Logo
Logo

Pelargonie we wnętrzach | Inspirujące kompozycje

Pelargonie można uprawiać nie tylko w ogrodzie, ale też w domu. Mogą być wyjątkową ozdobą i doskonale sprawdzą się jako rośliny doniczkowe. Mamy dla was trochę inspiracji, jak zaaranżować wnętrze z pelargoniami. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie! 

Pelargonie we wnętrzach: najnowszy trend!

Pelargonie najbardziej znane są jako kwiaty balkonowe, ale coraz częściej uprawiane są jako domowe rośliny doniczkowe. Nic dziwnego, kwiaty pelargonii są niezwykle ozdobne i bardzo długo się utrzymują (od maja do pierwszych przymrozków). Kolejną ich niekwestionowaną zaletą jest to, że rośliny te wpisują się w niemal każdy styl. Doskonale będą prezentować się w domu miłośnika elegancji (szczególnie odmiany o białych kwiatach), jak i w mieszkaniu wielbiciela nurtu urban jungle i boho

Tekst: Redakcja ZielonyOgrodek.pl, zdjęcia: Pelargonium for Europe 

Autor
Pelargonie we wnętrzach | Inspirujące kompozycje
Pelargonie we wnętrzach | Inspirujące kompozycje
Pelargonium for Europe

Pelargonium for Europe to inicjatywa marketingowa europejskich hodowców pelargonii Dümmen Orange, Elsner PAC, Florensis/ P. van der Haak Handelskwekerij, Geranien Endisch, Selecta One i Syngenta Flowers. W zielonym ogródku publikuje porady i inspirujące pomysły na dekoracje z pelargonii.

Tagi
Powiązane tematy
Zwiń Pokaż więcej (19)
 

Komentarze

Dodaj komentarz
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Może będziesz pierwsza/-y? Zajrzyj na Forum ZielonyOgrodek.pl