Logo
Logo
125
Okazje
Artykuł na: 6-9 minut

Narzędzia akumulatorowe Makita | Pracuj wygodnie bez kabla!

Jeśli chcesz z należytą starannością zadbać o swój ogród, warto wybrać akumulatorowe narzędzia ogrodowe MAKITA. Przygotowaliśmy dla Was praktyczne zestawienie użytecznych narzędzi. Sprawdź, co musisz zrobić, aby ogród cieszył przez cały rok.

Z akumulatorowych narzędzi ogrodowych mogą korzystać zarówno właściciele wielkich, jak i małych ogrodów. Ci pierwsi docenią bezprzewodowe zasilanie urządzeń, niezastąpione w najbardziej odległych zakątkach posesji. Tych drugich ucieszy zapewne bezszelestna praca niezakłócająca spokoju sąsiadom. 


Nowoczesne źródło zasilania

W ostatnich latach nastąpił bardzo dynamiczny rozwój elektronarzędzi akumulatorowych. Akumulatory trafiły praktycznie do wszystkich możliwych maszyn. Mało jest w tej chwili grup elektronarzędzi sieciowych, które nie mają swoich akumulatorowych odpowiedników. Używanie sprzętu akumulatorowego, zamiast na przykład spalinowego, jest bardzo wskazane ze względu na kwestię ochrony środowiska.

MAKITA proponuje swoim klientom, posiadaczom dużych i małych ogrodów, usługodawcom i hobbystom, szeroką gamę urządzeń akumulatorowych, niezbędnych do pielęgnacji terenów zielonych. Litowo – jonowe akumulatory MAKITA charakteryzują się największą kompatybilnością na rynku. Akumulatory 18 V współpracują z ponad 360 urządzeniami i liczba ta ciągle rośnie.

Moc dostosowana do potrzeb

W zależności od rodzaju narzędzia ogrodowego, jego wielkości i zapotrzebowania na energię, w maszynach ogrodowych MAKITA stosowane są akumulatory o różnych napięciach i pojemnościach.

Akumulatory w technologii CXT charakteryzują się napięciem zasilania 10,8V (12V max). Są to akumulatory wyjątkowo lekkie i poręczne, idealne do prac w niewielkich ogrodach lub do działania w miejscach o ograniczonej przestrzeni, dookoła krzewów i rabat kwiatowych. Z myślą o mieszkańcach osiedli domów jednorodzinnych powstała koncepcja lekkich i wygodnych urządzeń, w kolorze, który nie pozwoli na ich zagubienie w trawie. Podkaszarka UR100DSAP waży zaledwie 2 kg i jest przedstawicielką nowej, Limitowanej Serii Pink Tools, która nie tylko swoim kolorem, ale także funkcjonalnością, zyskała sobie wielu sympatyków.

Technologia LXT 18 V; oraz 2x18V (36V) to akumulatory nowej generacji, które cechuje wysoka moc i największa kompatybilność w całej ofercie. Stały się one codziennym wyborem użytkowników nastawionych na wysokie osiągi. W ofercie ogrodowych narzędzi akumulatorowych MAKITA znajdziemy bardzo szeroką gamę urządzeń 18 V.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na 3 z nich

DUN500 Akumulatorowe nożyce do żywopłotu

DUN500
Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku 18 V są doskonałe do przycinania wysokich żywopłotów z poziomu ziemi, jak i trymowania niższych grup roślin. Wygoda i komfort pracy gwarantowane.

DUC122 Pilarka łańcuchowa z akumulatorem

DUC122
Pilarka łańcuchowa z akumulatorem litowo-jonowym 18V jest idealna do przycinania i trymowania w miejscach, w których nie ma dostępu do zasilania sieciowego lub gdzie ważna jest cicha praca. Dzięki temu piła ta jest odpowiednia dla każdego, komu zależy na precyzyjnym i dokładnym kształtowaniu korony drzew lub krzewów. Do przycinania na wysokości dostępna jest przedłużka, która zwiększa zasięg urządzenia od 135 do 220 cm.

DUB186 Dmuchawa akumulatorowa

DUB186
Dmuchawa akumulatorowa zasilana akumulatorem 18 V jest przyjazna dla środowiska: nie emituje zanieczyszczeń i jest bardzo cicha. Urządzenie o wielu talentach, nadaje się do czyszczenia antystatycznego, odkurzania i osuszania innych maszyn i urządzeń. Rewelacyjnie sprawdza się także do precyzyjnego oczyszczania przydomowych ścieżek i podjazdów z liści i gałązek.


Całkowicie nowa technologia XGT otwiera dla urządzeń bezprzewodowych nieznane dotąd możliwości. To oryginalne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników. Na skuteczność tego systemu składają się technologia akumulatorów - zaawansowany proces szybkiego ładowania, technologia elektronarzędzi - cyfrowa komunikacja między elektronarzędziem i akumulatorem, zwiększona moc i wytrzymałość wszystkich komponentów.

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu UH004GZ 40 V Max XGT, dzięki kształtowi ostrza (zakrzywione, o ostrych krawędziach), są idealne do gładkiego i wydajnego cięcia zarówno cienkich gałęzi, jak i gęstych żywopłotów. Nowa listwa do zbierania ścinek pozwala na łatwiejsze zbieranie liści oraz resztek organicznych.

Bogata paleta różnych źródeł zasilania ma dwie ważne zalety. Pierwsza jest taka, że użytkownik może dobrać praktycznie każdy typ maszyny do wielkości swojego ogrodu i nie musi przepłacać za większe akumulatory, jeśli ich nie potrzebuje. Druga z kolei to fakt, że wszystkie akumulatory w narzędziach ogrodowych to akcesoria systemowe, które pasują zarówno do sprzętu ogrodowego o tym samym woltażu, jak i do reszty bezprzewodowych elektronarzędzi MAKITA.

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu UH004GZ 40 V Max XGT
UR100DSAP
Podkaszarka UR100DSAP waży zaledwie 2 kg i jest przedstawicielką nowej, Limitowanej Serii Pink Tools, która nie tylko swoim kolorem, ale także funkcjonalnością, zyskała sobie wielu sympatyków.

Mnogość sprzętu

Oferta akumulatorowych narzędzi ogrodowych MAKITA jest bardzo bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Poręczne pilarki łańcuchowe, lekkie i wygodne nożyce do trawy i żywopłotu, niezawodne kosiarki, dmuchawy, kosy i podkaszarki pozwolą na perfekcyjną pielęgnację ogrodu, bez konieczności podłączania przewodu elektrycznego i bez żadnych, szkodliwych spalin.

Oferta Firmy obejmuje także pełną gamę różnego rodzaju akcesoriów, dodatkowych noży tnących, różnej długości prowadnic do pił, uprzęży, przedłużek teleskopowych i noży tnących do sekatorów czy też olejów smarujących.

 

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą MAKITA. Pozostała szeroka oferta produktów dostępna jest na stronie www.makita.pl

Tagi
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (4)
Lista zakupów