Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Zielone budynki a wydajność pracowników - warsztaty z Florabo2

Od 7 do 8 października na PGE Narodowym odbędzie się Forum Rozwoju Mazowsza, podczas którego warsztaty na temat zielonych biurowców, inteligentnych budynków i wydajności pracy pracowników, poprowadzi architektka, projektantka i założycielka firmy Florabo2 – Halina Kamińska.

Co: Warsztaty „Zielone budynki a wydajność pracowników”. Florabo, BuroHappold
Gdzie: PGE Narodowy (Strefa Smart City)
Kiedy: 07.10.2015 r. godz. 10:00 - 11:00

Forum Rozwoju Mazowsza

To wydarzenie, którego celem jest popularyzacja innowacyjności i przedsiębiorczości w województwie mazowieckim. Podczas tegorocznego, VI już Forum Rozwoju Mazowsza, uczestnicy wydarzenia zdobędą gro informacji na temat szeroko rozumianej innowacyjności i ukierunkowanej na innowacyjność właśnie nowej perspektywy unijnej.

Możliwości pozyskiwania funduszy, najlepsze zagraniczne praktyki, które można zaimplementować w przyszłości do działań na rynku lokalnym, liczne warsztaty i sesje networkingowe, inspirujące do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań to tylko nieliczne atrakcje związane z uczestnictwem w Forum.

Zielone budynki a wydajność pracowników - warsztaty z Florabo2 na VI Forum Rozwoju Mazowsza

Kim jest Florabo2?

O projektach „zazieleniania” szklanych biurowców, zdrowotnych właściwościach konkretnych gatunków roślin we wnętrzach, wzorniczym i zdrowotnym czarowaniu codzienności oraz czułości dla współczesnej architektury wielkich miast i naszej w niej obecności, opowie przedsiębiorcza empirystka wzornictwa, właścicielka własnej marki wzorniczej – Halina Kamińska.

2015-10-07
Źródło: Florabo2


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
TRAWNIK
Na czasie
TRAWNIK
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu