Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2021
Do góry

Jeździsz na rowerze, hulajnodze, rolkach? Mamy dla Ciebie fajną propozycję

Jeździsz na rowerze, hulajnodze, rolkach? W Qchni Artystycznej i Warsztacie Woni czekają na Ciebie specjalne oferty.

Qchnia Artystyczna i Warsztat Woni (Warszawa) to miejsca od zawsze związane z ekologicznymi wartościami. To pierwsze - poprzez konsekwentne tworzenie menu opartego na świeżych, lokalnych produktach i propagowanie kuchennego recyclingu. Drugie - za sprawą innowacyjnego podejścia do roślin oraz niebanalnego wykorzystania sezonowości we florystyce.

 

Teraz w obu tych miejscach na rowerzystów i miłośników hulajnóg, rolek, wrotek i innych pojazdów napędzanych siłą mięśni czekają niespodzianki.

Ekologiczne i świadome podejście do życia towarzyszy mi od lat zarówno w mojej restauracji i kwiaciarni, jak i w życiu codziennym. Dlatego postanowiłam zachęcić moich klientów i wszystkich warszawiaków do zdrowych nawyków nagradzając tych, którzy do Qchni Artystycznej i Warsztatu Woni przyjadą na rowerze, hulajnodze lub rolkach. - opowiada o swoim pomyśle Marta Gessler, właścicielka obu miejsc.

W Qchni Artystycznej właściciele dwóch kółek do każdego zamówienia powyżej 100 zł otrzymają butelkę wyjątkowej wody mineralnej lub owoce. Zaś ekologiczni klienci Warsztatu Woni mogą liczyć na 5% zniżki. Obie oferty są ważne do końca wakacji (do 31 sierpnia).

Więcej na www.qchnia.pl i www.warsztatwoni.pl

Warto przeczytać
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu