Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Cellfast: Sukces na Targach spoga+gafa 2017

Nowości produktowe firmy Cellfast prezentowane na targach spoga+gafa w Kolonii cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno kontrahentów jak i klientów. Polski producent po raz kolejny udowodnił, że narzędzia muszą nie tylko wyróżniać się najwyższą jakością, usprawniać prace w ogrodzie, ale przy tym powinny też dobrze wyglądać.

Największa i jedna z najbardziej znaczących imprez branżowych świata dobiegła końca. Tegoroczne targi spoga+gafa w Kolonii zakończyły się ogromnym sukcesem frekwencyjnym. Wzięło w nich udział ponad 2100 wystawców i niemal 40 tysięcy gości z ponad 100 krajów świata.

Każdego dnia targów spoga+gafa w Kolonii stoisko firmy Cellfast odwiedzało kilkuset kontrahentów, przedstawicieli kadry menedżerskiej i klientów. Na ponad 200 metrach kwadratowych Cellfast zaprezentował przede wszystkim nowości, które w sklepach pojawią się już w 2018 roku. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszyły się małe narzędzia pielęgnacyjne z serii PASTEL, które przyciągały wzrok konkurencji i klientów nie tylko ze względu na świetne wykonanie ale także na nietuzinkowe wzornictwo. Narzędzia doskonale się prezentują, a ich wygląd i właściwości są efektem współpracy projektantów i konstruktorów. Od nowego roku łopatki, grabki i inne pomoce ogrodowe będą dostępne w sklepach, w dwóch najmodniejszych kolorach sezonu: beżowym oraz błękitnym.

Cellfast na Targach spoga gafa 2017

- Pod tym względem Cellfast wyznacza trendy. Jesteśmy jednym z niewielu producentów na świecie, który poza doskonałą jakością i użytecznością oferuje swoim klientom również doskonały design - mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży firmy Cellfast – Nasze narzędzia pielęgnacyjne, jak i forma ich prezentacji, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich zwiedzających – dodaje.

Na targach spoga+gafa w Kolonii po raz kolejny można było przekonać się, że coraz większą grupą klientów branży ogrodniczej są mieszkańcy dużych miast, którzy posiadają niewielkie ogródki. Specjalnie z myślą o nich w 2018 roku Cellfast wprowadzi do sprzedaży nowoczesny i kompaktowy zwijacz na wąż ERGO XS. Specjaliści z firmy Cellfast ze swoimi planami wybiegają jednak już daleko poza najbliższe miesiące. W Kolonii zaprezento- Moda na Cellfast Krosno , 08 WRZEŚNIA 2017 INFORMACJA PRASOWA wano już prototyp automatycznego zwijacza, który pojawi się w sprzedaży w 2019 roku. – Sprzęt zebrał wiele pozytywnych opinii i już wiemy, że jest doskonałą odpowiedzią na wyzwania, które stawia przed nami rynek – mówi Rafał Słabik.

Cellfast na Targach spoga gafa 2017


W tym roku na stoisku polskiego producenta można było zobaczyć również produkty, których do tej pory nie było w ofercie. Taką nowością jest najwyższej jakości obrzeże ogrodowe UNIBORD. Produkt ten może na zawsze odmienić i odświeżyć wygląd ogrodów, dzięki nieograniczonym możliwościom kształtowania i oddzielania od siebie rabat, trawników czy też chodników.

Goście, którzy odwiedzali stoisko firmy Cellfast docenili również fakt rozszerzania gamy narzędzi ERGO LINE, cieszącej się niesłabnącą popularnością wśród klientów. W 2018 roku otrzymają oni możliwość zakupu motyki i kultywatora na trzonku. W nadchodzącym sezonie Cellfast wprowadzi również nową linię produktową w kategorii narzędzi. Początkowo pojawią się w niej, narzędzia do kopania, które na tegorocznych targach miały swoją premierę. Będą one rozszerzeniem istniejącej linii IDEAL.

Cellfast na Targach spoga gafa 2017

Firma Cellfast już kolejny rok z rzędu prezentuje nowości produktowe na targach spoga+gafa w Kolonii. Obecność firmy na tej największej imprezie branży ogrodniczej na świecie sprawia, że marka Cellfast zdobywa uznanie klientów z coraz odleglejszych krajów. Już dziś produkty firmy Cellfast są dostępne i doceniane w ponad 50 państwach na świecie.

Wszystkie premiery, które były prezentowane w Kolonii zostały dokładnie opisane w najnowszym katalogu firmy Cellfast, który swoją premierę miał na Targach spoga+gafa. Publikacja trafi do rąk krajowych kontrahentów pod koniec tego roku i na pewno będzie doskonałą lekturą dla wszystkich osób związanych z zielonym biznesem.

2017-09-12
Źródło: Cellfast


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu