Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Lakma: Impregnat Drewnokolor - Odkrycie Roku 2011

W największym konkursie konsumenckim w kraju – Laur Klienta i Konsumenta – impregnat do drewna Drewnokolor otrzymał tytuł w kategorii „Odkrycie Roku 2011”. Nagroda świadczy o tym, że produkt, a także jego właściwości, zostały dostrzeżone i docenione przez klientów w całej Polsce.

Kategoria Odkrycie Roku w programie Laur Klienta i Konsumenta stworzona została z myślą o produktach nowych, innowacyjnych i docenianych przez klientów. Na wyniki w każdej kategorii w zdecydowanej większości wpływają opinie respondentów o danym produkcie.

Wśród produktów chemii budowlanej dostrzeżony przez klientów i nagrodzony został impregnat Drewnokolor.

– Z jednej strony jesteśmy zaskoczeni nagrodą, z drugiej strony nie dziwi nas, że akurat ten preparat przypadł do gustu klientom. Drewnokolor ma bardzo nowoczesną formułę. Posiada w swoim składzie nanocząsteczki i specjalne woski, chroniące drewno przed wpływem wilgoci i rozwojem mikroorganizmów. Impregnat chroni drewno przed destrukcyjnym działaniem warunków atmosferycznych i promieniowania UV – mówi Andrzej Cholewka, product manager producenta preparatu, firmy Lakma

Impregnat charakteryzuje się głęboką penetracją zapewniając długotrwałą ochronę drewna. Preparat barwi drewno zachowując widoczny rysunek jego słoi. Najlepiej sprawdza się przy zabezpieczaniu surowych elementów stolarki drewnianej, a także altan, pergoli, parkanów, konstrukcji stropów i dachów.


Źródło: Lakma SAT

To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)

 

Nowe treści

 

Warto przeczytać
Porady na ten tydzień
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Tydzień 29, Sentencja nr:7
Boczne pędy pomidora, wyrastające w kątach liści, w dalszym ciągu należy usuwać. Po pierwszym zbiorze trzeba je także zasilić (Azofoską, saletrą amonową, itp.).
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Tydzień 29, Sentencja nr:5
Pamiętajmy o regularnym podlewaniu i koszeniu trawnika – najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu. W tym tygodniu możemy go też nawieźć.
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Tydzień 29, Sentencja nr:4
Oczyśćmy oczko wodne z glonów. Trzeba też pamiętać o dokarmianiu ryb, gdy zbiornik jest niewielki.
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Tydzień 29, Sentencja nr:2
Przycinamy jabłonie – usuwamy pionowo rosnące pędy tegoroczne i trzeba skrócić pędy wyrastające tuż przy jabłkach.
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Tydzień 29, Sentencja nr:1
Podczas suszy, aby proces rozkładu przebiegał szybciej i lepiej, podlejmy pryzmę kompostową. Warto ją także przerzucić.
Twoja strona ogrodu