Logo
Logo
Do góry

Black+Decker: Odśwież swój trawnik z wertykulatorem GD300

Porosty, mchy, chwasty i wierzchnia warstwa filcu sprawiają, że trawa obumiera i nie ma odpowiedniego dostępu do substancji odżywczych i wody. Wertykulacja, czyli usuwanie zanieczyszczeń z trawy i nacinanie darni w celu jej odżywienia to czasochłonne i męczące zajęcie, zwłaszcza gdy wykonujemy je tradycyjnymi narzędziami. Pomocny w takiej pracy okazać się może elektryczny wertykulator GD300 od Black & Decker.

 

Wertykulator GD300 od Black & Decker to łatwe w obsłudze urządzenie, które pomoże w szybki i wygodny sposób odświeżyć każdy trawnik w przydomowym ogrodzie.

Wertykulator GD300 Black & Decker wyposażony jest w silnik o mocy 600W, dzięki któremu sprosta nawet gęstym trawiastym powierzchniom. Inne parametry urządzenia potwierdzają rozległy wachlarz zastosowań wertykulatora. Szerokość grabienia metalowych kolców, wynosząca 30 centymetrów wystarcza do pracy w dużych ogrodach. Natomiast centralny system regulacji wysokości zgarniania zanieczyszczeń pozwala na ustawienie, jednym ruchem pokrętła, jednej z trzech wysokości grabienia:- 2 cm, 3 cm i 8 cm.

Wertykulator GD300 Black & Decker Wertykulator GD300 Black & Decker

Wertykulator GD300 wyposażono również w wózkowy typ rękojeści, co pozwala zachować prawidłową postawę podczas pracy, zaś mały ciężar urządzenia (7 kg) poprawia jego mobilność. Dużym atutem GD300 jest pojemny, trzydziestolitrowy kosz umieszczony z przodu, który nie wymaga częstego opróżniania, przez co wykonanie prac w ogrodzie jest mniej czasochłonne.

Wertykulator GD300 Black & Decker dostępny jest w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Cena brutto: 440 PLN

źródło i zdjęcia: Black & Decker

Powiązane artykuły
Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu