Logo
Logo
Do góry

Cellfast na Targach GARDENIA 2017

Firma Cellfast już od jutra będzie promować swoją ofertę na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia, które odbędą się w Poznaniu w dniach 2-4 marca. W pawilonie piątym na stoisku nr 77 prezentowane będą m.in. nowe narzędzia ERGO LINE™, nagrodzone Złotym Medalem MTP 2017.

To już XI edycja Gardenii organizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, która należy do najważniejszych branżowych wydarzeń w Polsce. W ubiegłym roku, na powierzchni prawie 40 tys. m2., zaprezentowało się 600 wystawców, a targi odwiedziło 27,5 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy.

Firma Cellfast w tym roku zaprezentuje swoją ofertę na imponującym stoisku o powierzchni ponad 200 m2 w pawilonie nr 5. Można tam będzie zobaczyć innowacyjne produkty marki Cellfast, poznać historię firmy i jej dokonania, a także dowiedzieć się więcej o aktualnej strategii rozwoju firmy Cellfast. Najważniejszą nowością prezentowaną na firmowym stoisku będą ergonomiczne narzędzia najwyższej jakości. W Poznaniu będzie można zobaczyć szeroką gamę produktów wchodzących w skład linii ERGO™ m.in. siekiery, szpadle, widły, grabie i małe narzędzia do pielęgnacji roślin.

łopata Cellfast

Narzędzia ERGO™ ozłocone

Integralną częścią Gardenii są Złote Medale przyznawane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie od ponad 30 lat. W tym konkursie kilkaset produktów poddawanych jest krytycznej ocenie Sądu Konkursowego, który w tym roku obradował pod przewodnictwem prof. dr. hab. Grzegorza Skrzypczaka, byłego rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Pod uwagę brane są takie kryteria jak innowacyjność, ergonomia i estetyka wykonania, a produkty wyróżnione Złotymi Medalami automatycznie stają się jedną z największych atrakcji targów. W tym roku Sąd Konkursowy przyznał 29 równoważnych Złotych Medali MTP, a wśród nagrodzonych produktów znalazły się narzędzia ogrodnicze ERGO LINE™ firmy Cellfast.

Złoty Medal, podobnie jak w świecie sportu, jest dla nas najwyższym wyróżnieniem. Wielomiesięczne prace nad koncepcją i stworzeniem unikatowej linii narzędzi ERGO™ zostały docenione. W tym roku nasze nowe narzędzia trafiły do szerokiej dystrybucji w Polsce. Jesteśmy przekonani, że Złoty Medal MTP będzie znaczącą rekomendacja dla konsumentów i zwiększy skuteczność działań promocyjnych – mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast.

Uroczystość wręczenia Złotych Medali MTP to część oficjalnego otwarcia targów Gardenia i odbędzie się 2 marca 2017 r. o godz. 12 na scenie głównej w pawilonie 3A. Złoci Medaliści prezentowani będą na targach w „Strefach Mistrzów” – specjalnych stoiskach w pawilonach 3 i 5.

grabie Cellfast

Wszyscy odwiedzający to wydarzenie będą tam mogli oddać głos na wybranego laureata. Natomiast jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów głosowanie trwać będzie na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl. Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie prestiżowy tytuł „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów”.

Deszcz nagród

To już trzeci Złoty Medal MTP w dorobku firmy Cellfast. W ubiegłym roku tym prestiżowym tytułem wyróżniono linię systemu wodnego ERGO™, a w 2013 r. wśród laureatów konkursu znalazł się wózek na wąż DISCOVER. Złoty Medal MTP 2017 to jednocześnie trzecia ważna nagroda w ostatnich kilku miesiącach dla nowych narzędzi ERGO LINE™.

Wcześniej narzędzia do kopania ERGO™ zostały laureatem plebiscytu Must Have, organizowanego przez Łódź Design Festival, a siekiery ERGO™ wyróżniono iF Design Award, jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie designu przyznawaną przez iF International Forum Design GmbH.

2017-03-01
Źródło: Cellfast

Warto przeczytać
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
TEMAT NA CZASIE
Zimowe prace ogrodowe | Rok w ogrodzie z marką Fiskars
Zima to dla większości roślin okres spoczynku przed nowym sezonem, ale dla nas ogrodników to nie czas na odpoczynek, lecz doskonały moment na...
Porady na ten tydzień
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Tydzień 3, Sentencja nr:5
Regularnie usuwajmy nadmiar śniegu z iglaków o pokroju kolumnowym, ponieważ może on spowodować wyłamanie gałęzi i deformację krzewów.
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Tydzień 3, Sentencja nr:3
Należy dokonać inspekcji okryć chroniących rośliny doniczkowe na tarasie przed mrozem i śniegiem. W razie potrzeby poprawić je lub rozchylić.
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Tydzień 3, Sentencja nr:2
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu starajmy się nie usypywać zbyt ciężkich hałd śniegowych – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni.
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Tydzień 3, Sentencja nr:1
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu