Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
1
Okazje

Gardenia 2017: Najszersza oferta ogrodnicza tylko w Poznaniu!

Na początku marca 2017 roku warto odwiedzić Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbędą się w dniach 2-4 marca w Poznaniu. W stolicy Wielkopolski spotka się cała branża ogrodnicza, by zaprezentować najnowsze rozwiązania pomagające pielęgnować przydomowe ogrody.

 

Atrakcje, pokazy, wykłady

Podobnie jak w latach ubiegłych odwiedzający będą mogli uczestniczyć w wielu inspirujących wykładach, warsztatach czy pokazach na żywo prowadzonych przez znane w kraju autorytety i gwiazdy telewizyjne. Pobyt na targach umożliwi odpowiednie przygotowanie się do nowego sezonu, dzięki wiedzy zaczerpniętej ze wszystkich sektorów ogrodniczych. Odwiedzający będę mieć okazję do rozmowy o tym, jak utrzymać kwiaty, krzewy i trawniki w dobrej kondycji.

GARDENIA to najlepsze miejsce by zdobyć wiadomości o aktualnych trendach w aranżacji, nawożeniu czy nawadnianiu i informacji o oryginalnych aranżacjach ogrodowych, tarasowych czy balkonowych.

Targi to także „Pogotowie projektowe”, konkurs „Aranżacje-Inspiracje” czy pełne natchnienia pokazy, które poprowadzi Marek Jezierski. Ważnym punktem programu będzie również Kiermasz Ogrodniczy, który umożliwi zakup najpiękniejszych odmian roślin i praktycznych narzędzi. Wielką atrakcją dla uczestników Targów będą także ciekawe kompozycje kwiatowe oraz oryginalne elementy dekoracyjne.

Na targach gościć będzie także Maja Popielarska. Święto miłośników zieleni stanie się zatem tłem do jednego z odcinków programu „Maja w ogrodzie”.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

Wystawcy

Wzorem lat ubiegłym ekspozycja zlokalizowana będzie w 6 pawilonach. Znaczna część ekspozycji skupiona będzie wokół narzędzi, sprzętu ogrodniczego, akcesoriów do nawadniania oraz elementów małej architektury ogrodowej. Nie zabraknie największych dostawców drzew, krzewów ozdobnych, roślin doniczkowych i rabatowych czy nasion traw.

Na liście wystawców znajduje się obecnie ponad 350 firm z kilkunastu krajów świata. – Liczba wystawców będzie zdecydowanie wyższa – podkreśla Jakub Patelka, dyrektor projektu – Cały czas zgłaszają się nowe firmy, które rezerwują powierzchnię wystawienniczą – dodaje.

Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu
Targi ogrodnicze GARDENIA w Poznaniu

2016-11-17
Więcej informacji na www.gardenia.mtp.pl

 
Lista zakupów


 
Twoja strona ogrodu