Logo
Logo
Okazje

Skilltrade.org: Miejsce wymiany wiedzy, zainteresowań i umiejętności

„Ja uczę Ciebie, Ty uczysz mnie” – czyli wspólny rozwój i wymiana doświadczeń. Portal, który pomoże Ci spotkać ciekawe osoby, spędzić aktywnie czas i dowiedzieć się od innych czegoś ciekawego o zakładaniu i pielęgnacji ogrodu. Wejdź na skilltrade.org i zobacz jak szybko możesz nawiązać kontakt z innymi pasjonatami ogrodnictwa.

 

Czy czasem brakuje Ci motywacji czy nowych pomysłów na ogród? Wszyscy chcemy być lepsi w tym co robimy, ale czy wszystkim się udaje? Myślę, że każdy z nas zna odpowiedź na to pytanie. Często problemem jest brak czasu, znajomych, którzy podzielają Twoje pasje czy pieniędzy na drogie kursy, książki i szkolenia. Nie wszystkiego możesz się też nauczyć z domu czy przez internet.

Często nie doceniamy wartości jaką niesie za sobą spotkanie twarzą w twarz i wymiana zdań oraz know-how’u. Takie możliwości oferuje nam największa w Polsce platforma wymiany umiejętności skilltrade. Miejsce wymiany wiedzy, zainteresowań i umiejętności.

Portal Skilltrade jest idealnym miejscem dla osób, które chcą poznawać nowych ludzi, dzielić się swoimi umiejętnościami. Rozwijanie swoich pasji jest jedną z największych potrzeb każdego z nas.

Mamy takie samo prawo do rozwoju jak do oddychania. Ciężko jednak zmusić się do regularnej nauki czy ćwiczeń. Wymówek jest dużo, widać to szczególnie w styczniu, gdy większość z nas kończy swoją przygodę z postanowieniem noworocznym. Trzeba przyznać to otwarcie – często brakuje nam motywacji, a powody do marazmu i stagnacji mnożą się niemiłosiernie w naszych głowach.

Skilltrade – miejsce wymiany wiedzy, zainteresowań i umiejętności

Portal wymiany umiejętności skilltrade.org jest idealnym miejscem do rozpoczęcia i kontynuowania przygody jaką jest ciągły rozwój osobisty. Opiera się na prostej zasadzie – ja uczę Ciebie, Ty uczysz mnie. Wpisuję umiejętności, w których czuję się mocny i wybieram, te które chciałbym rozwijać. Następnie wybieram osoby, z którymi chciałbym złapać kontakt w celu spotkania na wymianę umiejętności np. fotografia za grafikę komputerową czy taniec towarzyski za przygotowanie do sesji.

Wejdź na skilltrade.org i zobacz jak szybko możesz nawiązać kontakt z innymi pasjonatami ogrodnictwa. Dziel się swoimi sztuczkami oraz sprawdzonymi metodami i uzyskuj rady od innych za darmo.

Jest w czym wybierać, do wyboru mamy ponad 1000 umiejętności i dziesiątki tysięcy użytkowników chętnych na wymianę. Po nawiązaniu kontaktu możemy rozpocząć rozmowę, dogadać szczegóły spotkania i w końcu spotkać się na wymianę doświadczenia i umiejętności. Jeżeli nie interesuje nas wymiana możemy spotkać się na wspólną umiejętność np. wspólne bieganie w parku, spacer do Ogrodu Botanicznego, łyżwy czy coworking.

Skilltrade – miejsce wymiany wiedzy, zainteresowań i umiejętności

Wspólne spotkania wzbogacają nas o cenną wiedzę, której nie zdobylibyśmy nigdzie indziej lub zajęłoby to nam wielokrotnie więcej czasu. Możemy uczyć się za darmo od lepszych od nas, podpatrzyć dobre nawyki i jeszcze mocniej zarazić się tym co robimy. Miło spędzając czas nasz mózg i ciało jest w stanie przyjąć dużo więcej i szybciej utrwalić cenne informacje. Takiej satysfakcji nie da nam niemalże nic innego.

Za każde spotkanie, pomoc innym, zasługi czy polubienie otrzymasz punkty reputacji, które pozwolą budować Twoją pozycję na portalu, Twój wizerunek oraz rozpoznawalność.

Skilltrade – miejsce wymiany wiedzy, zainteresowań i umiejętności


Dla osób, które uważają, że nauka bezpłatna jest mało warta twórcy portalu dali możliwość kupowania od innych usług – od korepetycji, treningu personalnego, nauki rysunku do tworzenia projektów internetowych czy opieki nad dzieckiem.

Czujesz się na siłach by oferować swoje usługi płatnie? Nie ma problemu, możesz umieszczać swoje oferty kompletnie za darmo lub wspomóc się kontem premium umożliwiającym szersze dotarcie do grupy zainteresowanych. Jeżeli to wciąż za mało możesz zadawać pytania dotyczące danego zainteresowania oraz odpowiadać innym użytkownikom tworząc swoistą bazę wiedzy na temat danej umiejętności.

Sprawdź na czym polega idea Skilltrade!
Zarejestruj się za darmo na portalu skilltrade.org

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu