Logo
Logo
Do góry

Gardena: Oszczędzanie wody dzięki licznikowi

Mówi się, że ogrodnicy instynktownie wiedzą kiedy trzeba podlać ogród, odpowiednio zadbać o pielęgnację kwiatów, przesadzić rośliny czy przyciąć trawnik. Co jednak, kiedy nasz instynkt zawodzi? Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, ile wody przepływa przez wąż w trakcie podlewania. Dzięki nowemu licznikowi wody GARDENA na zawsze pozbędziemy się tego problemu.

TEMAT NA CZASIE
Nawozy długodziałające. Wystarczy zastosować 1 raz w sezonie!
TEMAT NA CZASIE
Nawozy długodziałające. Wystarczy zastosować 1 raz w sezonie!
Praca w ogrodzie bywa bardzo czasochłonna. Należy pamiętać o wielu obowiązkach, by rośliny odwdzięczały się zdrowiem i pięknem. Jednym z nich jest...

Po raz pierwszy wszyscy miłośnicy ogrodu mogą weryfikować ilość zużytej wody. Rośliny różnych rodzajów mają inne zapotrzebowanie na wilgoć. Dokładna kontrola wykorzystywanej wody umożliwi nam optymalne podlewanie w zależności od indywidualnych potrzeb. Korzystanie z licznika pozytywnie wpłynie zarówno na kondycję roślin, jak również naszego portfela. Racjonalne podlewanie znacząco obniży rachunki za wodę i pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne.

Licznik wody GARDENA Licznik wody GARDENA Licznik wody GARDENA

Woda pod kontrolą

Licznik wody GARDENA może być wykorzystany w różnych produktach służących do nawadniania. Można go zamontować bezpośrednio przy pojedynczym urządzeniu zraszającym tj. pistolet, lanca czy dowolny zraszacz stojący. Wystarczy tylko „kliknąć” i rozpocząć racjonalne podlewanie ogrodu. Można go również podłączyć bezpośrednio przy kranie lub pompie ogrodowej i tym samym kontrolować przepływ wody na wszystkich liniach nawadniania w naszym zieleńcu.

Kontrola każdej kropli wody

Licznik wyposażony jest w duży, czytelny ekran na którym wyświetlana jest dokłada ilość wykorzystanej wody. Przy pomocy wygodnego przycisku możemy wybrać jedną spośród czterech funkcji. Istnieje możliwość kontrolowania zużycia wody w trakcie jednego dnia lub całego sezonu. Możemy również mierzyć z jaką intensywnością wykorzystujemy wodę podczas aktualnego cyklu nawadniania (litr/min.) oraz bieżącą ilość zużytych litrów wody.

Licznik wody GARDENA

Funkcjonalny licznik wody GARDENA!

Zastosowanie licznika wody Gardena - zalety dla użytkownika:

  • dostosowanie nawadniania w zależności od zapotrzebowania trawnika i roślin
  • pomaga zaoszczędzić wodę
  • pozwala racjonalnie zarządzać kosztami wody
  • połączenie na przyłącze kranowe lub szybkozłącze Original GARDENA System
  • cztery funkcje – zużycie wody dzienne, sezonowe, w trakcie cyklu nawadniania oraz aktualny przepływ wody (litr/min.)
  • urządzenie jest łatwe do czyszczenia i konserwacji
  • licznik posiada czytelny wskaźnik poziomu naładowania baterii

Original GARDENA System

System, który stanowi idealne połączenie pomiędzy kranem i ogrodem. Za pomocą przyłącza kranowego, szybkozłącza, szybkozłącza ze stopem i węża można przyłączyć wiele końcówek zraszających, a następnie szybko je odłączyć. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje. Każdy element Original GARDENA System wyróżnia się trwałością i wysoką jakością oraz jest kompatybilny z produktami innych producentów.

2012-05-23
Źródło: Gardena

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
BALKON
Na czasie
BALKON
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu