkich miłośników ogrodnictwa, posiadaczy domów i ogrodów. Na targach zaprezentowane zostanie wszystko, co potrzebne do przygotowania pięknego i profesjonalnego ogrodu.

Twarzą targów będzie Maja Popielarska, znana i lubiana autorka programów telewizyjnych o aranżacji i pielęgnacji ogrodów, a liczne atrakcje przyciągną do podwarszawskiego Nadarzyna dziesiątki tysięcy konsumentów. Impreza odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Środowiska oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Na targach zaprezentowane zostanie wszystko, co potrzebne do przygotowania pięknego i profesjonalnego ogrodu. Wystawa została podzielona na sześć salonów tematycznych:

  • Architektury Krajobrazu,
  • Małej Architektury,
  • Ogrodnictwa,
  • Florystycznym,
  • Techniki Ogrodniczej,
  • Pszczelarstwa.

Podczas targów zaprezentują się architekci krajobrazu i projektanci ogrodów, producenci i dystrybutorzy roślin ogrodowych, kwiatów, sprzętu ogrodniczego, a także wyposażenia: mebli, ogrodzeń, rzeźb, ogrodowych, fontann i oświetlenia ogrodowego. Zaprezentowany zostanie także sprzęt związany z produkcją miodu oraz „miodowa” żywność, suplementy i kosmetyki.

Na profesjonalistów czekają m.in. warsztaty projektowe – Projektowanie niskobudżetowe, przygotowane przez Katedrę Sztuki Krajobrazu SGGW i warsztaty projektowania za pomocą Vectorworks.

Dla posiadaczy ogrodów oraz działkowców: spotkania w ramach Kącika Porad dla Działkowca i Kącika Porad dla Świadomych Konsumentów, a także prezentacje Instytutu Ogrodnictwa.

W Salonie Pszczelarstwa konferencja poświęcona apiterapii, czyli leczeniu produktami pszczelimi i "Pasieka Edukacyjna" - projekt edukacyjny promujący pszczelarstwo. Podczas targów zaprezentowane zostaną też pokazy arborystyczne, czyli jak bezpiecznie chodzić po drzewach, gdy wymaga tego ich pielęgnacja.

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days,
7-9 kwietnia 2017, Nadarzyn koło Warszawy


2017-03-31
Więcej informacji: www.dni-zieleni.pl


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
TRAWNIK
Na czasie
TRAWNIK
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu