Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Husqvarna: Nowa karta kredytowa MasterCard

Firma HUSQVARNA®, producent profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji terenów zieleni,  wprowadziła na polski rynek jedyną w tej branży kartę kredytową HUSQVARNA® MasterCard.

Karta kredytowa HUSQVARNA® MasterCard to odpowiedź na rosnące wymagania i nowe potrzeby klientów. Ułatwia ona dostęp do najwyższej jakości sprzętu firmy HUSQVARNA®. Jest też swego rodzaju elementem programu lojalnościowego, gdyż jej użytkownicy mogą liczyć na korzystne rabaty i dodatkowe promocje tylko do nich skierowane w sklepach HUSQVARNA® na terenie kraju.

Karta dostępna jest w punktach dilerskich HUSQVARNA® na terenie całego kraju. Można ją nabyć przy zakupie sprzętu w kredycie wypełniając formularz dostępny u każdego dilera. Poprzez wprowadzenie karty umożliwiono szybsze i wygodniejsze dokonywanie zakupów w sklepach autoryzowanych dilerów HUSQVARNA® oraz w milionach miejsc w Polsce i na świecie akceptujących karty MasterCard.

Z kartą HUSQVARNA® istnieje możliwość zmiany opcji spłaty kredytu do 5 dni przed upływem terminu płatności. Możliwe jest także różnorodne planowanie spłaty zaciągniętego kredytu. Spłaty kredytu można dokonać korzystając z opcji „przyjazne zakupy”, w opcji jednorazowej spłaty bez odsetek i prowizji do 51 dni, bądź w opcji spłaty w 3 lub 5 ratach.

Wprowadzenie karty kredytowej na rynek wymagało wsparcia partnerów. HUSQVARNA® w tym projekcie podjęła współpracę z firmą Sygma Bank Polska (LASER), która jest wydawcą karty i w pełni ją obsługuje oraz MasterCard.


Karta kredytowa HUSQVARNA® MasterCard oferuje też dodatkowe możliwości zarezerwowane wyłącznie dla kart co-brandowych takie jak atrakcyjne opcje spłat dostępne w sieci autoryzowanych dilerów HUSQVARNA® czy też rezerwę finansową umożliwiającą sfinansowanie pilnych napraw w serwisie HUSQVARNA®. Dodatkowo oferuje bezpłatne ubezpieczenie od kradzieży i zniszczenia sprzętu zakupionego przy pomocy karty.

Karta jest dostępna bezpośrednio u dilerów HUSQVARNA® w prawie 400 punktach handlowych całej Polski. Jest pierwszą wprowadzoną na rynek branży kartą kredytową. Widnieje na niej niespotykane na kartach zdjęcie – gnającego przez śniegi psiego zaprzęgu.

Karta kredytowa HUSQVARNA® umożliwia:

  • darmowy kredyt do 51 dni
  • kredytowanie zakupów w sklepach sieci autoryzowanych dilerów HUSQVARNA®
  • atrakcyjne opcje spłat dostępne w sieci autoryzowanych dilerów HUSQVARNA®
  • korzystanie z wielu rabatów produktów firmy HUSQVARNA®
  • bezpłatne ubezpieczenie w razie kradzieży lub zagubienia karty
  • bezpłatne ubezpieczenie sprzętu zakupionego przy pomocy karty od kradzieży i zniszczenia
  • możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu w razie trwałej utraty możliwości zarobkowania
  • w skutek zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku
  • identyfikowanie się z grupą klientów HUSQVARNA®

2009-03-16

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu