Logo
Logo
Do góry

Husqvarna: Na warszawskich Targach Męskich Gadżetów

14-15 listopada 2015 roku Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim pełne będą męskich gadżetów, to wszystko za sprawą targów Męskich Gadżetów. Pierwsze tego typu targi zorganizowane z myślą o mężczyznach. Firma Husqvarna będzie obecna na tym wydarzeniu i zaprezentuje swój najbardziej designerski gadżet do ogrodu skierowany dla mężczyzn.

„Husqvarna wśród męskich tematów”

Husqvarna to maszyny oparte na nowoczesnych technologiach, ciekawym designie oraz ergonomii. To szerokie portfolio produktów do pielęgnacji terenów zielonych: pilarki, kosiarki, traktory czy ridery. Firma jesienią tego roku zaprezentowała na międzynarodowym spotkaniu aktualne trendy, które także zdecydowała się zaprezentować na zbliżających się targach w Polsce.

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wziąć udział w Targach Męskich Gadżetów. Obecność Husqvarna na targach jest wysoce istotna nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. To, czym z pewnością zaskoczymy gości, to będą urządzenia bateryjne. Opracowaliśmy serię wydajnych maszyn napędzanych akumulatorem litowo-jonowym, które zachowały wydajność urządzeń zasilanych silnikiem spalinowym.

Na stanowisku Husqvarna podziwiać będzie można także kosiarkę automatyczną Automower – jest to wielokrotnie nagradzane urządzenie z ponad 20- letnią historią. To najlepszy dostępny męski gadżet do ogrodu, który sprosta wszystkim wymaganiom” – mówi Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer w firmie Husqvarna.

Serdecznie zapraszamy Panów już 14-15 listopada na do Arkad Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, aby zobaczyli i sami przetestowali urządzenia firmy Husqvarna, którez myślą o nich są projektowane. Nasi eksperci podczas spotkań chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania” – zaprasza Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy firmy Husqvarna. To pierwsze tego typu targi męskich gadżetów w Polsce i okazja do poznania wielu ciekawych produktów i usług. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

2015-11-04
Źródło: Husqvarna


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnymi poradami ogrodniczymi i nowościami zapisz się do naszego newslettera!


Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Tydzień 4, Sentencja nr:7
Skąpe zimowe światło, nadmierne lub zbyt rzadkie podlewanie mogą być przyczyną zrzucania liści, a w skrajnych przypadkach nawet zamierania całych roślin doniczkowych.
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Tydzień 4, Sentencja nr:6
Wiele roślin w ogrodzie chętnie jest odwiedzanych przez zimujące ptaki. Na szczególną uwagę zasługują rośliny ozdobne zimą, które w dalszym ciągu mają na gałęziach owoce.
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Tydzień 4, Sentencja nr:4
Kwiaty domowe przechodzą teraz okres spoczynku. Podlewajmy je zatem umiarkowanie, nie nawoźmy. Przenieśmy je, w jak najwidniejsze miejsce. Gatunki, które preferują wilgoć – zraszajmy.
Tydzień 4, Sentencja nr:2
Tydzień 4, Sentencja nr:2
W okresie odwilży podlejmy krzewy zimozielone rosnące w doniczkach na tarasie. Przez ich liście wyparowuje bowiem woda, co naraża rośliny na uschnięcie.
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Tydzień 4, Sentencja nr:1
Możemy formować drzewa liściaste i iglaste – na wykonanie tego zabiegu mamy czas do końca marca (pamiętajmy jednak, że niektóre gatunki liściaste, np. klon, grab czy brzoza, po przycięciu bardzo obficie tracą soki roślinne – formuje się je od czerwca do września).
Polecane
Nowości
Promocje
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu