Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Zielone budynki a wydajność pracowników - warsztaty z Florabo2

Od 7 do 8 października na PGE Narodowym odbędzie się Forum Rozwoju Mazowsza, podczas którego warsztaty na temat zielonych biurowców, inteligentnych budynków i wydajności pracy pracowników, poprowadzi architektka, projektantka i założycielka firmy Florabo2 – Halina Kamińska.

Co: Warsztaty „Zielone budynki a wydajność pracowników”. Florabo, BuroHappold
Gdzie: PGE Narodowy (Strefa Smart City)
Kiedy: 07.10.2015 r. godz. 10:00 - 11:00

Forum Rozwoju Mazowsza

To wydarzenie, którego celem jest popularyzacja innowacyjności i przedsiębiorczości w województwie mazowieckim. Podczas tegorocznego, VI już Forum Rozwoju Mazowsza, uczestnicy wydarzenia zdobędą gro informacji na temat szeroko rozumianej innowacyjności i ukierunkowanej na innowacyjność właśnie nowej perspektywy unijnej.

Możliwości pozyskiwania funduszy, najlepsze zagraniczne praktyki, które można zaimplementować w przyszłości do działań na rynku lokalnym, liczne warsztaty i sesje networkingowe, inspirujące do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań to tylko nieliczne atrakcje związane z uczestnictwem w Forum.

Zielone budynki a wydajność pracowników - warsztaty z Florabo2 na VI Forum Rozwoju Mazowsza

Kim jest Florabo2?

O projektach „zazieleniania” szklanych biurowców, zdrowotnych właściwościach konkretnych gatunków roślin we wnętrzach, wzorniczym i zdrowotnym czarowaniu codzienności oraz czułości dla współczesnej architektury wielkich miast i naszej w niej obecności, opowie przedsiębiorcza empirystka wzornictwa, właścicielka własnej marki wzorniczej – Halina Kamińska.


2015-10-07
Źródło: Florabo2


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu