Logo
Logo
Gardeners' world marzec - kwiecień 2021
Do góry

Bruk-Bet: Nowe płyty tarasowe Porcelito

Kolekcja płyt Porcelito to nowa propozycja w ofercie produktowej firmy Bruk-Bet. Perłowe wykończenie oraz system ochrony Perlon sprawią, że wykonane z ich udziałem tarasowe aranżacje staną się obiektem zachwytu gości, a właścicielom służyć będą na lata.

 

Płyty Porcelito® stanowią połączenie najlepszych cech płytek ceramicznych oraz płyt betonowych. Zamknięta i szczelna powierzchnia licowa i 4-centymetrowa grubość gwarantują trwałość i odporności na uszkodzenia.

Grubość: 4 cm
Wymiary płyt:
20x40 cm, 40x40 cm, 60x40 cm, 60x60 cm, 50x50 cm, 80x40 cm, 80x80 cm
Kolorystyka: odcienie szarości, beżu i brązu

W procesie produkcji zastosowano systemu Perlon®, który niemal całkowicie eliminuje powstawanie trwałych zabrudzeń, także tych pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia.

Ponadto trwale wydobywa i intensyfikuje kolory oraz sprawia, że nawierzchnia jest niezwykle odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. A wszystko to przy braku konieczności impregnacji płyt tuż po ich ułożeniu, ale również w kolejnych latach użytkowania.

Porcelito - nowe płyty tarasowe od firmy Bruk-Bet

Proste, geometryczne ułożenia w towarzystwie dekoracyjnego kruszywa, stworzą atmosferę spokoju, ładu i harmonii, podczas gdy mozaikowy układ płyt nada tarasowej kompozycji lekkość i dynamizm. Płyty z serii Porcelito® zostały stworzone z myślą o modernistycznie zaaranżowanych posesjach oraz nowoczesnych bryłach budynków.

Porcelito - nowe płyty tarasowe od firmy Bruk-Bet

Zabudowa płyt może odbywać się bezpośrednio na podłożu gruntowym. Taka metoda montażu pozwoli uniknąć kosztownych prac związanych z wykonaniem betonowej podstawy tarasu, koniecznej w przypadku cienkich płytek ceramicznych, oraz zapewni łatwość wymiany pojedynczych płyt.

 

2015-09-15
Źródło: Bruk-Bet

Warto przeczytać
RENOWACJA
Na czasie
RENOWACJA
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu