Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
2
Do góry

POKAŻ GRZYBA - facebookowy konkurs portalu ZielonyOgrodek.pl

9 października (piątek) 2015 o godzinie 12.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl rozpoczyna się konkurs "POKAŻ GRZYBA". Do wygrania 3 egzemplarze gry edukacyjnej "GRZYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS". Konkurs potrwa do 14 października (środa) do godziny 12.

 

Konkurs "POKAŻ GRZYBA" rozpoczyna się w piątek 9 października 2015 o godzinie 12.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek. Planowane zakończenie konkursu w środę 14 października o godzinie 12.00.

GRZYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS

Nagroda dla 3 osób

GRZYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS to edukacyjna zabawa dla całej rodziny. Baw się i poznaj 20 popularnych gatunków polskich grzybów.Dowiedz się które z nich są jadalne, a na które trzeba uważać.

Znany od wielu lat mechanizm zabawy MEMO, możliwość rozszerzania zestawu kart o kolejne części cyklu oraz prosty i estetyczny projekt graficzny pozwalają traktować serię jako bardzo uniwersalną propozycję.

Do zabawy zapraszamy całe rodziny! Zabawa pomaga ćwiczyć pamięć, pozwala przyswoić w bardzo prosty sposób konkretną wiedzę oraz rozbudza zainteresowanie otaczającą nas przyrodą.

Teraz wycieczka do lasu będzie jeszcze przyjemniejsza!

Więcej o grze

Zasady w skrócie: Zamieść zdjęcie z grzybobrania pod postem konkursowym. Możesz do niego dodać ciekawy opis (historię, anegdotkę, wierszyk, itd). Nie jest to konkurs na lajki - t.j. liczbę polubień. Zwycięzców wybierze redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl

Regulamin konkursu:

1. Organizator

Organizatorem konkursu pod nazwą "POKAŻ GRZYBA" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania

Konkurs jest organizowany w dniach 09-14 października 2015

3. Miejsce

Konkurs organizowany jest na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4. Uczestnictwo

4.1. W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, mają profil na facebooku i polubiły stronę https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4.2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3. Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 09-14 października 2015 zamieścić zdjęcie z grzybobrania na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek pod postem konkursowym. Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę zdjęć. W konkursie biorą udział tylko zdjęcia własnego autorstwa, zamieszczone pod postem konkursowym! Zdjęcia zamieszczone w innym miejscu nie wezmą udziału w konkursie i zostaną skasowane.

5.2. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat. Publikując zdjęcia na profilu ZielonyOgrodek.pl na facebooku, Uczestnik wyraża zgodę na ich opublikowanie oraz oświadcza, że posiada do nich pełne prawa autorskie.

5.3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia Uczestnika.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną w piątek 12 września 2014 roku do godziny 13.00 na stronie serwisu na Facebooku.

6.2. Zwycięzcą nagród są 3 osoby (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę). Zwycięzcy zostaną wytypowani przez redakcję serwisu ZielonyOgrodek.pl.

6.3. Zwycięzca nagrody otrzymuje: Grę edukacyjną GRYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS.

6.4. Zwycięzca ma 7 dni od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na email redakcja@zielonyogrodek.pl adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez redakcję.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.zielonyogrodek.pl zasad jego przedłużenia.

7.4 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.

Powiązane artykuły
Warto przeczytać
 
Twoja strona ogrodu