Logo
Logo

Nowocześnie na Wielkanoc! | Galeria kwiatowych inspiracji

By udekorować dom na Święta Wielkiej Nocy warto wykorzystać nowoczesne dodatki, piękne kwiaty i niekonwencjonalne połączenia kolorów. Zabieg ten wniesie powiew nowoczesności, energii i będzie budził wyobraźnie – kombinacja świata technologii ze światem natury nigdy nie jest nudna!

Zainspiruj się na Wielkanoc w przestrzeni przypominającej o tym, jak ważna w naszym życiu jest równowaga między technologią a przyrodą.

Spis treści
Trendy w dekoracjach wielkanocnych – natura, technologia, równowaga i nowoczesność! Powiew nowoczesności dzięki kwiatom cebulowym – trend naturalnej energii!

Równowaga | Technologia i natura

Poziom zainteresowania wszystkim, co zielone, wzrasta wiosną w zawrotnym tempie. Przestrzeń wokół nas ozdabiamy nie tylko pierwszymi, wiosennymi kwiatami ale też stajemy się ciekawi historii roślin, ich nazw, a nawet ich symboliki. To coroczne, budzące się zainteresowanie przyrodą przynosi same korzyści – sprawia, że podświadomie wprowadzamy roślinność do naszej codzienności, która jest tak ważna dla zdrowego i świadomego funkcjonowania we współczesnych czasach.

Trendy wystroju wnętrz i dekoracji roślinnych na okres Świąt Wielkiej Nocy niezmiennie inspirują się wiosną, świeżością, symboliką dotyczącą wiary, a coraz częściej również technologią!

Energia | Nowoczesne kwiaty

Kwiaty cebulowe wiodą prym jeśli mówimy o dekoracjach roślinnych Świąt Wielkanocnych. Pozwalają tworzyć dekoracje zarówno o charakterze tradycyjnym jak i zupełnie futurystycznym! Wyrośnięte cebulki wystające z doniczek lub szklanych pojemników przypominają o tym, że rośliny są żywymi istotami, które też mają swoją "technologię wzrostu", a nie jedynie krótkotrwałymi ozdobami. Ich jaskrawe i kolorowe kwiaty to znak buzującej w nich energii – nie dziwimy się, że zawsze są obecne w wiosennych zielonych trendach.

Eksperymentujmy i twórzmy ciekawe, futurystyczne aranżacje. Dzięki nim Wielkanoc zyska "nowoczesną" symbolikę – stabilność w obliczu konfrontacji piękna natury z siłą technologii!


Tekst: na podstawie informacji prasowej iBulb, zdjęcia: iBulb

Autor
Nowocześnie na Wielkanoc! | Galeria kwiatowych inspiracji
Nowocześnie na Wielkanoc! | Galeria kwiatowych inspiracji
Redakcja portalu ZielonyOgrodek.pl

Portal ZielonyOgrodek.pl prowadzony jest przez doświadczony zespół redakcyjny. Tworzymy dla Was treści z pasją i zaangażowaniem, ale przede wszystkim dzielimy się naszymi pomysłami i ogrodowym doświadczeniem.

Tagi
Powiązane tematy
Zwiń Pokaż więcej (2)
 

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl