Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2021
Okazje

Bruk-Bet: Kostka Naturyt - kostka brukowa wyglądająca jak stary kamienny bruk

Kostka Naturyt to rekonstrukcja staromiejskich, wyślizganych bruków z naturalnych kamiennych złóż. Starannie dobrane barwy dodatkowo podkreślają naturalny wygląd poszczególnych elementów serii, a zestaw 5 propozycji kolorystycznych.

 

Kostka Naturyt - charakterystyka

Charakteryzuje się gładką, a jednocześnie wyobloną i wygładzoną powierzchnią, z różnorodnie ukształtowanymi, delikatnymi wgłębieniami. Dzięki nieregularnym krawędziom, również w obrębie tych samych formatów, sprawia wrażenie wyrzeźbionej przez czas, który jednak obszedł się z nią bardzo łaskawie.

Kostka Naturyt z kolekcji Bruk-Bet PRESTIGE to propozycja dla najbardziej reprezentacyjnych nawierzchni. Wytwarzana jest w wyjątkowej dla kostki brukowej technologii produkcji wet cast, dzięki czemu nadano jej niepowtarzalną formę, odcień i fakturę.

kostka-brukowa-naturyt-krem-prowansalski

Kostka Naturyt - typy powierzchni

Starannie dobrane barwy dodatkowo podkreślają naturalny wygląd poszczególnych elementów serii, a zestaw 5 propozycji kolorystycznych (kamienna szarość, piasek pustyni, krem prowansalski, karbon i brąz wrzosowiska) ułatwi wybór i dopasowanie koloru do wybranej aranżacji. Niepowtarzalny charakter kostki Naturyt sprawia, że idealnie komponuje się zarówno z klasyczną, jak i nowoczesną bryłą budynku, a wykorzystanie jej w ogrodowych ścieżkach i traktach dodaje otoczeniu naturalności i wdzięku.

kostka-naturyt-typy-nawierzchni

Dane techniczne i cena: Grubość: 6 cm Wymiary: 150x160 mm, 150x180 mm, 150x220 mm, 150x240 mm Ilość na palecie: 11,52m2 Cena: kamienna szarość - 118 zł brutto/m2, piasek pustyni, krem prowansalski, karbon i brąz wrzosowiska – 138 zł brutto/m2

Źródło: Bruk-Bet

Warto przeczytać
 
Serwisy partnerskie
Dom i wnętrze
Twoja strona ogrodu