Logo
Logo

Zanim opuścisz stronę, zapisz się do bezpłatnego newslettera Zielonego Ogródka i pobierz GRATIS elektroniczne wydanie Magazynu
Gardeners` World Polska.

W naszym newsletterze co tydzień znajdziesz:
  • - aktualności z branży ogrodniczej,
  • - porady ogrodnicze krok po kroku,
  • - projekty i reportaże z wizyt w ogrodach,
  • - katalog roślin ogrodowych i doniczkowych.
Okazje

Betafence: System ogrodzeniowy Bekazur 2D - zabezpieczenie basenu przed dziećmi

Basen wkopany w ziemię o atrakcyjnym designie z pewnością podkreśli prestiż każdego ogrodu i posiadłości. Może on być idealnie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań - co do kształtu, głębokości, akcesoriów. Ważne jest jednak jego zabezpieczenie przed dziećmi. Firma Betafence proponuje nam do tego celu sprawdzony system ogrodzeniowy Bekazur 2D.

 

Zabezpieczenie basenu przed dziećmi

Zabezpieczenie basenu przed dziećmi jest o tyle konieczne, gdyż niezabezpieczony może stanowić dla nich realne zagrożenie.

Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji firma Betafence poleca Bekazur 2D.

System ogrodzeniowy Bekazur 2D

Bekazur 2D to system ogrodzeniowy dedykowany przydomowym basenom, zaprojektowany tak, by zagwarantować bezpieczeństwo domownikom, a jednocześnie współgrać z każdą architekturą ogrodową.

Bekazur 2D firmy Betafence Bekazur 2D Betafence

Bekazur 2D to połączenie bezpieczeństwa, estetyki i wysokiej jakości umożliwiającej wieloletnie użytkowanie bez konieczności regularnej konserwacji.

Zalety systemu ogrodzeniowego Bekazur 2D:

  • kompletny system panelowy Bekazur 2D z furtką wyposażoną w zamek bezpieczeństwa, którego nie są w stanie otworzyć małe dzieci,
  • biały kolor i dekoracyjne wykończenie paneli nadają ogrodzeniu estetyczny, a jednocześnie prestiżowy wygląd,
  • gwarancja wieloletniego użytkowania ogrodzenia bez konieczności regularnej konserwacji jest standardem firmy Betafence - dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii cynkowania produktu, a następnie malowaniu metodą proszkową, panele latami wyglądają jak nowe.

źródło i zdjęcia: Betafence

 
To Cię zainteresuje
Lista zakupów


 
Twoja strona ogrodu