Logo
Logo
Okazje

Kärcher: Zraszacze do podlewania ogrodu

Bogata oferta akcesoriów Kärcher do nawadniania począwszy od spryskiwaczy, pistoletów poprzez zraszacze, węże ogrodowe, wózki, bębny i adaptery po systemy automatycznego nawadniania zadowoli każdego ogrodnika.

 

Na systemy automatycznego nawadniania Kärcher składają się moduły sterujące, które włączają i wyłączają nawadnianie zgodnie z zaprogramowanym czasem. Moduł w połączeniu z czujnikiem deszczu, stanowi samowystarczalny system, który uwzględniając ilość opadów włącza podlewanie tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Pozwala to na oszczędność wody i pozytywnie wpływa na środowisko, zapobiegając marnotrawieniu wody i utrzymując właściwy poziom wilgotności gleby.

Moduł sterujący WU 90/72 reguluje czas podlewania nawet do 90min. Wyposażony jest w ekran LCD jak również w adapter na kran i filtr wstępny, ułatwiając tym samym wszelkie czynności w ogrodzie.

Praktycznym rozwiązaniem jest wzajemna kompatybilność poszczególnych akcesoriów, dzięki ujednoliconemu systemowi ich łączenia click-on. Tak więc idealnym zestawem są moduły automatycznego nawadniania w połączeniu z zraszaczami ogrodowymi, które można dobierać w zależności od zapotrzebowania.

Systemy automatycznego nawadniania Kärcher Systemy automatycznego nawadniania Kärcher Systemy automatycznego nawadniania Kärcher

Zraszacze można podzielić na dwie grupy:

  • montowane na szpilce (zraszacze pulsacyjne),
  • montowane na płozach (zraszacze oscylacyjne i obrotowe). Nowością są zraszacze oscylacyjne wyposażone w specjalną przesłonę, która chroni przed ochlapaniem wodą osobę ustawiającą zraszanie.

Wybierając akcesoria, pamiętajmy, że nie bez znaczenia są efektowny wygląd i ergonomiczna konstrukcja – takim sprzętem pracuje się przyjemniej i łatwiej. Przy wyborze sprzętu należy się kierować jakością materiałów, z jakich zostały wykonane. Anodyzowane aluminium czy mosiądz, z jakich urządzenia Kärcher zostały wykonane sprawiają, że akcesoria Kärcher są niezawodne i wyjątkowo trwałe.

źródło i zdjęcia: Kärcher

Newsletter
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać od nas bezpłatne porady ogrodnicze!
Warto przeczytać

 

Lista zakupów
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu