Logo
Logo
3
Okazje

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa K 2 Battery | Kärcher unplugged

Mech na płytach chodnikowych, glony na kajaku czy ślady sadzy przy grillu – zabrudzenia pojawiają się wszędzie i zawsze, a my musimy z nimi walczyć. Często wybierają sobie miejsca, do których nie ma dostępu do zasilania prądem, ale dzięki akumulatorowej myjce ciśnieniowej Kärcher K 2 Battery zasilanej wydajną baterią 36 V to już też nie sprawia problemu! Sprawdź ją!

 

Myjka ciśnieniowa Kärcher K 2 Battery
Pełna, bezprzewodowa moc

Bezprzewodowa myjka ciśnieniowa jest wyposażona w wymienną baterię, która umożliwia pracę do 14 minut. Jest to czas wystarczający, by pozbyć się brudu z narzędzi ogrodowych, roweru, czy tez działkowej altanki. Akumulator myjki jest wyposażony w wyświetlacz LCD, który pokazuje pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach.

Wydajność baterii jest porównywalna z wydajnością przewodowej myjki ciśnieniowej w tej klasie – K 2, dzięki czemu jest ona idealnym sojusznikiem w walce z uporczywymi zabrudzeniami wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania.

Wybierz sposób czyszczenia z Kärcher K 2 Battery
Mycie pod całkowitą kontrolą

  • Dwie lance
  • trzy poziomy mocy 
  • oraz tryby czyszczenia umożliwiają optymalne czyszczenie różnych powierzchni.

Bezprzewodowa myjka cisnieniowa Karcher unplugged, fot. mat. prasowe Karcher kolaz

Podczas gdy klasyczna lanca usuwa lżejsze zabrudzenia w trybie standardowym, lanca dirt blaster pomaga usunąć szczególnie uporczywe zabrudzenia w trybie boost. Środek czyszczący można również wygodnie nanosić za pomocą pistoletu. Wyświetlacz na pistolecie wysokociśnieniowym umożliwia łatwą kontrolę nad wybranym trybem czyszczenia.

Kärcher K 2 Battery bez wody wodociągowej
Nie ma wody? Nie szkodzi!

Każdy, kto nie posiada przyłącza wody na tarasie lub w ogródku działkowym, nie ma innego wyboru, jak tylko korzystać z tradycyjnych, manualnych metod czyszczenia. Lub raczej nie miał, bo Bateria K 2 ma możliwość poboru wody ze zbiorników, beczek, konewek, kanistrów etc. po doposażeniu w wąż ssący.

Platforma bateryjna Kärcher

  • Platforma bateryjna Kärcher obejmuje dwa rodzaje akumulatorów z ciągle rosnącą liczbą maszyn. Z jej pomocą pracują różnorakie urządzenia Kärcher i liczba ich stale rośnie: od urządzenia wysokociśnieniowego przez dmuchawy do liści aż po wielofunkcyjny odkurzacz.

  • Cechą wyjątkową tej unikalnej platformy jest jej uniwersalność: akumulatory są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Kärcher tej samej klasy napięcia, bez względu na to, czy należą do serii Home & Garden, czy Professional. Dzięki temu posiadając kilka urządzeń zasilanych tymi bateriami możemy zamiennie używać baterii, gdyż będą one pasowały do każdej z posiadanych przez nas maszyn.

  • Unikalną zaletą wszystkich akumulatorów Kärcher jest wyświetlacz LCD z technologią czasu rzeczywistego, który oprócz pozostałej pojemności akumulatora dokładnie wyświetla pozostały czas pracy i czas ładowania w minutach.

  • Obudowa akumulatorów jest bardzo odporna na wstrząsy i chroniona przed kurzem i rozpyloną wodą zgodnie z klasą ochrony IPX5.

  • Dzięki wydajnemu zarządzaniu temperaturą akumulatory zapewniają również optymalną wydajność w intensywnych zastosowaniach, inteligentne monitorowanie ogniw chroni przed przeładowaniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Jeśli maszyna nie będzie używana przez dłuższy czas, sterowany procesorem, automatyczny tryb magazynowania baterii Battery Power zapewnia długą żywotność ogniw.

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe Kärcher

Tagi
 
To Cię zainteresuje
Pokaż więcej (1)
Warto przeczytać
Lista zakupów


NEWSLETTER
Zapisz się i odbierz darmowe e-wydanie magazynu Gardeners` World!
 
Twoja strona ogrodu