Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Westland: Loteria - Masz chrapkę na nowe auto?

Wiosną, gdy budzi się nowe życie, a słońce coraz mocniej świeci, wszyscy mamy ochotę na zmiany. Zaczynając od wymiany garderoby na wiosenną, poprzez przesadzenie kwiatków w ogrodzie i na balkonie, aż po zmianę trybu życia czy chęć wymiany samochodu na nowszy model. To właśnie z myślą o swoich Klientach i ich wiosennych marzeniach, Westland uruchomił loterię „3xWestland” z kultowym autem do wygrania oraz produktami Grow Sure do pielęgnacji roślin i trawników. Czy Wy również pragniecie zmian? Szanse na wygraną ma każde zgłoszenie!

Loteria "3xWestland"

Aby wziąć udział w loterii "3xWestland", wystarczy do 31 maja kupić 3 dowolne produkty firmy Westland, wypełnić formularz dostępny na stronie www.westland.com.pl/loteria i ulotkach w punktach sprzedaży, dołączyć do niego dowód zakupu oraz przesłać na adres organizatora.

Co tydzień losowanie nagród tygodnia - zestawy produktów Grow Sure, a już 7 czerwca losowanie nagrody głównej - ponadczasowego, kultowego samochodu, uwielbianego przez miliony ludzi na świecie. "3xWestland" to dotychczas największa loteria na rynku ogrodniczym w Polsce.

Przed nami jeszcze 6 losowań nagród tygodnia. Warto zauważyć, że w losowaniu nagrody głównej wezmą udział wszystkie zgłoszenia nadesłane do 6 czerwca wraz z dowodem zakupu z datą do 31 maja. Pierwsi zwycięzcy nagród tygodnia w loterii "3xWestland" już cieszą z zestawów produktów Grow Sure, wciąż jednak mają szanse na wygranie kultowego auta. Każde zgłoszenie ma szanse!

Loterii "3xWestland" towarzyszy kampania outdoorowa na prawie 900 billboardach w całej Polsce. Ponadto w punktach sprzedaży produktów Grow Sure znajdują się plakaty i standy z ulotkami informującymi o loterii, a w Internecie uruchomiona została dedykowana strona www.westland.com.pl/loteria.

Loteria 3xWestland

Harmonogram loterii:


26.04.2013 - kolejne losowanie nagrody tygodnia
03.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
10.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
17.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
24.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
31.05.2013 - losowanie nagrody tygodnia
07.06.2013 - losowanie nagrody głównej - kultowego auta


2013-04-23
źródło: Westland

Komentarze

Nowe treści

 

Remont ogrodu
Temat miesiąca
Remont ogrodu
Twoja strona ogrodu