Logo
Logo

Wielkanocne dekoracje kwiatowe | Jak ozdobić dom na Święta?

Jeśli kochasz kwiaty, w okresie Wielkanocy nie może ich wokół ciebie zabraknąć. Przyniosą ci radość i zapowiedź nowych początków. Nadchodzi wiosna! Nie masz pomysłu na wielkanocne dekoracje kwiatowe? Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. 

Aby wielkanocny weekend był udany, potrzebnych jest kilka ważnych elementów: bycie razem, malowanie pisanek, wielkanocne bazie i oczywiście wiosenne kwiaty, które wszystkich wprawiają w dobry nastrój. Kolorowy bukiet rozświetli cały dom. Cebulki w doniczkach również doskonale podkreślą świąteczną atmosferę. Wykorzystaj wiosenne kwiaty jako ozdobę stołu lub umieść je w innych częściach domu.

Jakie wielkanocne dekoracje kwiatowe wybrać? 

Żółty to typowy wielkanocny kolor. To kolor słońca, które, miejmy nadzieję, ponownie pokaże swoją twarz po ponurych zimowych miesiącach. Właśnie dlatego żółte kwiaty są tak popularne w okresie Wielkanocy. Pomyśl o żółtych tulipanach, żonkilach, hiacyntach lub jaskrach. Ozdoby wielkanocne występują oczywiście również w innych kolorach. Mogą to być na przykład wiosenne kwiaty w pastelowych odcieniach.

Wielkanocne bukiety - fot. iBulb
Fot. iBulb
Od lewej: bukiet z Tulipa 'Avant Garde', 'Marie Jo', Narcissus 'Marieke', Ranunculus, bukiet z Hyacinthus 'Yellow Stone', Narcissus 'Marieke', Tulipa 'Avant Garde', 'Marie Jo'
Wielkanocne bukiety z hiacyntów - fot. iBulb
Fot. iBulb 
Od lewej: bukiet z hiacyntami, bukiet z Hyacinthus 'Pink Pearl', 'Yellow Stone', 'White Pearl', Muscari 'Blue Magic'

Jeśli ktoś zaprosi cię do siebie na święta wielkanocne, idealnym upominkiem będą świeże wiosenne kwiaty. A to dlatego, że piękne kolory, różnorodne kształty i cudowny zapach w naturalny sposób wywołują uczucie radości. Sprawią, że obdarowana kwiatami osoba poczuje wiosnę, za którą wszyscy tęsknimy. Wesołych Świąt!

Wielkanocne dekoracje stołu - fot. iBulb
Fot. iBulb 
Tulipa 'Monte Carlo', 'Dynasty'

Aby uzyskać więcej informacji na temat kwiatów cebulowych, wejdź na stronę www.ilsysays.com.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe iBulb

Autor
Wielkanocne dekoracje kwiatowe | Jak ozdobić dom na Święta?
Wielkanocne dekoracje kwiatowe | Jak ozdobić dom na Święta?
iBulb

iBulb poprzez ogólnoświatowe działania PR i kampanie reklamowe promuje sadzenie cebulek kwiatowych. W zielonym ogródku publikuje artykuły o kwiatach cebulowych.

 
Powiązane tematy
Zwiń Pokaż więcej (7)

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl
kategoria-dom_i_balkon_pomysly_na_dekoracje
NAJNOWSZE TREŚCI