Logo
Logo
90
Okazje
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeden akumulator – wiele możliwości | Narzędzia ogrodowe Makita

Wiosną prace w ogrodzie ruszają pełną parą - niezależnie od tego, czy jest to mały przydomowy ogródek, czy duża działka. Dlatego też ważne jest to, aby posiadać narzędzia ogrodowe, które ułatwią wszystkie niezbędne prace, a przy okazji zaoszczędzą nasz czas.
Jeden akumulator – wiele możliwości

Dlaczego warto wybrać narzędzia akumulatorowe Makita?

Przy wyborze sprzętu należy kierować się funkcjonalnością, trwałością oraz technologią.  Pod uwagę trzeba wziąć również indywidualne potrzeby i dostosować sprzęt do odpowiedniej powierzchni.

Narzędzia, które na pewno przydadzą się w ogrodzie wiosną to kosiarka, podkaszarka, sekator, pilarka oraz nożyce do żywopłotu. Wszystkie te narzędzia są niezbędne wiosną, aby przywrócić piękno ogrodu, które potem będzie cieszyć oczy przez całe lato.

 

Firma Makita ma bardzo szeroką ofertę narzędzi ogrodowych. Każmy może wybrać sprzęt odpowiedni dla siebie, a jest z czego wybierać. Na stronie www.makita.pl można znaleźć pilarki łańcuchowe, nożyce do trawy, nożyce do żywopłotu, kosiarki do trawy, kosy/podkaszarki i dmuchawy, a to wszystko w technologii akumulatorowej, czyli wygodnie i bez kabli.

Jako jedyna na rynku, firma Makita wyposaża swoje narzędzia w przycisk obrotów wstecznych pozwalający na rozwarcie ostrzy i uwolnienie zablokowanej gałęzi – bez konieczności ręcznego wydobywania resztek roślin z ostrzy kosy, podkaszarki, czy nożyc do żywopłotu.

Do wyboru są trzy serie narzędzi: CXT, LXT i XGT. Kupując akumulator Makita 18V LXT zyskujesz dostęp do ponad 380 urządzeń kompatybilnych z tym właśnie akumulatorem.

 

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą MAKITA. Pozostała szeroka oferta produktów dostępna jest na stronie www.makita.pl

Tagi
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (3)
Lista zakupów