Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Bosch: Wygraj wkrętarkę IXO Barbecue!

Zastanawiasz się czym w tym sezonie zaskoczyć znajomych podczas wspólnego grillowania? Zamiast przyrządzać nowe i wymyślne potrawy postaw na oryginalny wygląd swojego grilla. Jak to zrobić? Weź udział w konkursie marki Bosch, zaprojektuj kreatywne akcesorium do grilla i wygraj wkrętarkę IXO ze specjalną nasadką Barbecue.

Jeśli lubisz majsterkować i tworzyć kreatywne projekty, a do tego uwielbiasz zadziwiać znajomych przydatnymi gadżetami, weź udział w najnowszym konkursie marki Bosch. Możesz wygrać wkrętarkę Bosch IXO z limitowanej edycji Barbecue, wyposażoną w specjalną nasadkę, dzięki której w tym sezonie z łatwością rozpalisz węgiel na grilla!

Co zrobić, aby wygrać konkurs?

1. Zaprojektuj i własnoręcznie wykonaj autorskie akcesorium do grilla (może to być np. fartuch, rękawica, miech, półka na akcesoria lub inny przedmiot przydatny podczas grillowania).
2. Zdjęcie gotowego projektu oraz krótki opis prześlij na adres konkurs@wkreceniwdom.pl

Warunkiem udziału w konkursie jest dodanie Twojego adresu e-mail do listy subskrybentów strony www.wkreceniwdom.pl.

Konkurs trwa od 08.07. do 17.07.2013.
Regulamin i szczegóły konkursu

Weź udział w konkursie i zaskocz znajomych w te wakacje czymś niebanalnym!

2013-07-15
Źródło i fot. Bosch


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 49, Sentencja nr:7
Tydzień 49, Sentencja nr:7
Nie musimy rezygnować z "żywych" kwiatów, gdy zima za oknem. W tym okresie mogą kwitnąć np. kaktusy bożonarodzeniowe (schlumbergery), ciemierniki czy kalanchoe.
Tydzień 49, Sentencja nr:6
Tydzień 49, Sentencja nr:6
Ptaki zaczynamy dokarmiać tylko wtedy, gdy pokrywa śnieżna uniemożliwia im żerowanie. Podczas bezśnieżnej zimy ptaki powinny radzić sobie same, bez naszej pomocy.
Tydzień 49, Sentencja nr:5
Tydzień 49, Sentencja nr:5
Niektóre rośliny domowe (skalnica, agapant) warto przenieść do pomieszczenia, w którym temperatura nie przekracza 10-12°C (zimą w mieszkaniu temperatura często jest bowiem zbyt wysoka, a powietrze suche). Z powodu krótkich i pochmurnych dni rośliny dobrze jest także doświetlać świetlówkami.
Tydzień 49, Sentencja nr:4
Tydzień 49, Sentencja nr:4
Formujemy drzewa liściaste i iglaste przez cały rok, ale najlepiej robić to w miesiącach listopad-marzec (WYJĄTKI: klon, grab, brzoza – po przycięciu gatunki te "płaczą", dlatego formuje się je od czerwca do września!). W przypadku drzew iglastych nie musimy zabezpieczać ran, jeśli są gatunkami żywicującymi.
Tydzień 49, Sentencja nr:1
Tydzień 49, Sentencja nr:1
Okryjmy na zimę róże. Gatunki krzewiaste (zarówno wielkokwiatowe, jak i wielokwiatowe) należy obsypać do wysokości 20 cm (np. trocinami, ziemią, piaskiem, mchem lub gałązkami drzew iglastych). Z piennych formujemy chochoł lub przyginamy gałązki do ziemi, a następnie je obsypujemy.
Twoja strona ogrodu