Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
Okazje

Libet: Kostki brukowe Premium

Planując aranżację przydomowych ścieżek już na etapie poszukiwania materiałów nawierzchniowych warto zwrócić uwagę na kostki brukowe z segmentu Premium z oferty firmy Libet. Dzięki bogatej kolorystyce, różnorodnym formatom czy sposobom wykończenia możliwe jest wybranie produktu idealnie nadającego się do aranżacji nawierzchni.

TEMAT NA CZASIE
Wybierz grabie z systemem "CLICK", a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością!
TEMAT NA CZASIE
Wybierz grabie z systemem "CLICK", a praca w ogrodzie stanie się przyjemnością!
Od dzisiaj grabienie liści stanie się przyjemnością! Można tak śmiało napisać dzięki grabiom PROLINE z linii "System CLICK". Z nimi sterty liści nie...
Kostka Imola Decco Aspero
Imola Decco Aspero

Kostki brukowe z segmentu Premium

Ścieżki ogrodowe, aleje czy podjazdy są niezbędnym elementem każdego otoczenia. Odpowiednio zaplanowane i spójne z architekturą cieszą oko, świadcząc jednocześnie o wyszukanym guście i wyrafinowanym stylu.

Betonowe kostki brukowe z segmentu Premium proponowane przez Libet wyróżniają się nie tylko eleganckim wzornictwem, ale również jakością wykonania i wyjątkowymi parametrami.

Powstają one ze szlachetnych kruszyw, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcji i obróbki, co sprawia, że kostki zyskują dodatkowe właściwości, takie jak antypoślizgowość, ALS (Anti Liquid System, dodatkowa ochrona), czy oryginalne faktury powierzchni i kolorystykę.

Różnica w cenie w stosunku do produktów z segmentu Standard tylko nieznacznie wpływa na wzrost całkowitego kosztu inwestycji. Natomiast najwyższa jakość kostek Premium przekłada się na szlachetny wygląd oraz komfort użytkowania i znacznie dłuższe bezproblemowe funkcjonowanie nawierzchni.

Oferta firmy Libet

Od lat niesłabnącym zaufaniem inwestorów oraz architektów cieszy się linia kostek Decco Aspero. Ich powierzchnia, dzięki zastosowaniu specjalnych procesów śrutowania, szczotkowania oraz barwienia Color Flex, uzyskuje oryginalną chropowatą strukturę, a szlachetne kruszywo dodane w procesie produkcji nadaje produktom wyjątkowego charakteru.

Kostki Imola oraz Via Trio są interesującą propozycją nie tylko dla tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania. Idealne połączenie formy i funkcjonalności produktów z linii Libet Aspero jest również ciekawą propozycją dla osób ceniących minimalistyczne czy modernistyczne rozwiązania.

Durango Decco Antico
Durango Decco Antico
Kostka Merano Decco Antico
Merano Decco Antico

Wśród produktów z segmentu Premium nie brakuje także rozwiązań dedykowanych wszystkim tym, którzy cenią rozwiązania w duchu klasycznym, vintage czy w stylu rustykalnym. Naturalne kolory kostek z linii Libet Decco Antico oraz ich postarzana faktura, przywodząca na myśl naturalny kamień, idealnie wpisują się w przestrzeń nawiązującą do dawnych epok.

Zaaranżowane ścieżki czy alejki z unikalnych pod względem formatu i kolorystyki kostek Durango, doskonale sprawdzają się przy domkach stylizowanych na dworskie rezydencje. Równie interesująco, np. przy zabytkowych obiektach, będą prezentowały się dróżki zbudowane z kostek Atrio czy Merano, a walory architektury dawnej udanie podkreślą kostki Romano i Natulit.

Kostka Natulit Decco Antico
Natulit Decco Antico
Via Trio Decco Aspero
Via Trio Decco Aspero
Inspiracji do zaaranżowania przydomowej przestrzeni jest nieskończenie wiele. Różnorodność formatów, kształtów i kolorów kostek brukowych z segmentu Premium pozwala na niemal nieograniczone możliwości projektowe. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia architekta.

 

Źródło: Libet

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Już jest! Nowe wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT