Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Westland: Loteria - Masz chrapkę na nowe auto?

Wiosną, gdy budzi się nowe życie, a słońce coraz mocniej świeci, wszyscy mamy ochotę na zmiany. Zaczynając od wymiany garderoby na wiosenną, poprzez przesadzenie kwiatków w ogrodzie i na balkonie, aż po zmianę trybu życia czy chęć wymiany samochodu na nowszy model. To właśnie z myślą o swoich Klientach i ich wiosennych marzeniach, Westland uruchomił loterię „3xWestland” z kultowym autem do wygrania oraz produktami Grow Sure do pielęgnacji roślin i trawników. Czy Wy również pragniecie zmian? Szanse na wygraną ma każde zgłoszenie!

Loteria "3xWestland"

Aby wziąć udział w loterii "3xWestland", wystarczy do 31 maja kupić 3 dowolne produkty firmy Westland, wypełnić formularz dostępny na stronie www.westland.com.pl/loteria i ulotkach w punktach sprzedaży, dołączyć do niego dowód zakupu oraz przesłać na adres organizatora.

Co tydzień losowanie nagród tygodnia - zestawy produktów Grow Sure, a już 7 czerwca losowanie nagrody głównej - ponadczasowego, kultowego samochodu, uwielbianego przez miliony ludzi na świecie. "3xWestland" to dotychczas największa loteria na rynku ogrodniczym w Polsce.

Przed nami jeszcze 6 losowań nagród tygodnia. Warto zauważyć, że w losowaniu nagrody głównej wezmą udział wszystkie zgłoszenia nadesłane do 6 czerwca wraz z dowodem zakupu z datą do 31 maja. Pierwsi zwycięzcy nagród tygodnia w loterii "3xWestland" już cieszą z zestawów produktów Grow Sure, wciąż jednak mają szanse na wygranie kultowego auta. Każde zgłoszenie ma szanse!

Loterii "3xWestland" towarzyszy kampania outdoorowa na prawie 900 billboardach w całej Polsce. Ponadto w punktach sprzedaży produktów Grow Sure znajdują się plakaty i standy z ulotkami informującymi o loterii, a w Internecie uruchomiona została dedykowana strona www.westland.com.pl/loteria.

Loteria 3xWestland

Harmonogram loterii:

26.04.2013 - kolejne losowanie nagrody tygodnia
03.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
10.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
17.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
24.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
31.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
07.06.2013 - losowanie nagrody głównej - kultowego auta


2013-04-23
źródło: Westland


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Nowe rośliny
Czytelnicy radzą

Podziel się z nami swoim ogrodniczym doświadczeniem.
W nagrodę otrzymasz wybrane czasopismo.

Urban Jungle
Temat miesiąca
Urban Jungle
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Twoja strona ogrodu