Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2021
Okazje

GREEN DAYS 2017: Nowe targi ogrodnicze już wkrótce

Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days to impreza adresowana zarówno do branży ogrodniczej i architektury krajobrazu, jak i wszystkich miłośników ogrodnictwa, posiadaczy domów i ogrodów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

 

Targi Green Days 2017 to szeroka oferta wydarzeń edukacyjnych i spotkań biznesowych. Konferencje i wykłady, w tym przede wszystkim Międzynarodowe Forum Architektury Krajobrazu, będą świetną okazją dla branży do poszerzenia wiedzy oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych. Pomogą w tym sesje rozmów B2B z partnerami z kraju i zagranicy.

Zakres branżowy targów jest szeroki i obejmuje: architekturę krajobrazu, małą architekturę, rośliny ogrodowe, technikę ogrodniczą, florystykę i pszczelarstwo. Wystawa została podzielona na sześć salonów tematycznych:

Salon Architektury Krajobrazu – przeznaczony dla profesjonalistów z branży projektowania ogrodów i zielonych przestrzeni miejskich. W Salonie zaprezentują się architekci krajobrazu oraz producenci placów zabaw i siłowni plenerowych.

Salon Małej Architektury – to przegląd wyposażenia każdego ogrodu: od mebli ogrodowych, po ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, lampy i baseny.

Salon Ogrodnictwa – szeroki wachlarz materiału szkółkarskiego oraz rozwiązań technologicznych dedykowanych szkółkarstwu.

Salon Florystyki – pokaże ofertę kwiatów ciętych, cebulowych, doniczkowych oraz materiałów florystycznych.

Salon Techniki Ogrodniczej – sprzęt do zawodowej i amatorskiej pielęgnacji ogrodów.

Salon Pszczelarstwa – to sprzęt i nowe technologie związane z produkcją miodu, a także „miodowa” żywność, suplementy i kosmetyki.

Targi Green Days 2017

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo, w podwarszawskim Nadarzynie, we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektury Krajobrazu, Instytutem Ogrodnictwa, Polskim Związkiem Pszczelarskim, a także Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji. Impreza odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Środowiska oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Twarzą targów będzie Maja Popielarska, znana i lubiana autorka programów telewizyjnych o aranżacji i pielęgnacji ogrodów.

Więcej informacji: https://dni-zieleni.pl/

Warto przeczytać
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu