Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
Do góry

Meble ogrodowe za 1000 zł

Kiedy planujemy kupno mebli ogrodowych, w naszych deklaracjach często pojawia się kwota 1000 zł. Za tę cenę można już kupić porządniejszy komplet, a jednocześnie kwota nie nadwyręży domowego budżetu. Jaki komplet najlepiej wybrać? We współpracy z serwisem Meblobranie.pl przygotowaliśmy dla Was pięć ciekawych propozycji.

 

Zestaw ogrodowy Corfu Set

Komplet na taras Corfu Set marki Curver (zdjęcie powyżej) to najpopularniejszy zestaw na polskich tarasach, balkonach i w ogrodach. Skąd się bierze jego popularność? Komplet Corfu Set to zestaw tworzony z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego, odpornego na wodę, słońce i temperatury. Nie jest to jednak zwykły plastik – na meblach utrwalony jest technorattanowy wzór, który dodaje meblom elegancji. W skład kompletu wchodzą sofa, dwa fotele, stolik i poduchy na siedziska, które zwiększają wygodę korzystania z kompletu. Do tego dochodzą profilowane oparcia, możliwość wyboru mebli spośród aż czterech kolorów i duże możliwości aranżacyjne zestawu.

Komplet na balkon Tarifa Allibert

Zestaw Tarifa to komplet nieco podobny do zestawu Corfu Set. Meble produkowane są z tego samego wytrzymałego tworzywa, jednak wzór utrwalony na meblach Tarifa jest nieco inny – bardziej przypomina naturalny, okrągły rattan. Meble Tarifa również składają się z sofy, dwóch foteli i stolika, mają dołączone poduszki na siedziska i są bardzo wygodne. Cały komplet jest utrzymany w nieco innym designie niż zestaw Corfu Set – czy ładniejszym czy nie, to już kwestia gustu.

Komplet do ogrodu Tarifa Set Curver
Tanie meble ogrodowe Tarifa – Curver

Zestaw drewniany do ogrodu Faktor

Wielbicielom klasycznych kompletów drewnianych polecamy zestaw żeliwny Faktor. Komplet składa się z dwóch ławeczek i wysokiego stołu, więc świetnie nadaje się na ogrodowego grilla czy do podania posiłku w ogrodzie. Meble są praktyczne, dobrze zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi, wytrzymałe i ładne – świetnie wyglądają na tarasie czy pośród ogrodowej zieleni. To z pewnością jedna z ciekawszych propozycji z tej półki cenowej.

Meble żeliwne Faktor bez podłokietników
Meble żeliwne bez podłokietników Faktor – Fiemar

Zestaw z technorattanu Comodo

Również wśród modeli technorattanowych znajdziemy takie za cenę 1000 zł. Jednym z popularniejszych modeli jest zestaw technorattanowy Comodo. Komplet składa się z sofy, dwóch foteli i stolika. Meble wykończone są ciemną technorattanową plecionką i uzupełnione jasnymi poduszkami na siedziska. Jeśli chcielibyśmy mieć nieco większy wybór kolorów i rodzajów plecionki wystarczy dołożyć do budżetu dosłownie 200-300 zł i od razu nasze możliwości nieco się rozszerzą.

Tanie meble technorattanowe Comodo
Zestaw technorattanowy Comodo – Bello Giardino

Meble ogrodowe Melody Quartet & 4 Bali Mono

Na koniec zostawiliśmy Wam propozycję czteroosobowego kompletu obiadowego. Zestaw Melody Quartet & 4 Bali Mono składa się z wysokiego kwadratowego stołu i czterech pasujących do niego krzeseł. Meble ozdobione są wzorem naśladującym technorattanową plecionkę, ale sam blat jest gładki, więc można na nim wygodnie rozstawić talerze i szklanki. Krzesła wyposażone są w wygodne podłokietniki i są bardzo wytrzymałe. Cały zestaw świetnie się sprawdzi w ogrodzie, na balkonie czy tarasie.

Zestaw stołowy Melody Quartet
Zestaw ze stołem Melody Quartet i krzesłami Bali Mono – Curver

Tekst i zdjęcia: Meblobranie.pl

 

Powiązane artykuły
Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu