Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Husqvarna: Na warszawskich Targach Męskich Gadżetów

14-15 listopada 2015 roku Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim pełne będą męskich gadżetów, to wszystko za sprawą targów Męskich Gadżetów. Pierwsze tego typu targi zorganizowane z myślą o mężczyznach. Firma Husqvarna będzie obecna na tym wydarzeniu i zaprezentuje swój najbardziej designerski gadżet do ogrodu skierowany dla mężczyzn.

„Husqvarna wśród męskich tematów”

Husqvarna to maszyny oparte na nowoczesnych technologiach, ciekawym designie oraz ergonomii. To szerokie portfolio produktów do pielęgnacji terenów zielonych: pilarki, kosiarki, traktory czy ridery. Firma jesienią tego roku zaprezentowała na międzynarodowym spotkaniu aktualne trendy, które także zdecydowała się zaprezentować na zbliżających się targach w Polsce.

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wziąć udział w Targach Męskich Gadżetów. Obecność Husqvarna na targach jest wysoce istotna nie tylko dla nas, ale także dla naszych klientów. To, czym z pewnością zaskoczymy gości, to będą urządzenia bateryjne. Opracowaliśmy serię wydajnych maszyn napędzanych akumulatorem litowo-jonowym, które zachowały wydajność urządzeń zasilanych silnikiem spalinowym.

Na stanowisku Husqvarna podziwiać będzie można także kosiarkę automatyczną Automower – jest to wielokrotnie nagradzane urządzenie z ponad 20- letnią historią. To najlepszy dostępny męski gadżet do ogrodu, który sprosta wszystkim wymaganiom” – mówi Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer w firmie Husqvarna.

Serdecznie zapraszamy Panów już 14-15 listopada na do Arkad Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, aby zobaczyli i sami przetestowali urządzenia firmy Husqvarna, którez myślą o nich są projektowane. Nasi eksperci podczas spotkań chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania” – zaprasza Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy firmy Husqvarna. To pierwsze tego typu targi męskich gadżetów w Polsce i okazja do poznania wielu ciekawych produktów i usług. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.


2015-11-04
Źródło: Husqvarna

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu