Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2021
Okazje

Spotkania branży ogrodniczej podczas targów MIASTO OGRÓD - Zielony design

W ostatni weekend kwietnia w halach Międzynarodowych Tragów Szczecińskich odbędzie się wydarzenie dla wszystkich osób zainteresowanych aranżacją ogrodów - skierowane do amatorów, projektantów i wykonawców zieleni. Zapraszamy na 17. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu MIASTO OGRÓD – Zielony design – 24-26.04.2015 r.

 

Branża ogrodnicza w jednym miejscu - to okazja do poznania szerokiej oferty produktów i usług, nawiązania kontaktów z producentami i dystrybutorami sprzętu, narzędzi, wyposażenia oraz materiałów od ogrodów. Na stoiskach wystawienniczych obecni będą eksperci, u których zasięgnąć można porad z zakresu uprawy i pielęgnacji roślin, projektowania ogrodów, upiększania tarasów, balkonów, oraz zielonych aranżacji wnętrz.

Na Targi MIASTO OGRÓD - Zielony design oprócz prezentacji firm, składają się:

  • konferencja branżowa z cyklu „Woda i zieleń w mieście”, której tematem przewodnim w tym roku są parki, skwery i zieleńce,
  • ogród pokazowy zaprojektowany przez studentów Katedry Architektury Krajobrazu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego - Natalię Kaliszak, Lidię Szadkowską i Łukasza Łakomego, Strefa Młodego Architekta Krajobrazu,
  • warsztaty, pokazy i darmowe porady.

W tym roku targi MIASTO OGRÓD - Zielony design jeszcze bardziej zmieniają się w kierunku biznesowym. Organizatorzy stawiają na poszerzenie oferty wystawienniczej, czego konsekwencją będzie ponowne wprowadzenie wszystkich wydarzeń do hal targowych. Będzie to więc okazja, by zaprezentować całą ofertę firmy oraz nowości produktowe szerokiemu gronu odbiorców biznesowych i indywidualnych.

Wśród wystawców pojawią się m.in. producenci i dystrybutorzy sprzętu, narzędzi, wyposażenia i materiałów do ogrodów, środków do uprawy i pielęgnacji roślin. Obecni będą również wykonawcy oraz projektanci zieleni. Tradycyjnie będzie można także dokonać zakupu roślin: kwiatów, krzewów, drzewek itp.

MIASTO OGRÓD - Zielony design

17. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu MIASTO OGRÓD - Zielony design 24-26.04.2015, Szczecin

Organizator: Międzynarodowe Targi Szczecińskie

Godziny otwarcia targów: pt.-sb. 10:00 – 18:00, nd. 10:00 – 17:00
Wstęp wolny, parking 5zł

Więcej informacji na www.mts.pl

Warto przeczytać
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu