Logo
Logo
Do góry

VIII edycja wystawy z cyklu "Wśród Nocnej Ciszy"

Muzeum Pałac w Wilanowie, Stowarzyszenie Akademia Wilanowska oraz Sigma International zapraszają na ósmą już edycję  bożonarodzeniowej wystawy z cyklu "Wśród Nocnej Ciszy". Wystawa odbywać się będzie w dniach 4 - 18 grudnia 2011 roku, w godzinach 10.00 - 16.00. Wstęp na nią jest bezpłatny.

W tym roku prace wykonają Mistrzowie florystyki oraz uczniowie szkół florystycznych, motywem przewodnim tegorocznej edycji jest koło. Zaprezentowane zostaną dekoracje świąteczne okien, drzwi, parapetów, mebli, a zwiedzający dowiedzą się, w jaki sposób samemu przyozdobić własny dom, czy mieszkanie, aby nadać mu odświętny charakter. Floryści wykorzystają w swoich pracach świeże kwiaty, m.in. hiacynty oraz poinsecje.

W ramach wystawy w dniu 8 grudnia 2011, w godzinach 10.00 - 17.30  odbędą się warsztaty z rysunku secesyjnego. W dniach 17 - 18 grudnia 2011 po wcześniejszej rezerwacji miejsc będzie można wziąć udział w warsztatach rodzinnych zatytułowanych "Przedświąteczny weekend w Wilanowie" (rezerwacja@wilanow-palac.pl). Zajęcia odbędą się o godz. 10.30 i 13.30. W dniu 17 grudnia o godz. 16.30 odbędzie się również uroczysty koncert Harmonium Duo "Akordeon pod choinkę".

fot. Sigma international fot. Sigma international

Wystawa Wśród Nocnej Ciszy cieszy się dużym uznaniem Warszawiaków i na stałe wpisała się w kalendarium imprez kulturalnych organizowanych w okresie bożonarodzeniowym. Odwiedza ją średnio 6 tys. osób, wśród których są miłośnicy piękna, przedstawiciele mediów, zorganizowane wycieczki z najdalszych krańców Polski oraz liczne grupy turystów. Wystawa stanowi idealną okazję do podpatrzenia pomysłów profesjonalistów na dekoracje świąteczne.

Patronat medialny nad wystawą objęli: Radio dla Ciebie, kwartalnik Bukiety, portale branżowe: asflor.pl, forumkwiatowe.pl, e-florystyka.pl, dlaflorystow.pl oraz miesięcznik Weranda i portal extraprodukt.pl.

źródło i zdjęcie: Sigma International


Warto przeczytać

To Cię zainteresuje

Komentarze

Wieści z branży
Katalog roślin
DZIAŁKA ROD
Na czasie
DZIAŁKA ROD
Zobacz więcej
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51646
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => jak-dobrze-ulozyc-bukiet
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 51140
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => miejskie-tropiki-mieszkanie-w-trendzie-urban-jungle
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu