Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2021
Okazje

Libet: Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej

Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej to nowa inicjatywa Libetu, która właśnie nabiera rozpędu. Program Certyfikacji Autoryzowanej Firmy Brukarskiej skierowany jest do najlepszych firm wykonawczych z całej Polski, pracujących na materiałach firmy – kostkach i płytach betonowych z segmentu Premium. Korzyści na pewno będą obustronne.

 

Program Certyfikacji Autoryzowanej Firmy Brukarskiej jest kolejnym krokiem firmy w dążeniu do świadczenia kompleksowej i najwyższej jakości oferty dla wszystkich – zarówno małych, jak i dużych – klientów. Libet posiada już rozpoznawalne i wyróżniające się, pod względem wzorniczym oraz jakościowym, produkty nawierzchniowe Premium.

Pochwalić się też może ogólnopolską, bardzo sprawnie prosperującą siecią sprzedaży oraz profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru materiałów i aranżacji nawierzchni. Teraz przyszedł czas, aby do tych atutów dołączyła sieć firm brukarskich wykonujących swoje usługi na najwyższym poziomie.

- Zadaniem wdrażanego właśnie programu certyfikacji jest z jednej strony wskazanie i potwierdzenie profesjonalizmu najlepszych firm brukarskich oraz ich promocja – mówi Kamil Drewczyński, kierownik działu rozwoju firmy Libet. – Z drugiej natomiast inwestowanie w rozwój i merytoryczne wsparcie tych wykonawców.

Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej - tylko dla najlepszych!

Programowi Certyfikacji Autoryzowanej Firmy Brukarskiej została nadana wysoka ranga i mogą w nim wziąć udział tylko najlepsi. Wynika to z szerokiego zakresu przywilejów i korzyści, jakie nabywają wyróżnieni tym certyfikatem. Dlatego zostanie uczestnikiem programu wiąże się ze spełnieniem co najmniej dwóch podstawowych warunków.

Przede wszystkim chętni muszą wykazać, że już współpracowali z Libetem w kwestii zakupu produktów z segmentu Premium oraz wykonania z nich nawierzchni. Ponadto zobowiązani są przedstawić zdjęcia (min. 3) z co najmniej pięciu swoich najlepszych realizacji, wykonanych na produktach grupy Decco, w tym jedną z wykorzystaniem nowości z 2013 roku. Ważna jest przy tym różnorodność, pomysłowość, jak i staranność wykonanych nawierzchni.

- W pierwszym etapie funkcjonowania programu certyfikacji chcemy dotrzeć przede wszystkim do firm brukarskich, które już na stałe współpracują z naszymi Partnerami czyli Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży – mówi Kamil Drewczyński.

Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej będzie miał ograniczony okres ważności. Zostanie przyznany poszczególnym firmom na jeden rok, a po upływie tego okresu procedurę uzyskania trzeba będzie powtórzyć.

Jakie są korzyści z posiadania Certyfikatu Autoryzowanej Firmy Brukarskiej?

Uczestnicy programu i jednocześnie posiadacze Certyfikatu Autoryzowanej Firmy Brukarskiej mogą liczyć na szerokie wsparcie merytoryczne oraz ścisłą współpracę z Libetem. Czekają na nich np. specjalne, zamknięte szkolenia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne związane ze wszystkimi aspektami brukowania nawierzchni.

Mają też – w razie potrzeby – zagwarantowane bieżące konsultacje z najlepszymi Partnerskimi i Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży Libet oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się podczas codziennej pracy. Mogą brać udział w konkursach organizowanych dla wykonawców Libet i wygrywać cenne nagrody, jak np. profesjonalny sprzęt brukarski.

Ponadto posiadaczom Certyfikatu Autoryzowanej Firmy Brukarskiej firma Libet proponuje szerokie działania promocyjne na skalę ogólnokrajową. Wśród nich są m.in. promocja na stronie www.brukarze.pl (m.in. wpis nazwy wykonawcy przy prezentowanych zdjęciach z realizacji w różnego rodzaju katalogach firmy, np. produktowym, realizacji, dedykowanym) oraz prezentacja wykonanych nawierzchni przez poszczególne firmy w materiałach marketingowych i informacyjnych Libetu. Planowane są również promocje przygotowywane wyłącznie z myślą o certyfikowanych wykonawcach.

Źródło: Libet

Warto przeczytać
Ważne tematy
Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
 
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT