Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Gardena: Cleansystem - system czyszczenia na mokro

Marka GARDENA proponuje Original GARDENA Cleansystem - wodny system, który ułatwia czyszczenia na mokro. Wystarczy „kliknąć” podłączając do węża ogrodowego trzonek przepływowy GARDENA, a do niego jedną z kilku końcówek do czyszczenia.

W skład Cleansystem wchodzi kilka końcówek do czyszczenia różnych powierzchni min. do płukania, mycia i szorowania.

GARDENA ręczna szczotka do szorowania. Małe powierzchnie mebli ogrodowych, bramy garażowe, donice, narzędzia ogrodowe możemy  dokładnie oczyścić z ciężkich zabrudzeń dzięki przepływowej ręcznej szczotce do szorowania GARDENA. Elastyczny, płaski korpus szczotki ułatwia czyszczenie wąskich miejsc. Posiada możliwość stosowania wkładów mydlanych GARDENA art. nr 989.

GARDENA komfortowa szczotka do szorowania. Idealna jest do czyszczenia tarasów, ścieżek czy wjazdów do garażu. Różne długości włosia zapewniają intensywne działanie czyszczące, szczególnie na nierównym podłożu, w fugach i zagłębieniach. Specjalna płaska dysza i kant usuwają uporczywe zanieczyszczenia.

Zestaw do mycia samochodu został on stworzony do  efektywnego mycia pojazdów i innych delikatnych powierzchni. Zestaw ten może zostać rozszerzony i łączony z innymi elementami Original Cleansystem GARDENA.

Wszystkie trzonki przepływowe GARDENA zostały wyposażone w dozowniki na środki do mycia i bezstopniową regulację. Posiadają również zamykany przepływ do czystej wody i rozprowadzenia środków pielęgnacyjnych. Teleskopowy trzonek przepływowy możemy rozsunąć do długości od 155 do 260 cm.

2011-01-21

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Rośliny zimozielone i iglaste warto cieniować – podczas pierwszych pogodnych dni silne słońce może mocno wysuszać rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwiać uzupełnienie strat wody. Do cieniowania można użyć agrowłókniny.
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Jeśli wstawimy do wazonu z wodą gałązki wcześnie kwitnących krzewów (forsycja pośrednia, migdałek trójklapowy, pigwowiec pośredni) – zakwitną i staną się piękną dekoracją wnętrza.
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Dobry czas na zaplanowanie obsadzenia rabat i zakup nasion, nawozów czy narzędzi ogrodowych, które potrzebne będą w nadchodzącym sezonie.
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Możemy rozpocząć wysiewanie nasion warzyw na rozsadę (pomidor, por, bakłażan), jak również nasion roślin jednorocznych (lobelia, szałwia, tunbergia).
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Odgarniając śnieg z ogrodowych mebli, ścieżek i podjazdu pamiętajmy, że należy go rozkruszać – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować np. gnicie darni.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe, wiosenne wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!