Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020
Do góry

Stanley: Nowe koła pomiarowe w ofercie

Firma Stanley wzbogaca swoją ofertę o dwa nowe, profesjonalne koła pomiarowe z linii FatMax: MW 55 D oraz MW 55 S.

Koła pomiarowe Stanley zastosowanie znajdują zarówno w pracach ogrodniczych, budowlanych, jak i geodezyjnych, także przy mierzeniu odcinków krzywoliniowych. Urządzenia doskonale sprawdzają się w sytuacjach, gdy użycie dalmierzy staje się kłopotliwe (np. z powodu braku odpowiedniego przedmiotu, który wyznacza cel pomiaru).

Nowe koła pomiarowe w ofercie firmy Stanley
Nowe koła pomiarowe w ofercie firmy Stanley
Koło pomiarowe MW 55 S
fot. Stanley
Koło pomiarowe MW 55 D
fot. Stanley


Koła charakteryzują się zwartą metalową konstrukcją. Mają dużą wygodną rękojeść pozwalającą na pewne prowadzenie.

Model MW 55 S został wyposażony w koło szprychowe zapewniające lekkość konstrukcji, z kolei model MW 55 D ma solidne koło pełne do pracy w trudnym terenie, które uniemożliwia gromadzenie się zabrudzeń.

Zaletą kół pomiarowych Stanley jest ich prosta obsługa. Przełącznik kasowania pomiarów został umieszczony nad kołem, co zapobiega nieumyślnemu wyzerowaniu wyników uzyskanych w czasie prowadzenia prac.

Wysoką precyzję pomiarów zapewnia pyłoszczelny mechanizm, który umożliwia odczyt wyników z dokładnością do 1 centymetra.

Sugerowana cena detaliczna:

  • Koło pomiarowe MW 55 D: 740 zł
  • Koło pomiarowe MW 55 S: 750 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych
i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

2009-01-09


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Porady na ten tydzień
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Rośliny cebulowe (przede wszystkim przebiśniegi i krokusy), które posadziliśmy we wrześniu, pojawiają się spod śniegu. Wystarczy jeden lub dwa cieplejsze dni, aby ukazały się ich piękne kwiaty.
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu pamiętajmy, aby nie przysypywać trawnika. Ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni. Jeśli jednak w obrębie trawnika powstanie warstwa zamarzniętego śniegu, należy ją rozkruszyć.
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Podczas pogodnych dni silne słońce wysusza rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwia uzupełnienie strat wody. Powinniśmy je wtedy cieniować. Podczas odwilży podlewajmy iglaki, szczególnie te, które rosną w pojemnikach.
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Niektóre byliny rosnące na rabatach (złocienie, omiegi, ostróżki, rudbekie, liliowce, rozchodniki czy funkie) można rozmnożyć przez podział kęp. Dzięki temu nie tylko rozmnożymy, ale też odmłodzimy rośliny.
Tydzień 9, Sentencja nr:1
Tydzień 9, Sentencja nr:1
W marcu możemy wysiewać do doniczek i inspektów nasiona ogrodowych roślin jednorocznych oraz warzyw (wczesne odmiany kapusty, sałaty, rzodkiewki, kopru, marchwi). W ogrodzie można siać warzywa wytrzymałe na zimno: rzodkiew, koper, cebulę, groch (należy przykryć je włókniną).
Twoja strona ogrodu