Logo
Logo
Gardeners' world wrzesień - październik 2019
Do góry

Lakma: Impregnat Drewnokolor - Odkrycie Roku 2011

W największym konkursie konsumenckim w kraju – Laur Klienta i Konsumenta – impregnat do drewna Drewnokolor otrzymał tytuł w kategorii „Odkrycie Roku 2011”. Nagroda świadczy o tym, że produkt, a także jego właściwości, zostały dostrzeżone i docenione przez klientów w całej Polsce.

Kategoria Odkrycie Roku w programie Laur Klienta i Konsumenta stworzona została z myślą o produktach nowych, innowacyjnych i docenianych przez klientów. Na wyniki w każdej kategorii w zdecydowanej większości wpływają opinie respondentów o danym produkcie.

Wśród produktów chemii budowlanej dostrzeżony przez klientów i nagrodzony został impregnat Drewnokolor.

– Z jednej strony jesteśmy zaskoczeni nagrodą, z drugiej strony nie dziwi nas, że akurat ten preparat przypadł do gustu klientom. Drewnokolor ma bardzo nowoczesną formułę. Posiada w swoim składzie nanocząsteczki i specjalne woski, chroniące drewno przed wpływem wilgoci i rozwojem mikroorganizmów. Impregnat chroni drewno przed destrukcyjnym działaniem warunków atmosferycznych i promieniowania UV – mówi Andrzej Cholewka, product manager producenta preparatu, firmy Lakma

Impregnat charakteryzuje się głęboką penetracją zapewniając długotrwałą ochronę drewna. Preparat barwi drewno zachowując widoczny rysunek jego słoi. Najlepiej sprawdza się przy zabezpieczaniu surowych elementów stolarki drewnianej, a także altan, pergoli, parkanów, konstrukcji stropów i dachów.


Źródło: Lakma SAT

Komentarze

To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)
Nowe treści
Jesienny trawnik
Temat miesiąca
Jesienny trawnik
Zobacz więcej
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.