Logo
Logo
10
Okazje

DUM111 Makita – akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu

Jeśli chcemy, aby nasz trawnik był wizytówką ogrodu musimy o niego dobrze zadbać. W utrzymaniu jego atrakcyjnego i estetycznego wyglądu pomogą nam narzędzia firmy Makita. Nożyce do trawy, obok kosiarki i podkaszarki, są równie ważnym elementem wyposażenia każdego ogrodu.

Akumulatorowe nożyce do trawy i żywopłotu DUM111 Makita to bardzo praktyczne i przydatne narzędzie. W porównaniu do urządzeń sieciowych, tutaj nie ogranicza nas kabel, a praca z narzędziami akumulatorowymi jest przyjemniejsza. Z nimi z łatwością przytniesz brzegi trawnika, tak aby był on równy na całej długości.

Nożycami można też przycinać trawę w trudno dostępnych dla kosiarki miejscach. Po zmianie ostrza można nimi przycinać i formować żywopłot, krzewy oraz rośliny ozdobne. Dzięki wymiennym ostrzom nożyce są narzędziem bardzo uniwersalnym, które można dostosować do wykonywanej czynności.

Nożyce do trawy i żywopłotu DUM 111 Makita są lekkie i poręczne. Posiadają diodę LED, która sygnalizuje niski poziom naładowania akumulatora lub przeciążenie. Dla wygody użytkownika rękojeść pokryta jest gumową warstwą, dzięki czemu mamy większą kontrolę nad narzędziem. Natomiast wysokość cięcia możemy ustawić w 3 optymalnych wariantach.

Wejdź na stronę www.makita.pl i zobacz całą ofertę narzędzi ogrodowych.
Tagi
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (4)