Logo
Logo

Narzędzie ogrodowe 3 w 1 | Odkurzacz akumulatorowy BLV Kärcher do liści

Przycięte żywopłoty, świeżo skoszony trawnik i kwitnące kolorowo drzewa mają jedną wspólną cechę: bez wątpienia są piękne. Ale pielęgnując je gromadzimy w naszym ogrodzie duże ilości pozostałości organicznych m.in. liści, co daje się we znaki zwłaszcza wczesną wiosną i jesienią.

Dzięki odkurzaczom akumulatorowym do liści BLV Kärcher każdy pasjonat ogrodnictwa bez trudu uprzątnie niechciane elementy, a dodatkowo urządzenia te potrafią także rozdrobnić je na ściółkę, której można użyć w ogrodzie. Urządzenie dostępne w dwóch wersjach z baterią 18 lub 36 V. W zależności od wielkości działki i częstotliwości prowadzenia prac, każdy znajdzie urządzenie skrojone na miarę swojego ogrodu.

Mokre liście, trawa i ścinki z żywopłotu sukcesywnie zanieczyszczają podłoże. Resztki roślinne są trudne do usunięcia, szczególnie z rogów. Aby szybko usunąć te pozostałości, potrzebna jest cała ekipa sprzątająca lub odpowiednie narzędzie ogrodowe, które łatwo upora się z zanieczyszczeniami. Naszą propozycją są zasilane bateryjnie odkurzacze BLV, które świetnie nadają się do ogrodowych porządków!

Odkurzacz akumulatorowy BLV 18-200

Odkurzacz do liści BLV 18-200 z akumulatorem 18 V idealnie sprawdzi się podczas drobniejszych prac w ogrodzie. Za pomocą przełącznika umieszczonego z boku urządzenia użytkownik wygodnie przełącza między dwiema funkcjami „Wydmuch” lub „Zasysanie”. Moc i prędkość można płynnie regulować w zależności od zadania jakie wykonujemy. Model ten posiada także swego rodzaju „turbodoładowanie”, gdy potrzebujemy większej mocy można uruchomić funkcję Turbo Boost.

Urządzenie jest niezwykle ergonomiczne: w trybie ssania BLV można wygodnie prowadzić, jak odkurzacz, po ziemi za pomocą dwóch rolek prowadzących umieszczonych na przednim końcu oddzielnej rury ssącej. Dzięki pojemności zbiornika 45 litrów można pracować przez dłuższy czas bez przerw. Prędkość przepływu powietrza w funkcji dmuchawy wynosi maksymalnie 200 km/h natomiast w trybie ssania 130 km/h.

Akumulatorowy odkurzacz do liści BLV Karcher
Odkurzacz akumulatorowy BLV
Odkurzanie, wydmuch i mulczowanie - dmuchawa do liści i odkurzacz BLV jest w stanie zrobić to wszystko, dzięki czemu jest niezastąpiona w schludnym ogrodzie. Możliwość zwiększenia mocy dzięki funkcji Turbo Boost. Wymienny akumulator oraz ładowarka wymagają dokupienia.
Sprawdź, gdzie kupić!

Odkurzacz akumulatorowy BLV 36-240

Urządzenie BLV 36-240 jest zalecane do większych zadań ogrodniczych lub bardziej intensywnych prac. BLV 36-240 ma także większą moc ssania, co naprawdę wyróżnia go podczas odkurzania mokrych liści czy innych zanieczyszczeń organicznych.

Zarówno urządzenie BLV 18-200, jak i BLV 36-240 są napędzane solidnym, bezszczotkowym silnikiem Dzięki ergonomicznym uchwytom ciężar rozkłada się równomiernie podczas pracy, a pasek na ramię pomaga użytkownikowi i sprawia, że można bez zmęczenia uprzątnąć cały ogród.

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher

Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i liczba ich stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn. Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach. Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą IPX5.

Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.

Dowiedz się więcej o platformie bateryjnej Kärcher

Poznaj inne urządzenia akumulatorowe do ogrodu

Kärcher Logo

Artykuł powstał we współpracy z firmą Kärcher.
Więcej informacji o firmie i produktach na: www.karcher.pl

W Twoim ogrodzie nie ma możliwości podłączenia urządzeń zasilanych sieciowo? Ogród jest na tyle rozległy, że chcesz uniknąć plątaniny przewodów i łączenia kolejnych przedłużaczy w niekończący się sznur? Rozwiązaniem tych wszystkich problemów jest platforma bateryjna Kärcher Battery Power!
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (12)