Logo
Logo

Markowe nasiona Kiepenkerl | Jakie wybrać i gdzie kupić?

Marka Kiepenkerl jest symbolem jakości i tradycji. Innowacyjne produkty i koncepcje sprawiają, że stała się jedną z najważniejszych marek ogrodniczych w Niemczech i w Europie. Staranny wybór materiału siewnego pozwala uzyskać doskonałe uprawy i wyhodować nagradzane gatunki roślin z całego świata. Teraz profesjonalne nasiona dostępne są także dla ogrodników. Znajdziesz je w naszym sklepie!

Spis treści
Dlaczego warto kupić markowe nasiona Kiepenkerl? Zalety nasion Kiepenkerl Najpopularniejsze nasiona marki Kiepenkerl z naszego sklepu! Sprawdź!

Dlaczego warto kupić markowe nasiona Kiepenkerl?

Nasiona serii Profi-Line marki Kiepenkerl od wielu lat stosowane są przez profesjonalnych ogrodników na wielkoobszarowych plantacjach. Teraz dostępne także w małoobszarowych uprawach amatorskich w ogrodach i na działkach. To wysokiej jakości nasiona kwiatów, ziół, warzyw i łąk kwietnych.

Są droższe od nasion, które możesz kupić w marketach i Internecie, ale wyróżniają się szeregiem unikalnych cech i jakością, która się opłaca! Oto one:

 

Zalety nasion Kiepenkerl

  1. Wysokiej jakości nasiona doskonale kiełkują, a siewki szybko rosną.
  2. Wszystkie nasiona są zamykane próżniowo i pozostając w zamkniętym opakowaniu ich siła kiełkowania (90%) nie maleje przez trzy lata od daty produkcji.
  3. Wiele odmian posiada naturalną odporność na szkodniki i choroby grzybowe oraz bakteryjne.
  4. Cechują się wyjątkowymi walorami użytkowymi – wyglądem, zapachem, smakiem.
  5. Każde nasionko pochodzi z uprawy certyfikowanej – nie jest chemicznie zaprawiane i jest wolne od GMO.

BESTSELLERY
10 najpopularniejszych nasion marki Kiepenkerl, które kupisz w naszym sklepie!

Mieszanka szybko rosnących kwiatów – markowe nasiona Kiepenkerl
Mieszanka szybko rosnących kwiatów – Last Minute
Mieszanka ta zawiera wyjątkowo szybko rosnące i barwne kwiaty letnie, na nasłonecznione miejsca. Już kilka tygodni po wysianiu, otwierają się pierwsze pąki kwiatów i rośliny kwitną aż do mrozów. Dorastają do 60 cm wysokości i są jednoroczne.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Lawenda wąskolistna – markowe nasiona Kiepenkerl
Lawenda wąskolistna
Lawenda wąskolistna to najlepszy do uprawy w naszym klimacie gatunek lawendy. Ta lawenda jest wystarczająco mrozoodporna aby uprawiać ja na grządkach w ogrodzie. Oferujemy nasiona niskiej odmiany lawendy, doskonałej do uprawy w ogrodach, do donic na balkonach i tarasach, a także na skalniaki. Roślina wieloletnia, zimotrwała. Wysokość ok. 40 cm.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Mieszanka kwiatów na balkon – markowe nasiona Kiepenkerl
Mieszanka kwiatów na balkon
Mieszanka szybko rosnących i bujnie kwitnących kwiatów niższych odmian, do skrzynek i pojemników balkonowych. Kwiaty balkonowe to urocza ozdoba każdego, nawet najmniejszego balkonu czy tarasu. Pięknie kwitną przez całe lato, aż do mrozów, osiągają wysokość ok. 30 cm. doskonale sprawdzą się również w ogrodzie na słonecznych rabatach.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Mieszanka kwiatów polnych – markowe nasiona Kiepenkerl
Mieszanka kwiatów polnych
Mieszanka kwiatów polnych (Wildblumen) to mieszanka nasion roślin jednorocznych i dwuletnich występujących naturalnie na łąkach i posiadających wyjątkowo kolorowe kwiaty. Dzięki bogactwu i różnorodności odmian o różnych wysokościach i kiełkujących z różną intensywnością, mieszanka ta pozwala na stworzenie zachwycającej łąki kwietnej. Mnogość kwiatów miododajnych, przyciąga motyle, pszczoły i inne pożyteczne owady. Mieszanka zakwita od lipca do listopada.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Ogórek gruntowy – markowe nasiona Kiepenkerl
Ogórek gruntowy
Ogórek 'Charlotte' to odmiana mieszańcowa, bardzo plenna i stabilna w owocowaniu, o silnym wzroście. Owoce cylindryczne, kształtne, smukłe, bez tendencji do zniekształceń i przerastania na grubość, bardzo smaczne. Skórka zielona błyszcząca z jasnymi smugami. Odmiana ogórka 'Charlotte' jest odporna na choroby, a szczególnie na mączniaka rzekomego. Polecana na działki i do każdego ogrodu przydomowego.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Słonecznik zwyczajny – markowe nasiona Kiepenkerl
Słonecznik zwyczajny
King Kong to wyjątkowa odmiana słonecznika jadalnego o imponujących rozmiarach, osiąga do 4,5 m wysokości. Na grubych łodygach tworzy ogromne kwiaty o jadalnych i smacznych nasionach. Roślina jednoroczna.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Koper ogrodowy – markowe nasiona Kiepenkerl
Koper ogrodowy
Popularna przyprawa jednoroczna, zielone listki zebrać przed kwitnieniem. Idealnie nadaje się do kiszenia ogórków, dań rybnych i sałatek.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Dynia olbrzymia – markowe nasiona Kiepenkerl
Dynia olbrzymia
Smaczna dynia olbrzymia odmiany 'Atlantic Giant' o żółtym miąższu i twardej skórce. Zbiory: IX-X Możliwość przechowywania od 2 do 4 miesięcy.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Kosmos podwójnie pierzasty – markowe nasiona Kiepenkerl
Kosmos podwójnie pierzasty
Kosmos podwójnie pierzasty 'Purple Red White' to jednoroczna mieszanka nasion kosmosów w romantycznych odcieniach bieli i różu. Rośliny te charakteryzują się intensywnym wzrostem i mocno rozgałęziają się zawiązując masę kwiatów. Kwitnienie: VII-X.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!
Goździk brodaty – markowe nasiona Kiepenkerl
Goździk brodaty
Goździk brodaty 'Duplika' (mieszanka) to roślina dwuletnia, o pełnych kwiatach. Wyróżnia się intensywnym zapachem i goździkowym aromatem. Intensywne. Ma mocne jak i delikatne kolory kwiatów. Kwitnienie: VI-VIII. Wysokość: 60 cm.
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE!

Na opakowaniach nie ma podanej gramatury. Są za to informacje o tym: ile w środku jest nasionek, albo ile roślin powstanie z jednego opakowania, albo ile metrów bieżących wysiejesz. Znajdziesz także porady na tematy uprawy.

Więcej produktów do ogrodu znajdziesz w internetowym sklepie ogrodniczym Sklep.ZielonyOgrodek.pl

Sprawdź NOWOŚCI i PROMOCJE!
Autor
Markowe nasiona Kiepenkerl | Jakie wybrać i gdzie kupić?
Markowe nasiona Kiepenkerl | Jakie wybrać i gdzie kupić?
Sklep ogrodniczy

Eksperci sklepu ogrodniczego zielonego ogródka podpowiedzą Wam, co warto kupić, by zakładać i pielęgnować ogrody przydomowe. Podpowiadają także, jak dbać o rośliny i uniknąć błędów w uprawie roślin doniczkowych.

Tagi
Powiązane tematy
Zwiń Pokaż więcej (3)
 

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl