Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2021
Okazje

Husqvarna: Na warszawskich Targach Męskich Gadżetów

14-15 listopada 2015 roku Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim pełne będą męskich gadżetów, to wszystko za sprawą targów Męskich Gadżetów. Pierwsze tego typu targi zorganizowane z myślą o mężczyznach. Firma Husqvarna będzie obecna na tym wydarzeniu i zaprezentuje swój najbardziej designerski gadżet do ogrodu skierowany dla mężczyzn.

 

„Husqvarna wśród męskich tematów”

Husqvarna to maszyny oparte na nowoczesnych technologiach, ciekawym designie oraz ergonomii. To szerokie portfolio produktów do pielęgnacji terenów zielonych: pilarki, kosiarki, traktory czy ridery. Firma jesienią tego roku zaprezentowała na międzynarodowym spotkaniu aktualne trendy, które także zdecydowała się zaprezentować na zbliżających się targach w Polsce.

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wziąć udział w Targach Męskich Gadżetów. Obecność Husqvarna na targach jest wysoce istotna nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. To, czym z pewnością zaskoczymy gości, to będą urządzenia bateryjne. Opracowaliśmy serię wydajnych maszyn napędzanych akumulatorem litowo-jonowym, które zachowały wydajność urządzeń zasilanych silnikiem spalinowym.

Na stanowisku Husqvarna podziwiać będzie można także kosiarkę automatyczną Automower – jest to wielokrotnie nagradzane urządzenie z ponad 20- letnią historią. To najlepszy dostępny męski gadżet do ogrodu, który sprosta wszystkim wymaganiom” – mówi Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer w firmie Husqvarna.

Serdecznie zapraszamy Panów już 14-15 listopada na do Arkad Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, aby zobaczyli i sami przetestowali urządzenia firmy Husqvarna, którez myślą o nich są projektowane. Nasi eksperci podczas spotkań chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania” – zaprasza Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy firmy Husqvarna. To pierwsze tego typu targi męskich gadżetów w Polsce i okazja do poznania wielu ciekawych produktów i usług. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

2015-11-04
Źródło: Husqvarna

Warto przeczytać
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu