Logo
Logo
18
Okazje

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej Online | 24-26 lutego 2021

Kongres Liderów Branży Ogrodniczej zostanie zorganizowany w dniach 24-26 lutego, w wersji online. Będzie to pierwsze w Polsce wydarzenie online skierowane do branży ogrodniczej, które umożliwi wymianę kontaktów handlowych i zdobycie praktycznej wiedzy. Umożliwi to intuicyjna platforma, która została stworzona specjalnie na tę okazję.

 

Spotkania branży ogrodniczej

W odpowiedzi na oczekiwania właścicieli i menedżerów firm stworzyliśmy hybrydowe wydarzenie, które pozwoli zarówno na pozyskanie merytorycznej wiedzy, jak i nawiązanie i podtrzymanie relacji biznesowych. Dni spotkań biznesowych odbędą się w dniach 24-26 lutego, w ramach Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online. Codziennie, w godzinach 9.00-18.00 uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość zaaranżowania rozmów i spotkań biznesowych online.

Dzięki niezwykle zaawansowanej, ale zarazem intuicyjnej platformie, uczestnicy będą mogli dotrzeć do klientów z całego świata i zorganizować nieograniczoną liczbę wirtualnych spotkań. Możliwość wyszukania klientów po zainteresowaniach biznesowych z pewnością przyczyni się do efektywnych rozmów handlowych i zdobycia nowych klientów biznesowych. W spotkaniach biznesowych udział wezmą m.in. Agrecol, Allplants, Cellfast, Fiskars, Marolex, W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne i Gospodarstwo Szkółkarskie Ciepłucha.


Wirtualne spotkania biznesowe podczas Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej – jak to działa?

Wykłady ekspertów z zakresu handlu i marketingu

Warsztaty i szkolenia poprowadzą eksperci z Polski i Europy, posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży. Gościem specjalnym Kongresu Liderów Branży Ogrodniczej Online będzie Oliver Mathys, który jest cenionym ekspertem ds. marketingu roślin, administracji, zakupów i logistyki, konsultantem centrów ogrodniczych i firm branży ogrodniczej oraz jednym z najbardziej wpływowych trendsetterów rynku ogrodniczego w Europie.

Ekspert posiada ponad 30-letni międzynarodowy staż zawodowy w branży roślinnej i florystycznej. Wśród prelegentów pojawią się również najwięksi eksperci w dziedzinie marketingu, social media oraz budowania strategii – Janina Bąk i Artur Jabłoński, specjaliści z dziedziny handlu detalicznego w branży ogrodniczej – Robert Radkiewicz i Marek Borowiński,a także inni specjaliści z dziedziny marketingu i nowych mediów – Karol Leja, Sylwia Piskulska, Marta Orzechowska i Łukasz Cholewicki.

Wezmą udział

Udział w wydarzeniu oraz chęć odbycia spotkań biznesowych online potwierdzili przedstawiciele największych centrów ogrodniczych, hurtowni i sklepów , a także producenci, przedstawiciele punktów dealerskich oraz kupcy z największych sieci DIY posiadających działy ogrodowe. Serdecznie zapraszamy do umawiania spotkań z wystawcami, do których należą m.in., Agrecol, Allplants, Cellfast, Fiskars, Marolex, W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Gospodarstwo Szkółkarskie Ciepłucha oraz stowarzyszeniami, np. Polskim Stowarzyszeniem Centrów Ogrodniczych.

Partnerami wydarzenia są: Euromonitor International, 1000ideas, Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, Agencja interaktywna r360, Grupa MTP.

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Komentarze

NEWSLETTER
Porady ogrodnicze na Twój email!
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
 
Twoja strona ogrodu