Logo
Logo
Gardeners' world listopad - grudzień 2019

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Do góry

Libet: Najlepsi z najlepszych, czyli komu zaufać remontując i budując dom

W styczniu już po raz piąty przyznano tytuły Budowlanej Marki Roku najlepszym produktom do budowy i remontu domu. W prestiżowym rankingu przygotowanym przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM i Międzynarodowe Targi Poznańskie najlepsze marki wybrali ci, którzy używają ich na co dzień – wykonawcy budowlani. Ich niezależny głos i fachowa opinia to dla nas – „przeciętnych Kowalskich” – gwarancja jakości
i niezawodności produktów, których używamy do budowy i upiększania domów.

Gala wręczenia dyplomów odbyła się tradycyjnie podczas poznańskich targów BUDMA 2009. Wśród laureatów znaleźli się między innymi producenci pokryć dachowych, kostki brukowej, materiałów dekoracyjnych, okien, farb oraz materiałów do montażu elementów wewnątrz i na zewnątrz domu. Sześćdziesięciu nagrodzonych to nie tylko producenci, ale i dystrybutorzy materiałów budowlanych.


Niektóre z firm, które zostały w tym roku docenione przez wykonawców – odebrały tytuł nie po raz pierwszy. Oznacza to, że jakość produktów oraz dbałość o niezawodny serwis konsumencki są u nich niezmienne od lat i utrzymują się na wysokim poziomie. Wśród firm, które triumfowały ponownie znalazł się producent kostki brukowej i płyt tarasowych – firma Libet.

Najlepsi z najlepszych, czyli komu zaufać remontując i budując dom; fot. Libet
fot. Libet

„Nagroda przyznana przez profesjonalne ekipy, które pracują na różnych produktach i spośród wszystkich rekomendują właśnie nasze jako najlepsze jest szczególnie cenna. Świadczy o tym, że nasz asortyment jest bogaty a jakość bardzo dobra przy korzystnej relacji do ceny. Szczególnie doceniamy nagrody, które przyznawane są przez niezależne jury i za każdym razem, kiedy zdobywamy kolejną – mamy motywację, by być jeszcze lepszymi i iść do przodu, rozwijając ofertę” – komentuje dyrektor marketingu Libet Małgorzata Barańska. „Jakość produktów i usług zawsze była priorytetem firmy Libet, dlatego udoskonalamy procesy produkcji w 12 naszych zakładach i dbamy o serwis posprzedażowy. Wszystkie produkty poddawane są szczegółowym badaniom i testom. Dzięki temu jesteśmy pewni, że kostki Libet zaspokoją nie tylko gusta klientów, ale i spełnią oczekiwania, co do ich trwałości i jakości” - dodaje Małgorzata Barańska.

Ranking najlepszych marek przeprowadzono w tym roku już po raz piąty. Wyłoniono je na podstawie wskazań w ankietach, które wypełniło ponad 2000 wykonawców budowlanych. Respondenci musieli odpowiedzieć na 3 pytania. Proszono ich o wskazanie marki o najwyższej jakości, marki, która ma najkorzystniejszą relację jakości do ceny oraz tej, którą jako fachowcy wybierają najczęściej.


Wśród laureatów – poza Libet – znaleźli się między innymi: podłogi drewniane i laminowane: Kronopol; piany i silikony (np. do napraw łazienkowych i izolacji okien) – Soudal; lakiery do drewna: Dulux; farby wewnętrzne: Dekoral; płyty gipsowo-kartonowe: Knauf; płytki ceramiczne: Opoczno; okna dachowe: Fakro.

Libet potwierdził wielokrotnie swoją pozycję w branży. Dowodem tego jest uzyskanie w 2007 roku certyfikatu Najwyższa Jakość w Budownictwie przyznawanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością. Wyróżnienie zostało przyznane za „najwyższą jakość produkowanej kostki brukowej, charakteryzującej się bogatym wzornictwem, różnorodną kolorystyką i wyjątkową trwałoś-cią spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów”. Produkty Libet docenione zostały nie tylko przez wykonawców i kontrahentów, ale także samych klientów. Dowodem tego jest zajęcie pierwszego miejsca w konkursie "Laur Klienta” 2007 i zdobycie złotego godła w kategorii „Producenci kostki brukowej”. Certyfikat ten jest potwierdzeniem zarówno wysokiej jakości produktów Libet, jak również wysokiej pozycji na rynku budowlanym.

W ubiegłym – 2008 – roku Libet powiększył pulę nagród jeszcze o tytuł Budowlanej Firmy Roku,
a zeszłoroczna nowość firmy – płyty tarasowe Toscania już po kilku miesiącach od premiery uzyskały tytuł „Produktu Przyjaznego dla Mojego Domu”.

Więcej informacji o kostce szlachetnej Libet na stronie www.libet.pl.


Warto przeczytać

Komentarze

Wybrane dla Ciebie
Rozwiąż quiz - Co wiesz o jesiennych pracach?
Co wiesz o jesiennych pracach?

Co powinien zawierać nawóz jesienny?

Zimowa ochrona
Temat miesiąca
Zimowa ochrona
Zobacz więcej
Porady na ten tydzień
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Tydzień 46, Sentencja nr:6
Jeśli chcemy, aby taras dobrze wyglądał w przyszłym sezonie, powinniśmy go zabezpieczyć przed zimą (zależnie od drewna, np. olejem zabezpieczającym).
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Tydzień 46, Sentencja nr:5
Warto wstrzymać się z usunięciem niektórych bylin aż do wiosny – suche pędy pozwolą przezimować pożytecznym owadom, nasiona roślin stanowić będą zimową spiżarnię dla ptaków.
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Tydzień 46, Sentencja nr:4
Pod koronami drzew i krzewów warto rozprowadzić dojrzały kompost. Jest to uniwersalny nawóz do stosowania jesienią, można nim nawozić do końca listopada.
Tydzień 46, Sentencja nr:2
Tydzień 46, Sentencja nr:2
W temperaturze 8˚C ryby zapadają w sen zimowy, należy więc ograniczyć ich karmienie. Jeśli powierzchnia oczka wynosi co najmniej 6 m², a jego głębokość 1,5 m, ryby można pozostawić na zimę w zbiorniku.
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Tydzień 46, Sentencja nr:1
Z trawnika należy usuwać opadające liście, w przeciwnym razie mogą powodować gnicie murawy w okresie zimy i powstawanie łysych placów. Dobrze wyschnięte liście można użyć do okrywania na zimę roślin.
Twoja strona ogrodu