Logo
Logo
Do góry

Husqvarna: Na warszawskich Targach Męskich Gadżetów

14-15 listopada 2015 roku Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim pełne będą męskich gadżetów, to wszystko za sprawą targów Męskich Gadżetów. Pierwsze tego typu targi zorganizowane z myślą o mężczyznach. Firma Husqvarna będzie obecna na tym wydarzeniu i zaprezentuje swój najbardziej designerski gadżet do ogrodu skierowany dla mężczyzn.

TEMAT NA CZASIE
Jak wybrać najlepszą trawę do zakładania trawnika w ogrodzie?
TEMAT NA CZASIE
Jak wybrać najlepszą trawę do zakładania trawnika w ogrodzie?
Wysiewanie nasion traw to najpopularniejsza metoda zakładania trawnika. Jest dużo tańsza rozkładania gotowej od murawy z rolki, a jeśli zrobisz to...

„Husqvarna wśród męskich tematów”

Husqvarna to maszyny oparte na nowoczesnych technologiach, ciekawym designie oraz ergonomii. To szerokie portfolio produktów do pielęgnacji terenów zielonych: pilarki, kosiarki, traktory czy ridery. Firma jesienią tego roku zaprezentowała na międzynarodowym spotkaniu aktualne trendy, które także zdecydowała się zaprezentować na zbliżających się targach w Polsce.

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wziąć udział w Targach Męskich Gadżetów. Obecność Husqvarna na targach jest wysoce istotna nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. To, czym z pewnością zaskoczymy gości, to będą urządzenia bateryjne. Opracowaliśmy serię wydajnych maszyn napędzanych akumulatorem litowo-jonowym, które zachowały wydajność urządzeń zasilanych silnikiem spalinowym.

Na stanowisku Husqvarna podziwiać będzie można także kosiarkę automatyczną Automower – jest to wielokrotnie nagradzane urządzenie z ponad 20- letnią historią. To najlepszy dostępny męski gadżet do ogrodu, który sprosta wszystkim wymaganiom” – mówi Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer w firmie Husqvarna.

Serdecznie zapraszamy Panów już 14-15 listopada na do Arkad Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, aby zobaczyli i sami przetestowali urządzenia firmy Husqvarna, którez myślą o nich są projektowane. Nasi eksperci podczas spotkań chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania” – zaprasza Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy firmy Husqvarna. To pierwsze tego typu targi męskich gadżetów w Polsce i okazja do poznania wielu ciekawych produktów i usług. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

2015-11-04
Źródło: Husqvarna

Warto przeczytać
PELARGONIE
Na czasie
PELARGONIE
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu