Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Husqvarna: Na warszawskich Targach Męskich Gadżetów

14-15 listopada 2015 roku Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim pełne będą męskich gadżetów, to wszystko za sprawą targów Męskich Gadżetów. Pierwsze tego typu targi zorganizowane z myślą o mężczyznach. Firma Husqvarna będzie obecna na tym wydarzeniu i zaprezentuje swój najbardziej designerski gadżet do ogrodu skierowany dla mężczyzn.

„Husqvarna wśród męskich tematów”

Husqvarna to maszyny oparte na nowoczesnych technologiach, ciekawym designie oraz ergonomii. To szerokie portfolio produktów do pielęgnacji terenów zielonych: pilarki, kosiarki, traktory czy ridery. Firma jesienią tego roku zaprezentowała na międzynarodowym spotkaniu aktualne trendy, które także zdecydowała się zaprezentować na zbliżających się targach w Polsce.

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wziąć udział w Targach Męskich Gadżetów. Obecność Husqvarna na targach jest wysoce istotna nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. To, czym z pewnością zaskoczymy gości, to będą urządzenia bateryjne. Opracowaliśmy serię wydajnych maszyn napędzanych akumulatorem litowo-jonowym, które zachowały wydajność urządzeń zasilanych silnikiem spalinowym.

Na stanowisku Husqvarna podziwiać będzie można także kosiarkę automatyczną Automower – jest to wielokrotnie nagradzane urządzenie z ponad 20- letnią historią. To najlepszy dostępny męski gadżet do ogrodu, który sprosta wszystkim wymaganiom” – mówi Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer w firmie Husqvarna.

Serdecznie zapraszamy Panów już 14-15 listopada na do Arkad Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, aby zobaczyli i sami przetestowali urządzenia firmy Husqvarna, którez myślą o nich są projektowane. Nasi eksperci podczas spotkań chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania” – zaprasza Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy firmy Husqvarna. To pierwsze tego typu targi męskich gadżetów w Polsce i okazja do poznania wielu ciekawych produktów i usług. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.


2015-11-04
Źródło: Husqvarna


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?
Czy wiesz jak dokarmiać ptaki?

 Dokarmianie ptaków rozpoczynamy:

 

Pomysły na Święta
Temat miesiąca
Pomysły na Święta
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Tydzień 50, Sentencja nr:7
Gdy zima zaczyna się za oknami na naszych parapetach w dalszym ciągu kwitną niektóre rośliny. Należy je systematycznie podlewać.
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Tydzień 50, Sentencja nr:6
Poinsecję można kupić już na początku grudnia – będzie wtedy przez kilka tygodni przypominać nam o zbliżających się Świętach.
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Tydzień 50, Sentencja nr:5
Pamiętajmy, aby przed zimą wyczyścić i zakonserwować narzędzia ogrodnicze. Metalowe części warto zabezpieczyć smarem lub preparatem do konserwacji metalu. Narzędzia wygodnie jest przechowywać na specjalnych wieszakach lub stojakach. Miejsce to powinno być zabezpieczone przed wilgocią.
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Tydzień 50, Sentencja nr:4
Krzewy zimozielone warto osłonić na zimę siatkami cieniującymi, które nie przepuszczają promieniowania UV i chronią przed wiatrem. Cieniowanie jest bardzo istotnym zabiegiem, ponieważ z powierzchni liści podczas silnego nasłonecznienia wyparowuje woda, a każda zamarznięta warstwa uniemożliwia roślinie uzupełnianie jej braku.
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Tydzień 50, Sentencja nr:1
Podlewajmy zimozielone krzewy. Jest to bardzo ważne, ponieważ także zimą przez ich liście odparowuje woda, co naraża rośliny na uschnięcie (pamiętajmy jednak, by nie podlewać roślin ogrodowych podczas mrozów).
Twoja strona ogrodu