Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Bosch: Nowe myjki wysokociśnieniowe

Lekkie i łatwe w obsłudze myjki wysokociśnieniowe Aquatak Go i Aquatak Go plus firmy Bosch są przydatne podczas mycia mebli ogrodowych, tarasu czy samochodu. Przy maksymalnym ciśnieniu 100 barów czyszczenie jest bardzo szybkie. Dzięki czterokołowemu wózkowi urządzenia są mobilne.

Wąż ciśnieniowy wykonany jest z elastycznego materiału i ma formę spirali. Można go rozciągnąć do długości 2,5 m (tak wyposażona myjka nie wymaga dużo miejsca podczas przechowywania). Wąż i uchwyt pistoletowy są połączone praktycznym złączem kulkowym, które umożliwia łatwe manewrowanie urządzeniem i zapobiega skręceniu węża.

Pompa zintegrowana w myjkach Aquatak zasysa wodę przez układ filtrujący na przykład z beczki z deszczówką (dzięki temu użytkownik może umyć chodnik lub samochód niezależnie od dostępu do sieci wodociągowej).

Aquatak Go

  • Moc nominalna: 1050 W
  • Wielkość przepływu: 300 l/h
  • Waga: 4 kg
  • W wyposażeniu standardowym: lanca obrotowa Roto do wydajnego czyszczenia i poręczna torba na akcesoria
  • Sugerowana cena detaliczna brutto, sierpień 2008: 449 zł

Aquatak Go plus

  • Moc nominalna: 1300 W
  • Wielkość przepływu: 320 l/h
  • Waga: 4 kg
  • Sugerowana cena detaliczna brutto, sierpień 2008: 579 zł

2008-09-01

To Cię zainteresuje

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 30, Sentencja nr:8
Tydzień 30, Sentencja nr:8
Nie zapomnijmy o pielęgnacji róż. Ważne jest systematyczne usuwanie przekwitłych kwiatów oraz wycinanie dzikich pędów.
Tydzień 30, Sentencja nr:7
Tydzień 30, Sentencja nr:7
Po zakończeniu zbioru wczesnych malin usuwamy zeszłoroczne pędy, na których znajdowały się owoce. Palimy je, bo mogą stanowić źródło chorób. Jeśli młode gałązki są słabe lub połamane też je wycinamy przy samej ziemi.
Tydzień 30, Sentencja nr:6
Tydzień 30, Sentencja nr:6
Pamiętajmy o usuwaniu nadmiaru roślin wodnych z oczka, w przeciwnym razie może dojść do zaburzenia równowagi biologicznej w zbiorniku. Rośliny nie powinny zajmować więcej niż 1/3 powierzchni lustra wodnego.
Tydzień 30, Sentencja nr:5
Tydzień 30, Sentencja nr:5
Latem trawa jest bardziej narażona na wysychanie (szczególnie młode trawniki, założone w tym sezonie), dlatego trzeba ją systematycznie nawadniać (co 1-3 dni). Podlewanie najlepiej przeprowadzać wczesnym rankiem lub późnym wieczorem.
Tydzień 30, Sentencja nr:3
Tydzień 30, Sentencja nr:3
Jeżeli trawa na naszym trawniku jest żółta, dobrze ją podlejmy, a następnie (gdy się zazieleni) skośmy i zasilmy nawozem azotowym.
Twoja strona ogrodu