Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2021
32
Okazje

System Gardena ClickUp! 1 trzonek, wiele możliwości!

Gardena ClickUp! to nowy, wszechstronny system, który idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Specjalny trzonek i wymienne elementy, takie jak: hotel dla owadów, karmnik, deszczomierz, doniczka i pochodnia, uczynią nasz ogród piękniejszym, niezależnie od pory roku.

TEMAT NA CZASIE
TOP 20 najpopularniejszych roślin doniczkowych | Kwiatowe trendy na 2022 rok
TEMAT NA CZASIE
TOP 20 najpopularniejszych roślin doniczkowych | Kwiatowe trendy na 2022 rok
Kochasz rośliny doniczkowe? Szukasz idealnego sposobu, by zmienić wystrój domu i jednocześnie wprowadzić życie do swojego wnętrza? Wraz z ekspertami...

Zieleń daje nam wiele radości i wytchnienia. Gdy tylko na dworze robi się cieplej, spędzamy w naszych ogrodach i na balkonach coraz więcej czasu. Gardena postanowiła umilić ten czas i stworzyła wyjątkowy system ClickUp!, który można wygodnie modyfikować i używać przez cały rok. Ponadto, proste wzornictwo zestawu idealnie pasuje do każdej przestrzeni.

  • Gardena ClickUp! wykonano z wysokiej jakości materiałów – trwałych i mrozoodpornych.
  • Elementy systemu także łatwo się czyści (można je myć w zmywarce!).
  • System objęty jest aż 5-letnią gwarancją.

Trzonek Gardena ClickUp!
Podstawa zestawu

Podstawę zestawu stanowi trwały trzonek ClickUp! wykonany z drewna modrzewiowego z certyfikatem FSC®, co oznacza, że do produkcji trzonków jest używane tylko drewno pozyskiwane z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Końcówka trzonka to szpikulec ze stali nierdzewnej, który możemy wygodnie zamontować w glebie lub doniczce. Pozostaje już tylko wybrać odpowiedni element i cieszyć się nową odsłoną ogrodu!

Hotel dla owadów Gardena ClickUp!
Zadbaj o pożyteczne zwierzęta

ClickUp! hotel dla owadów, fot. mat. prasowe

Hotel dla owadów ClickUp! przyciągnie do twojego ogrodu jeszcze więcej owadów i będzie przydatny przez cały rok. Jego specjalna konstrukcja oferuje cztery różne siedliska dostosowane do różnych gatunków owadów. Ramy wokół poszczególnych obszarów zapewnią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Miejsce dla siebie znajdą tu, np. dzikie pszczoły, motyle i biedronki.

Karmnik dla ptaków Gardena ClickUp!
Zatroszcz się o ptaki

ClickUp! karmnik Gardena, fot. mat. prasowe

W miesiącach zimowych ptaki niewątpliwie docenią karmnik dla ptaków ClickUp! Oferuje on miejsce schronienia przed deszczem i śniegiem. Karmnik umożliwia także wygodne sprawdzenie poziomu napełnienia i proste uzupełnienie pokarmu. Jest on także łatwy w czyszczeniu i będzie stanowił ciekawy element w ogrodzie.

Deszczomierz Gardena ClickUp!
Zmierz opady deszczu i zaplanuj działania

ClickUp! deszczomierz Gardena, fot. mat. prasowe

Dzięki deszczomierzowi ClickUp! miłośnicy roślin będą mogli mierzyć ilość opadów atmosferycznych. Urządzenie posiada czytelną skalę w zakresie od 0 do 100 l/m2 i można je łatwo wyjąć w celu opróżnienia.

Doniczka na trzonku Gardena ClickUp!
Dodaj wyjątkową doniczkę do swojej rabaty

ClickUp! doniczka Gardena, fot. mat. prasowe

Zamontuj doniczkę na kwiaty ClickUp! i stwórz bajeczny, wiosenny ogród. Świetnie sprawdzi się ona do urozmaicenia rabaty kwiatowej lub jako ciekawy dodatek w ogrodzie. Doniczka ma średnicę 25 cm oraz posiada odpływ na wodę i osłonę, by woda nie ściekała po trzonku.

Pochodnia ogrodowa Gardena ClickUp!
Korzystaj z ogrodu nawet po zmierzchu

ClickUp! pochodnia Gardena, fot. mat. prasowe

Osoby lubiące spędzać wieczory relaksując się w ogrodzie, powinny zaopatrzyć się w pochodnię ogrodową ClickUp! wykonaną ze stali nierdzewnej. Nowoczesna, prosta konstrukcja pochodni uatrakcyjni każde otoczenie, jednocześnie chroniąc płomień przed wiatrem i deszczem. Element systemu ClickUp! posiada łatwy do napełniania, zbiorniczek na olej do lamp o pojemności 350 ml, który zasila płomień nawet przez 6 godzin.

Gardena_logo

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe.
Więcej porad i narzędzi ogrodniczych znajdziesz na: www.gardena.pl

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT