Logo
Logo

Stylowe meble ogrodowe | Kolekcja BoConcept

Nadchodzą słoneczne dni i wielu klientów odnawia wygląd swoich tarasów i balkonów. Meble ogrodowe BoConcept łączą w sobie cechy mebli przeznaczonych zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Wiele z nich swoje korzenie posiada w bestsellerach marki, które w wersjach ogrodowych zostały wykonane z materiałów odpornych na różne warunki pogodowe, dzięki czemu doskonale nadają się do użytku na tarasach, czy balkonach. Jak wybrać stylowe meble ogrodowe? Znamy odpowiedź! 

STYLOWE MEBLE OGRODOWE: KOLEKCJA SOF OGRODOWYCH ROME

Kolekcja Rome została zaprojektowana przez duńskiego projektanta, Henrika Pedersena. Ten elastyczny modułowy system sofy łączy w sobie duński minimalizm, funkcjonalną prostotę i wysokiej jakości materiały odporne na różne warunki atmosferyczne. Efektem jest produkt, który w prosty sposób zapewni luksusowy wygląd zarówno na małym balkonie, jak i na dużym patio.

Kolekcja Rome składa się z modułowej sofy, stolika kawowego w dwóch rozmiarach oraz wygodnego leżaka. Eleganckie meble z kolekcji Rome można dowolnie skonfigurować, aby stworzyć luksusową strefę relaksu w swoim ogrodzie. Dodatkowe poduszki posiadają te same, wysokiej jakości pokrowce odporne na różne warunki atmosferyczne, jak oryginalne poduszki sofy Rome. Natomiast do poduch siedziskowych i oparciowych dostępne są pokrowce, które zapewnią jeszcze lepszą ochronę sofy poza sezonem.

Dodatkowo w kolekcji dostępny jest leżak, którego regulowanego oparcie zapewni podczas relaksu maksimum komfortu. Leżak idealnie sprawdzi się w ogrodzie, przy basenie lub na tarasie.

KOLEKCJA MEBLI OGRODOWYCH ADELAIDE

Kolekcja mebli ogrodowych Adelaide składa się z bestsellerów marki, przystosowanych do użytku na zewnątrz. W jej skład wchodzi fotel, stolik kawowy, krzesło i stół – z nogami wykonanymi z drewna eukaliptusa, które nadaje meblom niepowtarzalny wygląd. Krzesło dostępne jest także z drucianymi nogami, których prostota nada przestrzeni ogrodowej minimalistyczny charakter.

Meble ogrodowe Adelaide wyglądają jak meble domowe – i posiadają niektóre ich zalety. Biały blat oraz siedzisko krzesła nie wymagają skrupulatnej pielęgnacji. Tak samo proste w utrzymaniu jest pięknie lśniące drewno eukaliptusowe. Ostatecznie meble ogrodowe Adelaide dają uczucie niesamowitej lekkości – zarówno pod kątem wyglądu jak i ich pielęgnacji.

KOLEKCJA MEBLI OGRODOWYCH ELBA

Została zaprezentowana już w 2013 roku, ale jej popularność wciąż rośnie. Seria mebli ogrodowych Elba przeznaczona jest dla osób kochających miejski styl życia. Dzięki wysokiej jakości materiałów, z których wykonane zostały stoły, krzesła i fotele, pielęgnacja mebli z serii Elba jest wyjątkowo łatwa i niemal bez kosztowa.

KOLEKCJA MEBLI OGRODOWYCH TORINO

Stół Torino, podobnie jak ten z ulubionej kawiarni, to elegancki mebel, dzięki któremu można delektować się kawą na balkonie, w ogrodzie lub na patio. Jego wąska podstawa daje stylowy efekt i więcej przestrzeni, a większy model z tej serii łączy klasyczny wygląd stołu do jadalni z najlepszej jakości materiałami do użytku ogrodowego, zapewniając trwałość i niezmienne piękno na lata. W obu wersjach stołu nogi zostały pomalowane proszkowo, a ceramiczny blat jest odporny na trudne warunki pogodowe i zarysowania.

Marka BoConcept została założona w 1952 roku w Danii i dzisiaj jest jednym z najbardziej globalnych producentów mebli z 300 salonami w 65 krajach. Marka pracuje z nagradzanymi projektantami, tworząc kolekcję mebli, dodatków i lamp dla mieszkań i przestrzeni biznesowych. Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje swoim klientom osobistą Usługę Projektowania Wnętrz oraz jedne z najlepszych na rynku możliwości personalizacji swoich mebli zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych – bez uszczerbku na designie czy estetyce.

Obecnie marka posiada 300 salonów w 64 krajach na całym świecie, w Polsce znajduje się 6 salonów: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław i dwa salony w Warszawie.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe 

Komentarze

Dodaj komentarz

 

 
To Cię zainteresuje
Zwiń Pokaż więcej (9)
Twoja strona ogrodu