Logo
Logo
Gardeners' world lipiec - sierpień 2019
Do góry

Gardena: Narzędzia do uprawy gleby TerralineTM

Piękny ogród w dużej mierze zależy od jakości gleby. Wiosną, przed posadzeniem roślin, powinniśmy zatroszczyć się o dobre przygotowanie podłoża. Prace takie jak: kopanie ziemi, przesadzanie roślin czy rozwożenie kompostu wymagają użycia siły. Rozwiązaniem jest nowa gama innowacyjnych, wytrzymałych narzędzi z serii GARDENA TerralineTM, dzięki którym ogrodowe prace stają się dużo łatwiejsze.

Do przydomowej pracy marka GARDENA zapewnia szeroką gamę produktów, dostosowaną do każdej sytuacji. W nowej serii narzędzi do uprawy gleby TerralineTM znajdują się taki sprzęt jak:

  • szpadel prosty,
  • szpadel mały,
  • szpadel ostry,
  • widły do kopania,
  • widły do kompostu,
  • szufla uniwersalna.

Każde z tych urządzeń wyznacza nowy standard w konstrukcji oraz w komforcie użytkowania. Wszystko to za sprawą innowacyjnej, zgłoszonej do opatentowania, technologii amortyzacji SoftecTM, która tłumi drgania i chroni przed odbiciem np. po uderzeniu w kamień lub duży korzeń. Dzięki temu mniej męczymy nadgarstki i mięśnie ramion.

Narzędzia do uprawy gleby TerralineTM są dodatkowo wyposażone w wyjątkowo dużą, trwałą i wyprofilowaną listwę chroniącą stopę, która zmniejsza ryzyko zranienia się w wyniku przypadkowego poślizgnięcia. Wszystkie narzędzia GARDENA TerralineTM zaprojektowane są w taki sposób, by służyły właścicielowi przez wiele lat, a ergonomiczny kształt urządzeń zapewnia wygodę użytkowania. Bardzo szeroki, oburęczny uchwyt z miękkiego tworzywa, gwarantuje prawidłowe rozłożenie siły.

Narzędzia do uprawy gleby, fot. Gardena Narzędzia do uprawy gleby, fot. Gardena

Narzędzia do uprawy gleby TerralineTM zostały zaprojektowane z myślą o komfortowej pracy, dlatego pokryte są antypoślizgowym i termoizolacyjnym tworzywem. Dla oszczędności miejsca, narzędzia z serii Terraline można przechowywać na wieszaku na narzędzia, wykonanym z wytrzymałej konstrukcji aluminiowej i wyposażonym w uchwyty zrobione z wzmocnionego tworzywa sztucznego. W razie potrzeby, do wieszaka na narzędzia można dołączyć dodatkowe, pojedyncze uchwyty.


2012-03-01
źródło i zdjęcia: Gardena

 

To Cię zainteresuje
Warto przeczytać
Twoja strona ogrodu

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.