Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2021
59
Okazje

Nawóz z hydrożelem | Sklep.ZielonyOgrodek.pl

TerraCottem Universal to najpopularniejszy hydrożel ogrodniczy z nawozem. To nowoczesny preparat, łączący w sobie 4 substancje: nawóz, hydrożel, materiał nośnikowy oraz lawę wulkaniczną. Dzięki niemu zapewnisz roślinom stały dostęp do wody i składników pokarmowych. Sprawdź, dlaczego warto go kupić w naszym sklepie!

 

Nawóz z hydrożelem | Jak działa?

TerraCottem Universal to innowacyjny nawóz do gleby, który dostarcza roślinom wielu korzyści, takich jak: stały dostęp do wody, zredukowanie stresu w okresach suszy, szybszy, głębszy i intensywniejszy rozwój systemu korzeniowego, nawet o kilka tygodni przedłużony okres kwitnienia i owocowania. Dodatkowo produkt pozytywnie wpływa na właściwości gleby: poprawia jej zdolność do magazynowania wody, aktywuje życie mikrobiologiczne, a także spulchnia ją i napowietrza.

Wpływa na lepszy rozwój systemu korzeniowego co pozwala na zmniejszenie wielkości i częstotliwości podlewania roślin od 40% aż do 75% oraz ich nawożenia o ok. 60%. Daje gwarancję odpowiedniego wzrostu i rozwoju roślin w każdych, również niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Nawóz z hydrożelem | Jaki ma skład?

W skład produktu wchodzi ponad 20 składników z 4 grup, które tworzą unikalną kompozycję wspierającą wzrost, rozwój, kwitnienie i owocowanie roślin. Długoletnie badania pozwoliły stworzyć odpowiednią mieszankę, która w najlepszy sposób wpływa na rośliny i pomaga im optymalnie rosnąć.:

Hydrożel magazynujący i oddający wodę roślinom.
Nawóz, zawierający dawki startowe nawozów mineralnych i organicznych (rozpuszczalnych i o spowolnionych uwalnianiu) oraz mikroelementy (B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn) zapewniają całkowite odżywienie rośliny.
Materiał nośnikowy pobudzający rozwój rośliny i jej ulistnienie.
Lawa wulkaniczna równomiernie rozprowadzająca wszystkie składniki w glebie i napowietrzająca ją.

Jednorazowa dawka nawozu z hydrożelem zmieszana z ziemią jest wszystkim, czego potrzebuje roślina by bujnie rosnąć, pięknie kwitnąć i dorodnie owocować.

Nawóz z hydrożelem | Jaki kupić?

Produkt polecany jest w uprawie roślin ogrodowych, balkonowych i domowych. Jest przeznaczony do stosowania zarówno podczas sadzenia, siania jak i renowacji zieleni. Z łatwością kupisz go w naszym sklepie internetowym.

nawóz z hydrożelem 100g

Nawóz z hydrożelem
100 g

Hydrożel i nawóz wieloskładnikowy dla roślin do stosowania doglebowego podczas sadzenia, wysiewania nasion lub renowacji zieleni. Małe opakowanie wystarczy na kilka doniczek.

KUP ONLINE

TerraCottem universal 4 w 1

Nawóz z hydrożelem
750 g

Średnie opakowanie wystarczy na cały balkon.

KUP ONLINE

Nawóz z hydrożelem
10 kg

Duże opakowanie starczy na cały ogród.

KUP ONLINE
Więcej produktów do ogrodu znajdziesz w internetowym sklepie ogrodniczym Sklep.ZielonyOgrodek.pl

Sprawdź NOWOŚCI i PROMOCJE!

 Tekst: Redakcja ZielonyOgrodek.pl, zdjęcie: Pixabay

Warto przeczytać
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (5)
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT