Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

VIII edycja wystawy z cyklu "Wśród Nocnej Ciszy"

Muzeum Pałac w Wilanowie, Stowarzyszenie Akademia Wilanowska oraz Sigma International zapraszają na ósmą już edycję  bożonarodzeniowej wystawy z cyklu "Wśród Nocnej Ciszy". Wystawa odbywać się będzie w dniach 4 - 18 grudnia 2011 roku, w godzinach 10.00 - 16.00. Wstęp na nią jest bezpłatny.

W tym roku prace wykonają Mistrzowie florystyki oraz uczniowie szkół florystycznych, motywem przewodnim tegorocznej edycji jest koło. Zaprezentowane zostaną dekoracje świąteczne okien, drzwi, parapetów, mebli, a zwiedzający dowiedzą się, w jaki sposób samemu przyozdobić własny dom, czy mieszkanie, aby nadać mu odświętny charakter. Floryści wykorzystają w swoich pracach świeże kwiaty, m.in. hiacynty oraz poinsecje.

W ramach wystawy w dniu 8 grudnia 2011, w godzinach 10.00 - 17.30  odbędą się warsztaty z rysunku secesyjnego. W dniach 17 - 18 grudnia 2011 po wcześniejszej rezerwacji miejsc będzie można wziąć udział w warsztatach rodzinnych zatytułowanych "Przedświąteczny weekend w Wilanowie" (rezerwacja@wilanow-palac.pl). Zajęcia odbędą się o godz. 10.30 i 13.30. W dniu 17 grudnia o godz. 16.30 odbędzie się również uroczysty koncert Harmonium Duo "Akordeon pod choinkę".

fot. Sigma international fot. Sigma international

Wystawa Wśród Nocnej Ciszy cieszy się dużym uznaniem Warszawiaków i na stałe wpisała się w kalendarium imprez kulturalnych organizowanych w okresie bożonarodzeniowym. Odwiedza ją średnio 6 tys. osób, wśród których są miłośnicy piękna, przedstawiciele mediów, zorganizowane wycieczki z najdalszych krańców Polski oraz liczne grupy turystów. Wystawa stanowi idealną okazję do podpatrzenia pomysłów profesjonalistów na dekoracje świąteczne.

Patronat medialny nad wystawą objęli: Radio dla Ciebie, kwartalnik Bukiety, portale branżowe: asflor.pl, forumkwiatowe.pl, e-florystyka.pl, dlaflorystow.pl oraz miesięcznik Weranda i portal extraprodukt.pl.


źródło i zdjęcie: Sigma International

Komentarze

To Cię zainteresuje
Nowe treści
Jesienny trawnik
Temat miesiąca
Jesienny trawnik
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.