Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Konkurs "Owady w ogrodzie"

5 września 2014 o godzinie 12.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl rozpoczyna się konkurs "Owady w ogrodzie". Do wygrania 3 egzemplarze gry edukacyjnej "OWADY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS". Konkurs potrwa do 12 września do godziny 12.

Konkurs "Owady w ogrodzie" rozpoczyna się w piątek 5 września 2014 o godzinie 12.00 na facebookowym profilu serwisu ZielonyOgrodek.pl na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek. Planowane zakończenie konkursu w piątek 12 września o godzinie 12.00 (godzina zakończenia może ulec zmianie).

Owady świat wokół nas

Nagroda dla 3 osób

OWADY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS to edukacyjna zabawa dla całej rodziny. Poznaj małych mieszkańców polskich łąk, lasów i ogrodów. Czeka na Ciebie fascynująca przygoda w świecie owadów!

Znany od wielu lat mechanizm zabawy MEMO, możliwość rozszerzania zestawu kart o kolejne części cyklu oraz prosty i estetyczny projekt graficzny pozwalają traktować serię jako bardzo uniwersalną propozycję.

Na kartach znajdziemy zdjęcia 20 polskich owadów, które można spotkać w naszym bezpośrednim otoczeniu. Zabawa pomaga ćwiczyć pamięć, pozwala przyswoić w bardzo prosty sposób konkretną wiedzę oraz rozbudza zainteresowanie otaczającą nas przyrodą. Gra może być również urozmaiceniem zajęć logopedycznych.

Przeczytaj koniecznie:
Więcej o grze OWADY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS

Zasady w skrócie: Zamieść zdjęcie owadów pod postem konkursowym. Możesz do niego dodać ciekawy opis (historię, anegdotkę, wierszyk, itd). Wygrywają zdjęcia, które zdobędą najwięcej polubień w czasie trwania konkursu.

Regulamin konkursu:

1. Organizator

Organizatorem konkursu pod nazwą "Owady w ogrodzie" (dalej jako "Konkurs"), jest redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl, wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-197) przy ul. Leszczynowej 11. NIP 527-020-01-77 Kapitał zakładowy 700 000,00 zł Numer KRS: 0000035930) zwany dalej "Organizatorem".

2. Czas trwania

Konkurs "Owady w ogrodzie" jest organizowany w dniach 05-12 września 2014

3. Miejsce

Konkurs organizowany jest na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4. Uczestnictwo

4.1. W Konkursie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, mają profil na facebooku i polubiły stronę https://www.facebook.com/zielonyogrodek

4.2. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych współpracownicy organizatora.

4.3. Osoby nie mające pełnej zdolności do czynności prawnych mogą wziąć udział w Konkursie jedynie po uzyskaniu zgody przedstawiciela ustawowego.

5. Zasady Konkursu

5.1. Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 05-12 września zamieścić zdjęcie owadów na stronie https://www.facebook.com/zielonyogrodek pod postem konkursowym. Każdy uczestnik może przesłać dowolną liczbę zdjęć. W konkursie biorą udział tylko zdjęcia zamieszczone pod postem konkursowym! Zdjęcia zamieszczone w innym miejscu nie wezmą udziału w konkursie i zostaną skasowane.

5.2. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nie wiąże się z wnoszeniem opłat. Publikując zdjęcia na profilu ZielonyOgrodek.pl na facebooku, Uczestnik wyraża zgodę na ich opublikowanie oraz oświadcza, że posiada do nich pełne prawa autorskie.

5.3. W przypadku uzasadnionego podejrzenia oszustwa Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia zdjęcia Uczestnika.

6. Wyłonienie Zwycięzców

6.1. Wyniki ogłoszone zostaną w piątek 12 września 2014 roku do godziny 13.00 na stronie serwisu na Facebooku.

6.2. Zwycięzcą nagród są 3 osoby (1 osoba może wygrać tylko 1 nagrodę), których zamieszczone zdjęcia zdobyły największą popularność (najwięcej polubień). Zwycięzcy zostaną wytypowani przez redakcję serwisu ZielonyOgrodek.pl, na podstawie liczby polubień głosujących użytkowników facebooka.

6.3. Zwycięzca nagrody otrzymuje: Grę edukacyjną OWADY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS.

6.4. Zwycięzca ma 7 dni od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie na email redakcja@zielonyogrodek.pl adresu, na który ma zostać dostarczona nagroda (tylko i wyłącznie na terenie Polski), w innym przypadku prawo do nagrody przepada. Nagroda jest przekazywana innemu uczestnikowi konkursu wybranemu przez redakcję.

6.5. Nagroda będzie dostarczona do zwycięzcy w ciągu 2 tygodni od dnia przesłania przez zwycięzcę adresu dostawy.

7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Konkursu w dowolnym momencie, bez podania przyczyny.

7.2 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych nagród i opcji w trakcie trwania konkursu jak również po jego zakończeniu.

7.3 Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia okresu trwania konkursu, po wcześniejszym przedstawianiu na stronie www.zielonyogrodek.pl zasad jego przedłużenia.

7.4 Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu konkursu.

Komentarze

To Cię zainteresuje
Nowe treści
Jesienny trawnik
Temat miesiąca
Jesienny trawnik
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.