Logo
Logo
18
Okazje

Myjka ciśnieniowa Kärcher - K Mini. Maleństwo, któremu nie straszny żaden brud!

Małe jest piękne, ale w tym przypadku jest także mocne i niezawodne. Myjki wysokociśnieniowe były dotąd domeną osób mieszkającą w domach jednorodzinnych, na przedmieściach czy w małych miejscowościach. Teraz ma się to zmienić. K Mini to prawdziwy mieszczuch. Idealny wszędzie tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na przechowywanie, a jest taras czy mały, miejski ogródek.

Jest to urządzenie nieduże, lekkie a przy tym bardzo funkcjonalne. Brud i kurz, które doskwierają mieszkańcom miast na tarasach i w ogródkach, a także mchy czy porosty, które potrafią mimo, że nie zapraszane, rozgościć się na powierzchniach na zewnątrz, nie mają teraz szans. Model K Mini rozszerza ofertę myjek ciśnieniowych Kärcher. Warto wspomnieć, że jest równie wydajny jak popularne modele K 2.

 

Małe gabaryty, duża moc

Dzięki szczególnie małym wymiarom i praktycznemu schowkowi na akcesoria, K Mini zadowoli się najmniejszym kącikiem, w każdym mieszkaniu znajdzie się miejsce na to sprytne urządzenie. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu 110 barów i maksymalnej ilości wydatku wody 360 litrów na godzinę, nawet uporczywe zabrudzenia zostaną usunięte. K Mini waży tylko 5 kilogramów wraz z wyposażeniem, co sprawia, że jest łatwa w obsłudze. Oprócz doniczek i mebli ogrodowych, ta myjka ciśnieniowa nadaje się również do czyszczenia wózków dziecięcych, rowerów i hulajnóg.

Wygoda i natychmiastowa gotowość do pracy

Dzięki adapterowi Quick Connect wąż jest po prostu nakładany na urządzenie i pistolet wysokociśnieniowy za pomocą szybkozłączki, a myjka ciśnieniowa K Mini jest w sekundy gotowa do użycia. Elastyczny, 5-metrowy wąż PremiumFlex umożliwia swobodną pracę i jest szczególnie łatwy do zwijania - wygodna obsługa bez ryzyka potknięcia się. Zero płatających się pod nogami kabli.

Ponadto, w zestawie znajduje się ergonomicznie ukształtowany pistolet wysokociśnieniowy, przedłużka oraz lanca natryskowa Vario Power (VPS). Kärcher K Mini jest kompatybilny z akcesoriami do urządzeń czyszczących Kärcher K 2.

Urządzenie jest także bardzo stylowe, jego niebanalny design zachwyci każdego miłośnika wzornictwa przemysłowego. Nie może go zabraknąć w Twoim mieszkaniu. Przygotujesz swój taras i ogródeczek do wiosny i zrobisz to z klasą.

Kaercher Logo

Więcej urządzeń marki Kärcher znajdziesz na: www.kaercher.com

Tagi
 
To Cię zainteresuje
Lista zakupów


 
Twoja strona ogrodu