Logo
Logo
Do góry

Kärcher: Systemy automatycznego nawadniania

Bogata oferta akcesoriów Kärcher do nawadniania począwszy od spryskiwaczy, pistoletów poprzez zraszacze, węże ogrodowe, wózki, bębny i adaptery po systemy automatycznego nawadniania zadowoli każdego ogrodnika.

Na systemy automatycznego nawadniania Kärcher składają się moduły sterujące, które włączają i wyłączają nawadnianie zgodnie z zaprogramowanym czasem. Moduł w połączeniu z czujnikiem deszczu, stanowi samowystarczalny system, który uwzględniając ilość opadów włącza podlewanie tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Pozwala to na oszczędność wody i pozytywnie wpływa na środowisko, zapobiegając marnotrawieniu wody i utrzymując właściwy poziom wilgotności gleby.

Moduł sterujący WU 90/72 reguluje czas podlewania nawet do 90min. Wyposażony jest w ekran LCD jak również w adapter na kran i filtr wstępny, ułatwiając tym samym wszelkie czynności w ogrodzie.

Praktycznym rozwiązaniem jest wzajemna kompatybilność poszczególnych akcesoriów, dzięki ujednoliconemu systemowi ich łączenia click-on. Tak więc idealnym zestawem są moduły automatycznego nawadniania w połączeniu z zraszaczami ogrodowymi, które można dobierać w zależności od zapotrzebowania.

Systemy automatycznego nawadniania Kärcher Systemy automatycznego nawadniania Kärcher Systemy automatycznego nawadniania Kärcher

Zraszacze można podzielić na dwie grupy:

 • montowane na szpilce (zraszacze pulsacyjne),
 • montowane na płozach (zraszacze oscylacyjne i obrotowe). Nowością są zraszacze oscylacyjne wyposażone w specjalną przesłonę, która chroni przed ochlapaniem wodą osobę ustawiającą zraszanie.

Wybierając akcesoria, pamiętajmy, że nie bez znaczenia są efektowny wygląd i ergonomiczna konstrukcja – takim sprzętem pracuje się przyjemniej i łatwiej. Przy wyborze sprzętu należy się kierować jakością materiałów, z jakich zostały wykonane. Anodyzowane aluminium czy mosiądz, z jakich urządzenia Kärcher zostały wykonane sprawiają, że akcesoria Kärcher są niezawodne i wyjątkowo trwałe.

źródło i zdjęcia: Kärcher


Warto przeczytać

Komentarze

Wieści z branży
Katalog roślin
Quizy
Array
(
  [0] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 28314
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => lato-na-swiezym-powietrzu-inspiracje-tarasowe
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

  [1] => SimpleXMLElement Object
    (
      [id] => 27082
      [title] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [alias] => jak-wykonac-i-zabezpieczyc-meble-z-palet
      [url] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [urlsef] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

      [image] => SimpleXMLElement Object
        (
        )

    )

)
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu
Najpopularniejszy magazyn ogrodniczy na Świecie!
Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020
Zamów z darmową dostawą do domu!