Logo
Logo
Do góry

Betafence: System ogrodzeniowy Bekazur 2D - zabezpieczenie basenu przed dziećmi

Basen wkopany w ziemię o atrakcyjnym designie z pewnością podkreśli prestiż każdego ogrodu i posiadłości. Może on być idealnie dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań - co do kształtu, głębokości, akcesoriów. Ważne jest jednak jego zabezpieczenie przed dziećmi. Firma Betafence proponuje nam do tego celu sprawdzony system ogrodzeniowy Bekazur 2D.

TEMAT NA CZASIE
Aplikacja do zarządzania narzędziami ogrodniczymi | STIHL CONNECTED
TEMAT NA CZASIE
Aplikacja do zarządzania narzędziami ogrodniczymi | STIHL CONNECTED
Ile to razy łapiemy się na tym, że zapomnieliśmy o przeglądzie technicznym samochodu, choć mamy tylko jeden! A przecież każde urządzenie napędzane...

Zabezpieczenie basenu przed dziećmi

Zabezpieczenie basenu przed dziećmi jest o tyle konieczne, gdyż niezabezpieczony może stanowić dla nich realne zagrożenie.

Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji firma Betafence poleca Bekazur 2D.

System ogrodzeniowy Bekazur 2D

Bekazur 2D to system ogrodzeniowy dedykowany przydomowym basenom, zaprojektowany tak, by zagwarantować bezpieczeństwo domownikom, a jednocześnie współgrać z każdą architekturą ogrodową.

Bekazur 2D firmy Betafence Bekazur 2D Betafence

Bekazur 2D to połączenie bezpieczeństwa, estetyki i wysokiej jakości umożliwiającej wieloletnie użytkowanie bez konieczności regularnej konserwacji.

Zalety systemu ogrodzeniowego Bekazur 2D:

  • kompletny system panelowy Bekazur 2D z furtką wyposażoną w zamek bezpieczeństwa, którego nie są w stanie otworzyć małe dzieci,
  • biały kolor i dekoracyjne wykończenie paneli nadają ogrodzeniu estetyczny, a jednocześnie prestiżowy wygląd,
  • gwarancja wieloletniego użytkowania ogrodzenia bez konieczności regularnej konserwacji jest standardem firmy Betafence - dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii cynkowania produktu, a następnie malowaniu metodą proszkową, panele latami wyglądają jak nowe.

źródło i zdjęcia: Betafence

Warto przeczytać
Powiązane artykuły
BALKON
Na czasie
BALKON
Zobacz więcej
 
Twoja strona ogrodu