Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
 • - aktualności z branży ogrodniczej,
 • - porady ogrodnicze krok po kroku,
 • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
 • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Husqvarna: Nowa karta kredytowa MasterCard

Firma HUSQVARNA®, producent profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji terenów zieleni,  wprowadziła na polski rynek jedyną w tej branży kartę kredytową HUSQVARNA® MasterCard.

Karta kredytowa HUSQVARNA® MasterCard to odpowiedź na rosnące wymagania i nowe potrzeby klientów. Ułatwia ona dostęp do najwyższej jakości sprzętu firmy HUSQVARNA®. Jest też swego rodzaju elementem programu lojalnościowego, gdyż jej użytkownicy mogą liczyć na korzystne rabaty i dodatkowe promocje tylko do nich skierowane w sklepach HUSQVARNA® na terenie kraju.

Karta dostępna jest w punktach dilerskich HUSQVARNA® na terenie całego kraju. Można ją nabyć przy zakupie sprzętu w kredycie wypełniając formularz dostępny u każdego dilera. Poprzez wprowadzenie karty umożliwiono szybsze i wygodniejsze dokonywanie zakupów w sklepach autoryzowanych dilerów HUSQVARNA® oraz w milionach miejsc w Polsce i na świecie akceptujących karty MasterCard.

Z kartą HUSQVARNA® istnieje możliwość zmiany opcji spłaty kredytu do 5 dni przed upływem terminu płatności. Możliwe jest także różnorodne planowanie spłaty zaciągniętego kredytu. Spłaty kredytu można dokonać korzystając z opcji „przyjazne zakupy”, w opcji jednorazowej spłaty bez odsetek i prowizji do 51 dni, bądź w opcji spłaty w 3 lub 5 ratach.

Wprowadzenie karty kredytowej na rynek wymagało wsparcia partnerów. HUSQVARNA® w tym projekcie podjęła współpracę z firmą Sygma Bank Polska (LASER), która jest wydawcą karty i w pełni ją obsługuje oraz MasterCard.


Karta kredytowa HUSQVARNA® MasterCard oferuje też dodatkowe możliwości zarezerwowane wyłącznie dla kart co-brandowych takie jak atrakcyjne opcje spłat dostępne w sieci autoryzowanych dilerów HUSQVARNA® czy też rezerwę finansową umożliwiającą sfinansowanie pilnych napraw w serwisie HUSQVARNA®. Dodatkowo oferuje bezpłatne ubezpieczenie od kradzieży i zniszczenia sprzętu zakupionego przy pomocy karty.

Karta jest dostępna bezpośrednio u dilerów HUSQVARNA® w prawie 400 punktach handlowych całej Polski. Jest pierwszą wprowadzoną na rynek branży kartą kredytową. Widnieje na niej niespotykane na kartach zdjęcie – gnającego przez śniegi psiego zaprzęgu.

Karta kredytowa HUSQVARNA® umożliwia:

 • darmowy kredyt do 51 dni
 • kredytowanie zakupów w sklepach sieci autoryzowanych dilerów HUSQVARNA®
 • atrakcyjne opcje spłat dostępne w sieci autoryzowanych dilerów HUSQVARNA®
 • korzystanie z wielu rabatów produktów firmy HUSQVARNA®
 • bezpłatne ubezpieczenie w razie kradzieży lub zagubienia karty
 • bezpłatne ubezpieczenie sprzętu zakupionego przy pomocy karty od kradzieży i zniszczenia
 • możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu w razie trwałej utraty możliwości zarobkowania
 • w skutek zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku
 • identyfikowanie się z grupą klientów HUSQVARNA®

2009-03-16


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu