Logo
Logo
Do góry

Gardena: Cleansystem - system czyszczenia na mokro

Marka GARDENA proponuje Original GARDENA Cleansystem - wodny system, który ułatwia czyszczenia na mokro. Wystarczy „kliknąć” podłączając do węża ogrodowego trzonek przepływowy GARDENA, a do niego jedną z kilku końcówek do czyszczenia.

TEMAT NA CZASIE
Najlepsze nawozy do ogrodu? Wybierz Osmocote!
TEMAT NA CZASIE
Najlepsze nawozy do ogrodu? Wybierz Osmocote!
Rośliny nieustannie czerpią z ziemi składniki pokarmowe, które są im potrzebne do prawidłowego wzrostu. Aby nasz ogród był pełen silnych i pięknych...

W skład Cleansystem wchodzi kilka końcówek do czyszczenia różnych powierzchni min. do płukania, mycia i szorowania.

GARDENA ręczna szczotka do szorowania. Małe powierzchnie mebli ogrodowych, bramy garażowe, donice, narzędzia ogrodowe możemy  dokładnie oczyścić z ciężkich zabrudzeń dzięki przepływowej ręcznej szczotce do szorowania GARDENA. Elastyczny, płaski korpus szczotki ułatwia czyszczenie wąskich miejsc. Posiada możliwość stosowania wkładów mydlanych GARDENA art. nr 989.

GARDENA komfortowa szczotka do szorowania. Idealna jest do czyszczenia tarasów, ścieżek czy wjazdów do garażu. Różne długości włosia zapewniają intensywne działanie czyszczące, szczególnie na nierównym podłożu, w fugach i zagłębieniach. Specjalna płaska dysza i kant usuwają uporczywe zanieczyszczenia.

Zestaw do mycia samochodu został on stworzony do  efektywnego mycia pojazdów i innych delikatnych powierzchni. Zestaw ten może zostać rozszerzony i łączony z innymi elementami Original Cleansystem GARDENA.

Wszystkie trzonki przepływowe GARDENA zostały wyposażone w dozowniki na środki do mycia i bezstopniową regulację. Posiadają również zamykany przepływ do czystej wody i rozprowadzenia środków pielęgnacyjnych. Teleskopowy trzonek przepływowy możemy rozsunąć do długości od 155 do 260 cm.

2011-01-21

Warto przeczytać
PELARGONIE
Na czasie
PELARGONIE
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu