Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2020
Do góry

Bosch: Wygraj wkrętarkę IXO Barbecue!

Zastanawiasz się czym w tym sezonie zaskoczyć znajomych podczas wspólnego grillowania? Zamiast przyrządzać nowe i wymyślne potrawy postaw na oryginalny wygląd swojego grilla. Jak to zrobić? Weź udział w konkursie marki Bosch, zaprojektuj kreatywne akcesorium do grilla i wygraj wkrętarkę IXO ze specjalną nasadką Barbecue.

Jeśli lubisz majsterkować i tworzyć kreatywne projekty, a do tego uwielbiasz zadziwiać znajomych przydatnymi gadżetami, weź udział w najnowszym konkursie marki Bosch. Możesz wygrać wkrętarkę Bosch IXO z limitowanej edycji Barbecue, wyposażoną w specjalną nasadkę, dzięki której w tym sezonie z łatwością rozpalisz węgiel na grilla!

Co zrobić, aby wygrać konkurs?

1. Zaprojektuj i własnoręcznie wykonaj autorskie akcesorium do grilla (może to być np. fartuch, rękawica, miech, półka na akcesoria lub inny przedmiot przydatny podczas grillowania).
2. Zdjęcie gotowego projektu oraz krótki opis prześlij na adres konkurs@wkreceniwdom.pl

Warunkiem udziału w konkursie jest dodanie Twojego adresu e-mail do listy subskrybentów strony www.wkreceniwdom.pl.

Konkurs trwa od 08.07. do 17.07.2013.
Regulamin i szczegóły konkursu

Weź udział w konkursie i zaskocz znajomych w te wakacje czymś niebanalnym!

2013-07-15
Źródło i fot. Bosch


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Porady na ten tydzień
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Tydzień 9, Sentencja nr:5
Rośliny cebulowe (przede wszystkim przebiśniegi i krokusy), które posadziliśmy we wrześniu, pojawiają się spod śniegu. Wystarczy jeden lub dwa cieplejsze dni, aby ukazały się ich piękne kwiaty.
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Tydzień 9, Sentencja nr:4
Odgarniając śnieg ze ścieżek ogrodowych czy podjazdu pamiętajmy, aby nie przysypywać trawnika. Ubita warstwa śniegu wolniej topnieje i może powodować gnicie darni. Jeśli jednak w obrębie trawnika powstanie warstwa zamarzniętego śniegu, należy ją rozkruszyć.
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Tydzień 9, Sentencja nr:3
Podczas pogodnych dni silne słońce wysusza rośliny, a zamarznięta ziemia uniemożliwia uzupełnienie strat wody. Powinniśmy je wtedy cieniować. Podczas odwilży podlewajmy iglaki, szczególnie te, które rosną w pojemnikach.
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Tydzień 9, Sentencja nr:2
Niektóre byliny rosnące na rabatach (złocienie, omiegi, ostróżki, rudbekie, liliowce, rozchodniki czy funkie) można rozmnożyć przez podział kęp. Dzięki temu nie tylko rozmnożymy, ale też odmłodzimy rośliny.
Tydzień 9, Sentencja nr:1
Tydzień 9, Sentencja nr:1
W marcu możemy wysiewać do doniczek i inspektów nasiona ogrodowych roślin jednorocznych oraz warzyw (wczesne odmiany kapusty, sałaty, rzodkiewki, kopru, marchwi). W ogrodzie można siać warzywa wytrzymałe na zimno: rzodkiew, koper, cebulę, groch (należy przykryć je włókniną).
Twoja strona ogrodu