Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Tikkurila: Ogrodowe sprzęty pod kolorowym pancerzem

W ofercie marki Tikkurila dostępne są specjalistyczne preparaty do drewna użytkowanego na zewnątrz, które oprócz właściwości zabezpieczających nadają drewnu nowy wygląd.

Ogrodowe sprzęty pod kolorowym pancerzem
fot. Tikkurila

Impregnująca farba akrylowa Valtti Opaque chroni przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych (opady, niska temperatura, ekspozycja względem słońca) i reguluje poziom wilgoci pomalowanej powierzchni, dzięki czemu nie powstają na niej pęcherze.

Wyjątkowo trwała farba Valtti Opaque charakteryzuje się elastycznością, nie pęka i nie łuszczy się. Dzięki niskiej emisji zapachu zabezpieczanie drewnianych sprzętów na świeżym powietrzu jest bardziej komfortowe.

Produkt doskonale nadaje się do malowania altan, mebli ogrodowych, ogrodzeń, domów z bali i innych drewnianych powierzchni.

Farba przeznaczona jest do renowacji starych powierzchni drewnianych i do malowania surowego drewna. Jej receptura umożliwia również aplikację na powierzchniach uprzednio pokrytych farbami alkidowymi lub bejcowanych.


Valtti Opaque dostępna jest w 232 odcieniach z karty Tikkurila Facade oraz w 30 naturalnych barwach z karty Tikkurila Vinha.

Valtti Opaque
Stopień połysku
półmat
Kolorystyka biały + kolory z karty Tikkurila Facade i Vinha
Wydajność 8-10 m2 / l na warstwę szlifowanego, gładkiego drewna
4-8 m2 / l na warstwę tarcicy
Opakowanie 1 l; 3 l; 9 l
Cena 46,97 zł / 1 l (baza VVA)

Komentarze

Nowe treści
Jesienny trawnik
Temat miesiąca
Jesienny trawnik
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.