Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
Do góry

Gardena: Wyjątkowe prezenty na Dzień Matki

Zbliża się wielkie święto najważniejszych osób w naszym życiu. 26 maja w Dniu Matki mamy okazję, aby podziękować tym niesamowitym kobietom za ich wielkie serca. Upominek dla tak wyjątkowej osoby musi być dobrze przemyślany i powinien trafiać w gusta. GARDENA proponuje kilka ciekawych prezentów, które ucieszą każdą Panią Domu pielęgnującą ogród, balkon lub taras.

 

Mamy kochają kwiaty, nie tylko te cięte z kwiaciarni, ale również te ozdobne, które mogą pielęgnować same na balkonach, tarasach i w ogrodach. Prezent, który ułatwi pracę przy rabatach kwiatowych i doniczkach na pewno ucieszy każdą Mamę. GARDENA proponuje kilka ciekawych prezentów, które ucieszą każdą Panią Domu pielęgnującą ogród, balkon lub taras.

Rękawice do prac pielęgnacyjnych Zrywaczka do owoców

Rękawice do prac pielęgnacyjnych
(fot. Gardena).

Zrywaczka do owoców (fot. Gardena).

GARDENA rękawice do prac pielęgnacyjnych

Sadzenie kwiatów i pielęgnacja roślin to ulubione zajęcie Twojej mamy? Wręcz swojej Mamie rękawice marki GADRDENA do prac pielęgnacyjnych - nowość na naszym rynku. Odpowiednie do sadzenia, plewienia chwastów, grabienia. Doskonale pasują do dłoni i chronią je przed wilgocią oraz zabrudzeniem. Rękawice wykonane są z elastycznej i oddychającej tkaniny, dzięki czemu mamy w nich bardzo dobre czucie. Wewnętrzna strona rękawic jest wodoodporna. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu nowych rękawic - do różnych prac ogrodniczych.

GARDENA combisystem- zrywaczka do owoców

Twoja ukochana mama w ogrodzie posiada drzewa owocowe? Ułatw jej pracę! GARDENA combisystem - zrywaczka do owoców, pomoże wygodnie zerwać owoce z każdego drzewa. Dzięki płynnie regulowanej złączce kolankowej, możemy indywidualnie ustawić kąt pracy do większej wygody. Zrywaczka jest wyposażona w ostrze ze stali szlachetniej, które ułatwia oddzielanie owoców. W zestawie jest również bawełniany worek do owoców, który w razie zabrudzenia nadaję się do prania.

Gardena Comfort sekator ogrodowy Zrywaczka do chwastów
Gardena Comfort sekator ogrodowy (fot. Gardena). Wycinak do chwastów (fot. Garden).

GARDENA Comfort sekator ogrodowy

Sekator ogrodowy na pewno ułatwi Twojej mamie pracę przy winorośli, krzewach, drzewkach, a nawet kwiatach. Ergonomiczny kształt z wąskimi ostrzami jeszcze dokładniej tnie winorośl, kwiaty oraz młode, zielone pędy. Sekator ma dwie pozycje dla cięcia mocnego lub szybkiego. Jest wygodny w użyciu, dzięki możliwości regulacji rozwarcia rękojeści. Dodatkowo wyprofilowane rękojeści z aluminium zostały wykończone miękkimi elementami.

GARDENA wycinak do chwastów Terraline™

Każda mama pragnie, aby jej ogródek prezentował się zdrowo i okazale. Niechciane towarzystwo w postaci chwastów może skutecznie psuć obraz zieleńca, a ręczne wyrywanie chwastów jest niezwykle trudne i zmusza nas do pracy w niewygodnej pozycji. Wycinak do łatwego usuwania chwastów pozwala na pracę w pozycji wyprostowanej, dodatkowo ma wyrzutnik do usuwania chwastów z urządzenia, bez konieczności brudzenia sobie rąk. Takie udogodnienie doceni każdy ogrodnik, który dba o zdrowy i piękny wygląd swojego ogrodu.

źródło Gardena

Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu