Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Libet: Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej

Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej to nowa inicjatywa Libetu, która właśnie nabiera rozpędu. Program Certyfikacji Autoryzowanej Firmy Brukarskiej skierowany jest do najlepszych firm wykonawczych z całej Polski, pracujących na materiałach firmy – kostkach i płytach betonowych z segmentu Premium. Korzyści na pewno będą obustronne.

Program Certyfikacji Autoryzowanej Firmy Brukarskiej jest kolejnym krokiem firmy w dążeniu do świadczenia kompleksowej i najwyższej jakości oferty dla wszystkich – zarówno małych, jak i dużych – klientów. Libet posiada już rozpoznawalne i wyróżniające się, pod względem wzorniczym oraz jakościowym, produkty nawierzchniowe Premium.

Pochwalić się też może ogólnopolską, bardzo sprawnie prosperującą siecią sprzedaży oraz profesjonalnego doradztwa w kwestii doboru materiałów i aranżacji nawierzchni. Teraz przyszedł czas, aby do tych atutów dołączyła sieć firm brukarskich wykonujących swoje usługi na najwyższym poziomie.

- Zadaniem wdrażanego właśnie programu certyfikacji jest z jednej strony wskazanie i potwierdzenie profesjonalizmu najlepszych firm brukarskich oraz ich promocja – mówi Kamil Drewczyński, kierownik działu rozwoju firmy Libet. – Z drugiej natomiast inwestowanie w rozwój i merytoryczne wsparcie tych wykonawców.

Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej - tylko dla najlepszych!

Programowi Certyfikacji Autoryzowanej Firmy Brukarskiej została nadana wysoka ranga i mogą w nim wziąć udział tylko najlepsi. Wynika to z szerokiego zakresu przywilejów i korzyści, jakie nabywają wyróżnieni tym certyfikatem. Dlatego zostanie uczestnikiem programu wiąże się ze spełnieniem co najmniej dwóch podstawowych warunków.

Przede wszystkim chętni muszą wykazać, że już współpracowali z Libetem w kwestii zakupu produktów z segmentu Premium oraz wykonania z nich nawierzchni. Ponadto zobowiązani są przedstawić zdjęcia (min. 3) z co najmniej pięciu swoich najlepszych realizacji, wykonanych na produktach grupy Decco, w tym jedną z wykorzystaniem nowości z 2013 roku. Ważna jest przy tym różnorodność, pomysłowość, jak i staranność wykonanych nawierzchni.

- W pierwszym etapie funkcjonowania programu certyfikacji chcemy dotrzeć przede wszystkim do firm brukarskich, które już na stałe współpracują z naszymi Partnerami czyli Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży – mówi Kamil Drewczyński.

Certyfikat Autoryzowanej Firmy Brukarskiej będzie miał ograniczony okres ważności. Zostanie przyznany poszczególnym firmom na jeden rok, a po upływie tego okresu procedurę uzyskania trzeba będzie powtórzyć.

Jakie są korzyści z posiadania Certyfikatu Autoryzowanej Firmy Brukarskiej?

Uczestnicy programu i jednocześnie posiadacze Certyfikatu Autoryzowanej Firmy Brukarskiej mogą liczyć na szerokie wsparcie merytoryczne oraz ścisłą współpracę z Libetem. Czekają na nich np. specjalne, zamknięte szkolenia zarówno teoretyczne, jak i praktyczne związane ze wszystkimi aspektami brukowania nawierzchni.

Mają też – w razie potrzeby – zagwarantowane bieżące konsultacje z najlepszymi Partnerskimi i Autoryzowanymi Punktami Sprzedaży Libet oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się podczas codziennej pracy. Mogą brać udział w konkursach organizowanych dla wykonawców Libet i wygrywać cenne nagrody, jak np. profesjonalny sprzęt brukarski.

Ponadto posiadaczom Certyfikatu Autoryzowanej Firmy Brukarskiej firma Libet proponuje szerokie działania promocyjne na skalę ogólnokrajową. Wśród nich są m.in. promocja na stronie www.brukarze.pl (m.in. wpis nazwy wykonawcy przy prezentowanych zdjęciach z realizacji w różnego rodzaju katalogach firmy, np. produktowym, realizacji, dedykowanym) oraz prezentacja wykonanych nawierzchni przez poszczególne firmy w materiałach marketingowych i informacyjnych Libetu. Planowane są również promocje przygotowywane wyłącznie z myślą o certyfikowanych wykonawcach.

Źródło: Libet

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Tydzień 8, Sentencja nr:5
Rośliny zimozielone i iglaste warto cieniować – podczas pierwszych pogodnych dni silne słońce może mocno wysuszać rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwiać uzupełnienie strat wody. Do cieniowania można użyć agrowłókniny.
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Tydzień 8, Sentencja nr:4
Jeśli wstawimy do wazonu z wodą gałązki wcześnie kwitnących krzewów (forsycja pośrednia, migdałek trójklapowy, pigwowiec pośredni) – zakwitną i staną się piękną dekoracją wnętrza.
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Tydzień 8, Sentencja nr:3
Dobry czas na zaplanowanie obsadzenia rabat i zakup nasion, nawozów czy narzędzi ogrodowych, które potrzebne będą w nadchodzącym sezonie.
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Tydzień 8, Sentencja nr:2
Możemy rozpocząć wysiewanie nasion warzyw na rozsadę (pomidor, por, bakłażan), jak również nasion roślin jednorocznych (lobelia, szałwia, tunbergia).
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Tydzień 8, Sentencja nr:1
Odgarniając śnieg z ogrodowych mebli, ścieżek i podjazdu pamiętajmy, że należy go rozkruszać – ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować np. gnicie darni.
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Już jest! Nowe, wiosenne wydanie Gardeners` World
Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021
Zamów z darmową dostawą do domu!