Logo
Logo
Do góry

Jeździsz na rowerze, hulajnodze, rolkach? Mamy dla Ciebie fajną propozycję

Jeździsz na rowerze, hulajnodze, rolkach? W Qchni Artystycznej i Warsztacie Woni czekają na Ciebie specjalne oferty.

Qchnia Artystyczna i Warsztat Woni (Warszawa) to miejsca od zawsze związane z ekologicznymi wartościami. To pierwsze - poprzez konsekwentne tworzenie menu opartego na świeżych, lokalnych produktach i propagowanie kuchennego recyclingu. Drugie - za sprawą innowacyjnego podejścia do roślin oraz niebanalnego wykorzystania sezonowości we florystyce.

Teraz w obu tych miejscach na rowerzystów i miłośników hulajnóg, rolek, wrotek i innych pojazdów napędzanych siłą mięśni czekają niespodzianki.

Ekologiczne i świadome podejście do życia towarzyszy mi od lat zarówno w mojej restauracji i kwiaciarni, jak i w życiu codziennym. Dlatego postanowiłam zachęcić moich klientów i wszystkich warszawiaków do zdrowych nawyków nagradzając tych, którzy do Qchni Artystycznej i Warsztatu Woni przyjadą na rowerze, hulajnodze lub rolkach. - opowiada o swoim pomyśle Marta Gessler, właścicielka obu miejsc.

W Qchni Artystycznej właściciele dwóch kółek do każdego zamówienia powyżej 100 zł otrzymają butelkę wyjątkowej wody mineralnej lub owoce. Zaś ekologiczni klienci Warsztatu Woni mogą liczyć na 5% zniżki. Obie oferty są ważne do końca wakacji (do 31 sierpnia).

Więcej na www.qchnia.pl i www.warsztatwoni.pl

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu